Esileht Ilu Didriksonsi parkad — ei saa lukku kinni :(

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Didriksonsi parkad — ei saa lukku kinni :(

Postitas:
Kägu

Mul on ka enne olnud topeltlukuga jopesid ja mingit probleemi pole olnud, aga nüüd tellisin kaks Didriksonsi parkat, mis on igas muus mõttes ideaalsed, aga no mitte kuidagi ei saa lukku kinni. Kui panen jope enda ette diivanile, siis veel, aga seljas olles mitte kuidagi. Ehk siis, ükskõik kui ilusti on lukk tõmmatud alla ja kelgud tihedasti üksteise vastu õigesse asendisse, no ei lähe see teine pool sinna lõpuni, kuigi püüan väga-väga sirgelt panna (olen siiski katsetanud ka nurka veidi muuta jmt, miski ei aita).

 

Kas on mingeid nippe, kuidas seda tegevust lihtsustada. Muidu nii head talvejoped, tagasi saata ka kuidagi ei raatsiks. Aga kui selga ei saa, siis pole ju kasu. 🙁 Selline tunne, et hakkaks või lukuotsa alt kinni jätma ning kinnisest jopest välja ja pärast uuesti sinna sisse ronima. 😛

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta paras parka

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta paras parka

Jeesus! No tänan vastuse eest! :S Number on väga paras. Ja lukk ei ole vähimalgi määral pingul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei tea kui pikk jope on, aga mul aitas sellise jonnaka lukuga see, et vasaku käega hoida neid lukukelke  jõuga luku lõpus (või tegelikult küll vist alguses) paigal  ja siis õnnestus teine serv sinna lihtsamalt toppida, nii kui lukud kasvõi millimeetri ülespoole liikusid, oli võimatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni lukk ongi natuke kipakas. Harjuta lihtsalt diivani peal nii kaua, kuni pihta saad, mis tal see vajalik nõks täpselt on, et kinni läheb. Vahel peab neid kelke natuke liigutama ja mõni kelk ei taha päris lõppu minna, vaid nõksa enne läheb just kinni. Seal peab mingi nüanss olema, kuidas lukule meeldib kinni minna. Mõnda tõrkuvat lukku olen ka kergelt küünlaga üle tõmmanud, siis läheb libedamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagasi saatmine ei pea olema muidu lõplik. Võib ka uurida paranduse/ümbervahetuse võimalust.

Lisaks saab sellist asja teha muide ka siis, kui lukk nt tootmisvea tõttu kuuke hiljem tõrkuma hakkab vms. Loe nt siit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jubeparka

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu arust ei tundu õige, ma saadaks tagasi.

Ostsin, just hiljuti Didri parka ja lukuga küll mingit jamamist pole. Proovisin veel poes erinevaid mudeleid ja suuruseid ja kõigil läks lukk ilusti kinni????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Didriksonsi parkad — ei saa lukku kinni :(