Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Doonormunaraku järjekord

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Doonormunaraku järjekord

Postitas:

Kas keegi teab või on kogemus kas ja kui pikk on doonormunaraku järjekord?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elites ei ole mingit järjekorda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 13:58; 21.12 18:59; 25.12 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ootejärjekorda kui sellist ei ole.
kui soovid kasutada külmutatud rakku siis need on kohe võtta.
kui soovid kasutada värsket rakku siis võetakse doonoriga ühendust ja tsükkel hakkab niipea kui doonorile sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab öelda kas ITK -s ka on doonormunaraku võimalus?
Ja kas keegi oskab öelda kas ka doonormunarakke on saadaval muid kui Eestist hangitud eestlastelt ja venelastelt?
Doonor-seemnerakud on näiteks ITK s Taanist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 16:22; 07.12 17:40; 12.12 17:20; 21.12 16:15; 21.12 18:08; 26.12 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui uurisin, oli ITK-s millegipärast umbes kaks aastat järjekord, Pelgulinnas samal ajal polnud üldse järjekorda. Aga ITK-st keegi ei soovitanud mujalt uurida. Lihtsalt infoks, et kui soov kindel, pole vaja jääda ootama ühe asutuse taga – küsi kõikjalt nii järjekorra pikkuse, võimaluste kui ka hindade kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas saaksid ka avaldada oli see 2 aastat hiljuti?
Ja millise kliiniku sõelusite Teie välja ning mis kaalutlustel.
Endal sama teed vaja alustada…

Kui uurisin, oli ITK-s millegipärast umbes kaks aastat järjekord, Pelgulinnas samal ajal polnud üldse järjekorda. Aga ITK-st keegi ei soovitanud mujalt uurida. Lihtsalt infoks, et kui soov kindel, pole vaja jääda ootama ühe asutuse taga – küsi kõikjalt nii järjekorra pikkuse, võimaluste kui ka hindade kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 16:22; 07.12 17:40; 12.12 17:20; 21.12 16:15; 21.12 18:08; 26.12 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles ITK naistearst, kes IVF-ga tegeleb, et neil on järjekord 2-3 aastat. Ja soovitas mul Ukraina või Läti kliinikutes õnne proovida, et seal lühemad järjekorrad. Teistest variantidest Eestis ei rääkinud ta midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OMG !!!
Mul ei oleks juba vanuse tõttu aega nii kaua oodata.
Aga hind ITK ?
Frrtility clinic Nordic Tallinnas võta ühendust, neil on kohe saada külmutatud munarakku ja ka värskeid. Ainuke aeg kulub sellele, et Sinu ja doonori tsüklid sünkroniseerida. Hind kõik kokku 5000 eur.

Mulle ütles ITK naistearst, kes IVF-ga tegeleb, et neil on järjekord 2-3 aastat. Ja soovitas mul Ukraina või Läti kliinikutes õnne proovida, et seal lühemad järjekorrad. Teistest variantidest Eestis ei rääkinud ta midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 16:22; 07.12 17:40; 12.12 17:20; 21.12 16:15; 21.12 18:08; 26.12 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elites on saadaval väga suur valik doonormunarakke, enamus ikka pärit Eestist, kuid olid ka mõni soomlane ja lätlane nimekirjas. Fertility Clinic Nordicul oli pakkuda märtsi keskel 5e doonori külmutatud munarakke ja 3e värske. Nova Vitas vähemalt märtsis öeldi, et neil on ootejärjekord, koheselt saada ei ole midagi. Kui pikk järjekord, ei tea. ITK’s oli juba arsti juurde saamiseks mingi 2.kuune järjekord, seega üldse ei uurinud doonormunarakkude kohta.
Kui vanuse tõttu ei ole aega oodata, siis kindlasti pöördu Elitesse, saad kohe arsti aja ja doonorite nimekirja, mis on päris pikk, et on lausa tegu, keda võtta ja keda jätta. 🙂 Sealt leiab ikka tõesti doonoreid igale maitsele.
Ilmselt Eesti kliinikud ei tee oma “konkurentidele” reklaami. Ukrainas ja Lätis võib kah muidugi õnne proovida, aga tunduvalt lihtsam on kõike siiski organiseerida Eesti piires. Külmutatud doonormunarakke kasutades tuleb Elites protseduuri kogumaksumuseks 6000-7000EUR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nova Vitas 5000 värske munarakuga ja Fertility Nordis ka.
Huvitav miks Elitega selline hinnavahe…
Külmutatud ka, värskega pidi õnnestumise % suurem olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 16:22; 07.12 17:40; 12.12 17:20; 21.12 16:15; 21.12 18:08; 26.12 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elites hind oleneb sellest, millist nö paketti kasutada, tutvuda saab nendega kodulehel http://www.elitekliinik.ee/elite/viljastamine/munaraku-doonorlus/

