Esileht Ilu Depilatsioon kodus ei tule välja

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Depilatsioon kodus ei tule välja

Postitas:

Mõtlesin, et hoian raha ja ajaplaneerimist kokku, ning ostsin omale Tradehouseist depileerimisvahendid.
Ma ei saa aru, mida ma valesti teen. St mõnikord tuleb ilusasti karvad ära ja teinekord jääb veel nahale vaha ja karvu pole üldse ära tõmmanud.

Kes kodus teeb ise, rääkige oma rituaalidest ja õnnestumistest/õnnetustest, ning õpetustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

elu on õpetanud, et on asju, mida ise teha ei tasu. Üks on vahatamine… Kosmeetik teeb naks-naks kiirelt ja puhtalt, tulemus püsib 3 nädalat. Ise läheb kallimaks ja tulemus pole hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahk peab olema puhas ja kuiv, peale pesemist ja põhjalikku kuivatamist võid veel nt õhukese kihi beebipuudrit vahatatavale nahale panna. Paberit peab naha vastu siluma korralikult, samas mitte nii kaua et vaha ära jahtub. Paberi peab ära tõmbama karvakasvule vastupidises suunas – minul nt säärte sisekülgedel karvakasvu suund väga vahelduv, nii et sealt peangi mitu korda tegema, et kõik ära saada. Brasiilia bikiinit (kõik paljas) ei ole kunagi suutnud endale ise teha, samas jalad saab kodus tehtud ja minu meelest paremini kui salongides.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest paremini kui salongides.

Nad teevad salongides ka kobalt või? Isegi nii kerget asja nagu jalad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba aastaid vahatan ise. Mõni vaha võib olla tüütu, ei teagi miks, aga üldjuhul kui vaha kenasti soe ja korralikult nn paberi eelnevalt vahatatud pinnale silud ja naksti vastu karva ära tõmbad peaks tulemus suurepärane jääma. Kaenlaalused ja bikiini piirkonna suristan epilaatoriga korda. Tüütu vahaga mässata neis piirkondades. Katseta ja veelkord katseta. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest.
Raske on need paar korda olnud ja olen mõelnud, et peaks ikka salongis käima. Usun, et kui juba asi käpas, siis saab ruttu ja valutult tehtud.
Tegin samamoodi nagu soovitatud eelnevalt, vahel aitas vastukarva tõmbamine, teine kord jälle karvakasvu poole, vahel korra silumine ja siis natukene hoidmine – ehk kui üks kord üks moodus töötas, siis teine kord jäi paks vahakiht nahale ja ei tõmmanud midagi välja.
Aga nii palju, kui suutsin/sain teha, siis tulemus on väga ilus. Bikiini piirkonna jätsin poolikuks, sest kui see vaha hakkas jamama, siis mõtlesim et kõige valusamas kohas ei taha riskida selle jamamisega. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 22:07; 10.07 21:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu Depilatsioon kodus ei tule välja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.