Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Deksametasoon

Postitas:

Tere! Kas keegi siin on ka pidanud kasutama enne siirdamist ja raseduse esimesel trimestril deksametasooli (põletikuvastane ravim, mis pärisb su oma immuunsust, et keha loodet välja ei tõrjuks). Kuidas on olnud tulemused? Kas rasedus on jäänud püsima ja sündinud terve laps?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, 2 last sündis peale seda tervena. Enne seda ravimi kasutamist peetus 5 rasedust järjest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Deksametasoon.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Deksametasoon.

TA tarbib ikkagi deksametasooli.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Deksametasoon.

Jah, minu viga. Mea culpa! Kahju, et ei ole rohkem sisulisi kommentaare, vastuste arv tekitab valeootust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei talunud seda, lõi südame rütmi paigast, tekitas mäluauke. Kuid sain ka ilma. Päris õudne ravim, perearstiliin tahtis mind kohe erakorralisse saata, aga õnneks möödusid ikka ise kõrvaltoimed.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul keha siiski harjus selle rohuga ära umbes 4. päeval alates võtma hakkamisest. Õnneks sain arstiga kokkuleppel ka doosi vähendada, kahe tableti asemel võtan ühe. Sellest ei ole kehas küll kuidagi aru saada. Ja no edulugusid selle ravimi võtmisest olen ikka kuulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, enne seda 4 IVFi tulemuseta ringi, koos deksameta ja verevedeldajatega õnnestus esimene ring kohe. Täiesti terve ja tavaline laps sündis, ainult et maailma kõige armsam 🙂

Need kõrvalmõjud on päris ebameeldivad aga minu jaoks olid tulemust väärt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )