Esileht Pereelu ja suhted Delikaatne teema

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 64 )

Teema: Delikaatne teema

Postitas:
Kägu

Tundub, et need kes ise ei saa, ei taha kohe kuidagi uskuda, et see on ikka päris orgasm. On küll, mina ärkan alati orgasmi peale üles ja tunnen neid lihaste tõmblusi veel mõnda aega. Jah on päris orgasm, ei ole uni ja tuleb ilma katsumata.

Oodata unenägusid või mehega asjatada, kumb on tulusam?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma näen väga palju erootilisi unenägusid ja praktiliselt ALATI ärkan enne unenäos saabuvat orgasmi üles ja kahjuks ei saagi siis midagi. Isegi olen proovinud ennast kiiresti edasi ise aidata, aga kahjuks on unenäos kõik kordades mõnusam ja see käsitöö ei vii kah kuhugi.

Kahju küll, aga meie tõesti räägime ikka sellest, kui üles ärgates orgasm ka saabub. Ei ole unenäos, vaid päriselt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oodata unenägusid või mehega asjatada, kumb on tulusam?

Mis sind närib? Keegi ei oota midagi, mehega saab ja teinekord siis unes ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ei teadvustata. Mees võib ka seal toimetada kõrval.

Jeerum kas tõesti nii raske uskuda, et võib niisama tulla? Ma ei tea, loe või uuri natuke asja, mitte ära räägi imelikest meestest, kes magavat naist näpivad.

Mul ükskõik, kui inimene rahul on. Minu parim orgasm on magada nii palju, kui torust tuleb. Ilma lollide unenägudeta. Sulen silmad ja lülitan kõik mõtted välja. Aju peab ometi puhkama. Pinnapealne uni näitab, et inimesel on liiga palju energiat üle või ei suuda öösel välja magada.

Sellised unenäod ei mõju halvasti. Välja puhkad ikka. Seega ilmselt väga pinnapealne see uni pole.
Unehalvatus on see, mis häirib und ja ei lase välja magada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oodata unenägusid või mehega asjatada, kumb on tulusam?

Mis sind närib? Keegi ei oota midagi, mehega saab ja teinekord siis unes ka.

Tahan jagada seda naudingut, mille nimeks on külluslik uni. Ega unenägude nägemine midagi juurde anna.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unehalvatus on see, mis häirib und ja ei lase välja magada.

Uneparalüüs on tõesti kohutab, õnneks pole ammu olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan jagada seda naudingut, mille nimeks on külluslik uni. Ega unenägude nägemine midagi juurde anna.

Aga äkki lähed räägid oma aiaaugust kuskil teises teemas?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan jagada seda naudingut, mille nimeks on külluslik uni. Ega unenägude nägemine midagi juurde anna.

Aga äkki lähed räägid oma aiaaugust kuskil teises teemas?

Ei räägi. Ma soovitan hoopis eneserahuldamist ja mehi. Uni on magamiseks.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan jagada seda naudingut, mille nimeks on külluslik uni. Ega unenägude nägemine midagi juurde anna.

Aga äkki lähed räägid oma aiaaugust kuskil teises teemas?

Ei räägi. Ma soovitan hoopis eneserahuldamist ja mehi. Uni on magamiseks.

Mul on mees olemas, seksime ka päris tihti, aga selliseid unenägusid vahel on ikka.
Ja miks sa meile neid soovitad kui need orgasmid meie und ei riku?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mees olemas, seksime ka päris tihti, aga selliseid unenägusid vahel on ikka.
Ja miks sa meile neid soovitad kui need orgasmid meie und ei riku?

Olen pannud tähele, et need, kes välja puhkavad, on tasakaalukamad ja sõbralikumad.
Isegi mees ja sage seks ei tee neist sõbralikke. Vbla sa erand.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan jagada seda naudingut, mille nimeks on külluslik uni. Ega unenägude nägemine midagi juurde anna.

Aga äkki lähed räägid oma aiaaugust kuskil teises teemas?

Ei räägi. Ma soovitan hoopis eneserahuldamist ja mehi. Uni on magamiseks.

Ma saan aru, et sa tahad jaurata. Mina olen naine, kes mõnikord harva (u 1 kord aastas) saab unes päris orgasmi. Ma ei taha kellegagi (sinuga) vaielda, tahaksin lihtsalt seda kirjeldada. Mitte et hea uni ei oleks magus ega tähtis, muidugi on. Pikas perspektiivis muidugi palju tähtsam kui orgasmid, selge see, ei vaidle üldse.

