Esileht Ilu ja tervis Digiloos vaktsineerimise aja muutmine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Digiloos vaktsineerimise aja muutmine

Postitas:

Kas see on võimalik? Mõtisklen, kas kinnitada ära natuke kaugem aeg lootuses seda hiljem muuta või ei ole see mõistlik? Või sama teema kohavalikul.

Minu meelest näitab see digiregistratuur covid vaktsineerimise osas üldse aiateibaid – pidevalt vahetuvad vabad ajad, kaovad ja jälle tekivad, kui üritad broneerida, siis tuleb mingi veateade jne.

Ja teine asi, kas tõesti ei ole tervel Harjumaal ühtegi kliinikut, kes Pfizeriga vaktsineeriks? Tundub nagu uskumatu, seda pidi ju praegu eriti palju olema.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 14:50; 20.05 15:53; 20.05 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha jumal loe uudiseid või midagi. Uued Pfizeri ajad lisatakse laupäeval. Seekord rohkem Tallinna ja Tartu piirkonda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 15:48; 20.05 15:56; 20.05 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uued Pfizeri ajad lisatakse laupäeval.

Tore on, seda ma tean. Kahjuks tean ka seda, et laupäeval ei ole enam võimalik digilukku sisse pääseda. Praegu seevastu on, ja üksikuid aegu on ka. Küsimus jääb – kuidas käib digiloos juba broneeritud aja muutmine?

Ja selle küsimuse

Ja teine asi, kas tõesti ei ole tervel Harjumaal ühtegi kliinikut, kes Pfizeriga vaktsineeriks?

sõnastaksin ümber järgmiselt: kas Harjumaal on ka vaktsineerivaid kliinikuid? Kus ja kes?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 14:50; 20.05 15:53; 20.05 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uued Pfizeri ajad lisatakse laupäeval.

Tore on, seda ma tean. Kahjuks tean ka seda, et laupäeval ei ole enam võimalik digilukku sisse pääseda. Praegu seevastu on, ja üksikuid aegu on ka. Küsimus jääb – kuidas käib digiloos juba broneeritud aja muutmine?

Ja selle küsimuse

Ja teine asi, kas tõesti ei ole tervel Harjumaal ühtegi kliinikut, kes Pfizeriga vaktsineeriks?

sõnastaksin ümber järgmiselt: kas Harjumaal on ka vaktsineerivaid kliinikuid? Kus ja kes?

0
-1
Please wait...

Kui Sa laupäeval sinna sisse ei saa, siis kuidas Sa seda aega siis muuta kavatsed seal? Selleks on vaja ju ka digilukku sisse saada. Või kus täpselt on küsimuse loogika? Hetkel ei ole Harjumaal kliinikud, kus oleks võimalik praegu bronnida aega Pfizeriga vaktsineerimiseks. Jannseniga saab veel aegu panna mõnes kohas lähipäevadeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 15:48; 20.05 15:56; 20.05 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sa laupäeval sinna sisse ei saa, siis kuidas Sa seda aega siis muuta kavatsed seal?

Selleks puhuks on mul varuvariandiks seesama hilisemaks ajaks tehtud broneering.

Hetkel ei ole Harjumaal kliinikud, kus oleks võimalik praegu bronnida aega Pfizeriga vaktsineerimiseks.

Ja, ma näen seda ise ka, minu küsimus oli siiski millegi muu kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 14:50; 20.05 15:53; 20.05 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina muutsin aega. Aga kaht aega korraga olla ei saa nö varuks. Enne pead esimese aja tühistama, siis saad uuesti broneerida. Aga seda siis võrdsetel alustel nendega, kes esimest korda broneerivad. Uuesti istud järjekorras jne. Ja kui aegu pole, siis pole.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sa laupäeval sinna sisse ei saa, siis kuidas Sa seda aega siis muuta kavatsed seal?

Selleks puhuks on mul varuvariandiks seesama hilisemaks ajaks tehtud broneering.

Hetkel ei ole Harjumaal kliinikud, kus oleks võimalik praegu bronnida aega Pfizeriga vaktsineerimiseks.

Ja, ma näen seda ise ka, minu küsimus oli siiski millegi muu kohta.

Sa ju ise kirjutasid, et sõnastad ümber ja selles ümbersõnastises polnud enam Pfizerit ju kirjas ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 15:48; 20.05 15:56; 20.05 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina muutsin aega. Aga kaht aega korraga olla ei saa nö varuks. Enne pead esimese aja tühistama, siis saad uuesti broneerida. Aga seda siis võrdsetel alustel nendega, kes esimest korda broneerivad. Uuesti istud järjekorras jne. Ja kui aegu pole, siis pole.

Kui sama vaktsiini juurde jääd, siis ei pea enne tühistama – valid “muuda” ja kui valikust midagi sobivat ei leia, siis katkestad lihtsalt ära ja jääb esialgne aeg alles.
Kui teist vaktsiini tahad, siis pead jah kõigepealt loobuma esimesest ajast. Aga järjekorras pead ikka ainult ühe korra istuma- kui digiloos juba korra sees oled esimese aja tühistamiseks, saad sama sessiooni jooksul ikka uue ka broneerida, kui on, mida broneerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Digiloos vaktsineerimise aja muutmine