Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Doonorsperma kasutamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Doonorsperma kasutamine

Postitas:

Siin on teema doonormunaraku kasutamisest, kuid doonorsperma kasutamise kohta ma värsket teemat ei leidnud. Kas siin on inimesi, kes selle läbi teinud või kellelgi hetkel protsess pooleli? Meil ilmselt see ees ootamas, kuid ei tea sellest midagi. Kuidas näeb kõik välja peale teadet, et mehelt ei ole midagi saada? Palju protseduur kokku maksab? Kas maksma peavad ka need, kellel meditsiiniline põhjus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 19:36; 02.06 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hinnad on kliinikute kodukate olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hinnad on kliinikute kodukate olemas.

Olen vaadanud neid, kuid ei olegi aru saanud sellest, et kas ka meditsiinilisel põhjusel doonori kasutamisel peab maksma või ei. Kusagilt olen lugenud, et kõik maksavad, samas kusagilt lugesin, et sel juhul ei pea maksma. Ja kuna ma pole asjaga veel kursis, siis mõtlesin selle all seda, et kas äkki lisandub hinnale veel midagi, mis otseselt kirjas ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 19:36; 02.06 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin aprillis IUI protseduuri raames Tartus. Näidustust ei olnud. Soovisin last saada. Minu teada on see kõigile tasuline. Maksab doonori ja protseduur ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei ole võimalik rasestuda mehel või naisel meditsiinilise diagnoosiga, siis maksab kuni naise 41-aastaseks saamiseni kunstliku viljastamise haigekassa kinni. See protseduur maksab piisavalt. Seda ma ei tea, kas doonorsperma eest tuleb ise maksta. Tallinnas ITKs maksab doonorsperma 160.-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Doonorsperma kasutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.