Olen need orgasmid saanud alati üksi magades ja just siis, kui ei ole eelnevalt päris orgasmi (ärkvel olles) tükk aega saanud või kui olen need saanud ise (masturbeerides), ilma meheta, st on puudunud seksuaalne füüsiline kontakt mehega. Kui olen seksuaalselt rahuldatud ja mehega regulaarselt koos olnud, siis ei tule sellist und kunagi.

Näen erootilist unenägu ja seal on just see stsenaarium, mis mind alati kõige enam erutab. Unenägu kerib edasi, ma magan edasi. Unenägu kulmineerub ja unes vallandub orgasm. Sel hetkel ärkan üles, olen täiesti teadvusel ja ärkvel, tean, kus olen, et tuba on pime, laman üksi oma voodis, on öö. Olen liikumatult, käed on mul siis kusagil lõua all, olen tavaliselt külili. Jalad on koos. Mitte mingil moel ei ole ma end läbi une puudutanud ja pole seda ka teinud näiteks tekk, pigem leban oma lemmikus tuduasendis küljel, käed lõua all tekiserva juures. Orgasm on selline lainetav ja mõnus, pigem loid, mitte terav ja äkiline, aga vabastav ja ülinauditav. Tunnen tupetõmblusi ja hingeldan kergelt. Seda tean kindlalt, et ma hingeldan, st hingan kiiresti ja sügavalt, mitte nagu magades. Aju on täiesti ärkvel ja orgasmi ajal suudan mõelda, et ‘appi, kui mõnus, täna siis on SEE öö’. Ja siis see lõpeb ja ma jään täpselt samas asendis uuesti magama, ei liiguta, ei keera end ega tee midagi.

Vot selline on minu uneorgasm. Krt, oleks neid sagedamini, nii mõnusad.

Ja ei ole vaja hakata seletama, et see kõik on uni. Ma olen normaalse ajutegevusega terve naine, ei tarbi hallutsinogeene, rahusteid, unerohtu, alkoholi ega narkootikume. Olen kohe täiesti terve inimene ja tean, mida kogen, ei mõtle asju välja. Uneorgasmi saamiseks ei ole vaja inimest füüsiliselt puudutada. Äkki oled kuulnud teismeliste poiste iseeneslikest öistest ejakulatsioonidest? Sama asi. Kui pole kuulnud, guugelda.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen liikumatult, käed on mul siis kusagil lõua all, olen tavaliselt külili.

Käed peavad olema padja all või vahel. Surevad muidu ära.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mees olemas, seksime ka päris tihti, aga selliseid unenägusid vahel on ikka.

Ja miks sa meile neid soovitad kui need orgasmid meie und ei riku?

Olen pannud tähele, et need, kes välja puhkavad, on tasakaalukamad ja sõbralikumad.

Isegi mees ja sage seks ei tee neist sõbralikke. Vbla sa erand.

Mina olen alati välja puhanud. Ma isegi ei mäleta, mida ma sellel ajal unes näen, ma lihtsalt ärkan orgasmi peale ja peale seda ma magan ilusti edasi. Minu und see ei riku.
Isegi läbi une võpatamine(nagu kukuks), rikub oluliselt rohkem. Ja ära tule väitma, et sa vahel ei võpata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen liikumatult, käed on mul siis kusagil lõua all, olen tavaliselt külili.

Käed peavad olema padja all või vahel. Surevad muidu ära.

Mul surevad just nii. Seega küljepeal on pisut parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olen seksuaalselt rahuldatud ja mehega regulaarselt koos olnud, siis ei tule sellist und kunagi.

Järeldan, et sa ei armasta end. Eneserahuldamine on ka seksuaalne rahuldamine ja täiesti võrreldav une või mehega.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul surevad just nii. Seega küljepeal on pisut parem.

Selili siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ära tule väitma, et sa vahel ei võpata.

Mitte kunagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KÕIK inimesed näevad muide unenägusid, see, et sa neid ei mäleta, on hoopis teine teema. Kahju su “ma olen niiii eriline” mulli lõhkuda, aga sa võiks nüüd vait jääda lõpuks.  https://www.tlu.ee/opmat/ka/Taastvahendid_II/mis_on_unengu.html

Kuidas orgasmid unes käivad, loe juba antud lingist, füsioloogiliselt on see täpselt sama orgasm mis mehega või ise tehes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan jagada seda naudingut, mille nimeks on külluslik uni. Ega unenägude nägemine midagi juurde anna.

Aga äkki lähed räägid oma aiaaugust kuskil teises teemas?