Samuti olenevalt paketist võib lisanduda hinnale konsultatsioon, UH, lisatestid (kui ei ole eelnevalt tehtud KÕIK vajalikud vere- ja suguhaiguste testid), ICSI protseduur, soovi korral EmbryoGlue, järele jäävate embrüote külmutamine jne…Paketis on garanteeritud 5-6 munarakku, kuid neid saab juurde osta 500EUR tk… Nii see hind kokku kujuneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novavitas on nö doonormunarakkude kordinaator kes valib või aitab valida naisele kõige sarnasema doonori välimuse järgi. Pilte ju kuskil ei näidata kahjuks.
Eks see veidi deep teema on, mul on Elite doonorite leht- paljud on ilusad pikad 175+ kuid tundub, et paksud- 90 kg!
Ise olen 177 ja 65 kg
Vàga raske valida…
Kindlasti ei tahaks lapsele kongus nina või puseriti hammaste võimalust…

quote quote=3312202]Elites hind oleneb sellest, millist nö paketti kasutada, tutvuda saab nendega kodulehel http://www.elitekliinik.ee/elite/viljastamine/munaraku-doonorlus/

Samuti olenevalt paketist võib lisanduda hinnale konsultatsioon, UH, lisatestid (kui ei ole eelnevalt tehtud KÕIK vajalikud vere- ja suguhaiguste testid), ICSI protseduur, soovi korral EmbryoGlue, järele jäävate embrüote külmutamine jne…Paketis on garanteeritud 5-6 munarakku, kuid neid saab juurde osta 500EUR tk… Nii see hind kokku kujuneb.[/quote]

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 16:22; 07.12 17:40; 12.12 17:20; 21.12 16:15; 21.12 18:08; 26.12 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Elites nägin ainult 50-60 kg kaaluvaid doonoreid, pikkus mul soov oli 167-170 ringi.Mulle sobis, ise olen nats kaalukam 🙂
Ma sain aru, et Elite võtabki doonoriks nö klassikaliselt normaalseid või ilusamaid inimesi, väga spetsiifilise iseärasustega ei võetagi. Mul arst lõpuks soovitas, keda võtta, eks ta oskab rohkem sarnast vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 13:58; 21.12 18:59; 25.12 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elites saab doonoriks ennast kirja panna ainult see, kelle kehamassiindeks on normis. Seega ei saa seal siiski 90 kiloseid olla nimekirjas. (Tahtsin ennast kirja panna, muidu sobin aga pean enne alla võtma veidi).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elites saab doonoriks ennast kirja panna ainult see, kelle kehamassiindeks on normis. Seega ei saa seal siiski 90 kiloseid olla nimekirjas. (Tahtsin ennast kirja panna, muidu sobin aga pean enne alla võtma veidi).

Aitäh sulle, et annetad munarakke ja aitäh, et oled nõus selle tõttu pingutama.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 13:58; 21.12 18:59; 25.12 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin oktoobri lõpus Elitesse, et soovin teha IVFi doonormunarakkudega. Nüüd, 2 kuud hiljem olen rase 🙂 Ei mingit järjekorda, ega pikka ootamist, kui leiad endale sobiliku doonori nende nimekirjast. Vanuse tõttu ei kannatnud enam oodata, seega saigi valitud Elite, mitte mõni teine kliinik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, et jagad! Meie ka samal teel aga pole veel kliinikut valinud.
Kui saad palun vasta veel palju läks kõik kokku maksma Elites?
Kas kaks saab siirdada soovi korral?
Et siis kuu aega umbes läheb ainult siirdamise organiseerimiseks?

Palju, palju õnne Teile!

Kirjutasin oktoobri lõpus Elitesse, et soovin teha IVFi doonormunarakkudega. Nüüd, 2 kuud hiljem olen rase ???? Ei mingit järjekorda, ega pikka ootamist, kui leiad endale sobiliku doonori nende nimekirjast. Vanuse tõttu ei kannatnud enam oodata, seega saigi valitud Elite, mitte mõni teine kliinik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.12 16:22; 07.12 17:40; 12.12 17:20; 21.12 16:15; 21.12 18:08; 26.12 21:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Doonormunaraku järjekord