Ei räägi. Ma soovitan hoopis eneserahuldamist ja mehi. Uni on magamiseks.

Ma saan aru, et sa tahad jaurata. Mina olen naine, kes mõnikord harva (u 1 kord aastas) saab unes päris orgasmi. Ma ei taha kellegagi (sinuga) vaielda, tahaksin lihtsalt seda kirjeldada. Mitte et hea uni ei oleks magus ega tähtis, muidugi on. Pikas perspektiivis muidugi palju tähtsam kui orgasmid, selge see, ei vaidle üldse.

Olen need orgasmid saanud alati üksi magades ja just siis, kui ei ole eelnevalt päris orgasmi (ärkvel olles) tükk aega saanud või kui olen need saanud ise (masturbeerides), ilma meheta, st on puudunud seksuaalne füüsiline kontakt mehega. Kui olen seksuaalselt rahuldatud ja mehega regulaarselt koos olnud, siis ei tule sellist und kunagi.

Näen erootilist unenägu ja seal on just see stsenaarium, mis mind alati kõige enam erutab. Unenägu kerib edasi, ma magan edasi. Unenägu kulmineerub ja unes vallandub orgasm. Sel hetkel ärkan üles, olen täiesti teadvusel ja ärkvel, tean, kus olen, et tuba on pime, laman üksi oma voodis, on öö. Olen liikumatult, käed on mul siis kusagil lõua all, olen tavaliselt külili. Jalad on koos. Mitte mingil moel ei ole ma end läbi une puudutanud ja pole seda ka teinud näiteks tekk, pigem leban oma lemmikus tuduasendis küljel, käed lõua all tekiserva juures. Orgasm on selline lainetav ja mõnus, pigem loid, mitte terav ja äkiline, aga vabastav ja ülinauditav. Tunnen tupetõmblusi ja hingeldan kergelt. Seda tean kindlalt, et ma hingeldan, st hingan kiiresti ja sügavalt, mitte nagu magades. Aju on täiesti ärkvel ja orgasmi ajal suudan mõelda, et ‘appi, kui mõnus, täna siis on SEE öö’. Ja siis see lõpeb ja ma jään täpselt samas asendis uuesti magama, ei liiguta, ei keera end ega tee midagi.

Vot selline on minu uneorgasm. Krt, oleks neid sagedamini, nii mõnusad.

Ja ei ole vaja hakata seletama, et see kõik on uni. Ma olen normaalse ajutegevusega terve naine, ei tarbi hallutsinogeene, rahusteid, unerohtu, alkoholi ega narkootikume. Olen kohe täiesti terve inimene ja tean, mida kogen, ei mõtle asju välja. Uneorgasmi saamiseks ei ole vaja inimest füüsiliselt puudutada. Äkki oled kuulnud teismeliste poiste iseeneslikest öistest ejakulatsioonidest? Sama asi. Kui pole kuulnud, guugelda.

No see pole ju UNEorgasm siis, vaid orgasm ärkvel olles unenäo tagajärjena. Kui oleks uneorgasm, siis sa üles ei ärkaks ja see olekski unenägu.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see pole ju UNEorgasm siis, vaid orgasm ärkvel olles unenäo tagajärjena. Kui oleks uneorgasm, siis sa üles ei ärkaks ja see olekski unenägu.

Kes üldse mingist “uneorgasmist” on rääkinud? Sina üksi said valesti aru ja jaurad siiamaani

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaamatu teema – see on lihtsalt unenägu – ega sa siis päriselt orgasmi ei saa?

Vaatad unenägu nagu filmi ju.

Kui sa orgasmi hetkel üles ärkad ja REAALSELT SIIS SAADKI orgasmi, siis võid öelda, et said.

Ma näen väga palju erootilisi unenägusid ja praktiliselt ALATI ärkan enne unenäos saabuvat orgasmi üles ja kahjuks ei saagi siis midagi. Isegi olen proovinud ennast kiiresti edasi ise aidata, aga kahjuks on unenäos kõik kordades mõnusam ja see käsitöö ei vii kah kuhugi.

Seksi käigus mul orgasmi saamisega probleeme pole.

Olen harva näinud unes, et saan orgasmi, aga siis see ongi ju nagu vaadatud film, mis päriselt ei juhtunud.

Mehed saavad unenäo kaudu orgasmi – selle tunnistuseks on “märjad püksid”.

Naise orgasm on keeruline ja sellest ei jää hommikuks küll mingit märki, et oledki päriselt öösel orgasmi saanud.

Ma olen teemaalgataja. Jah, ma sain unes orgasmi, mis oli nii võimas, et ärkasin selle peale üles. Ja orgasm tuli ilma igasuguse füüsilise puudutuseta. Isegi kintsud ei olnud kuidagi vastas või kokku surutud.

Ma olen niimoodi saanud korduvalt ka varem, alates teismeeast, kui seksi enda jaoks avastasin. Pigem juhtub iseeneslikke orgasme siiski harva ja üldjuhul siis, kui pole ammu mehega olnud.

Ei ole ju nii, et kui sina pole kunagi niimoodi saanud, siis ei saa selline asi võimalik olla!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei räägi. Ma soovitan hoopis eneserahuldamist ja mehi. Uni on magamiseks.

Eks siin vist hapud viinamarjad räägivad iseenese eest. Sa ju ei saa mehegagi, saati siis veel niimoodi, nagu teemaalgatuses kirjeldatud. Eks võib ikka viha teha küll!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina üksi said valesti aru ja jaurad siiamaani

Siin on teisi, kes minuga ühtmoodi aru saavad.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks siin vist hapud viinamarjad räägivad iseenese eest. Sa ju ei saa mehegagi, saati siis veel niimoodi, nagu teemaalgatuses kirjeldatud. Eks võib ikka viha teha küll

Mul meestest ja ka naistest ükskõik.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks siin vist hapud viinamarjad räägivad iseenese eest. Sa ju ei saa mehegagi, saati siis veel niimoodi, nagu teemaalgatuses kirjeldatud. Eks võib ikka viha teha küll

Mul meestest ja ka naistest ükskõik.

No arusaadav. Selles siis asi ongi! Aseksuaalne inimene ilmselt, kes tahab kangesti kaasa rääkida teemal, mis enda jaoks võõras.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks siin vist hapud viinamarjad räägivad iseenese eest. Sa ju ei saa mehegagi, saati siis veel niimoodi, nagu teemaalgatuses kirjeldatud. Eks võib ikka viha teha küll

Mul meestest ja ka naistest ükskõik.

No arusaadav. Selles siis asi ongi! Aseksuaalne inimene ilmselt, kes tahab kangesti kaasa rääkida teemal, mis enda jaoks võõras.

Viibisin äsja heade mõtete linnas ja suhtlesin kahe tudengiga. Loodetavasti ei muutu nad selliseks jobuks. Potentsiaali on.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Potentsiaali mitte muutuda. *

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks siin vist hapud viinamarjad räägivad iseenese eest. Sa ju ei saa mehegagi, saati siis veel niimoodi, nagu teemaalgatuses kirjeldatud. Eks võib ikka viha teha küll

Mul meestest ja ka naistest ükskõik.

No arusaadav. Selles siis asi ongi! Aseksuaalne inimene ilmselt, kes tahab kangesti kaasa rääkida teemal, mis enda jaoks võõras.

Viibisin äsja heade mõtete linnas ja suhtlesin kahe tudengiga. Loodetavasti ei muutu nad selliseks jobuks. Potentsiaali on.

Kas Olivia Pope ja presidendi laps olid ka?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks siin vist hapud viinamarjad räägivad iseenese eest. Sa ju ei saa mehegagi, saati siis veel niimoodi, nagu teemaalgatuses kirjeldatud. Eks võib ikka viha teha küll

Mul meestest ja ka naistest ükskõik.

No arusaadav. Selles siis asi ongi! Aseksuaalne inimene ilmselt, kes tahab kangesti kaasa rääkida teemal, mis enda jaoks võõras.

Viibisin äsja heade mõtete linnas ja suhtlesin kahe tudengiga. Loodetavasti ei muutu nad selliseks jobuks. Potentsiaali on.

Kas Olivia Pope ja presidendi laps olid ka?

Ei, aga sain asjad aetud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks siin vist hapud viinamarjad räägivad iseenese eest. Sa ju ei saa mehegagi, saati siis veel niimoodi, nagu teemaalgatuses kirjeldatud. Eks võib ikka viha teha küll

Mul meestest ja ka naistest ükskõik.

No arusaadav. Selles siis asi ongi! Aseksuaalne inimene ilmselt, kes tahab kangesti kaasa rääkida teemal, mis enda jaoks võõras.

Viibisin äsja heade mõtete linnas ja suhtlesin kahe tudengiga. Loodetavasti ei muutu nad selliseks jobuks. Potentsiaali on.

Saan aru, et need tudengid olid sootud olendid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 64 )


Esileht Pereelu ja suhted Delikaatne teema