Esileht Ilu ja tervis Dr. Simeonsi dieet

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Dr. Simeonsi dieet

Postitas:

Minul ema proovis ka seda dieeti ja sai 15 kg alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttav tegi ka selle läbi. Esimene kord õnnestus. Paraku tuli kõik tagasi ja rohkemgi. Teisel korral ei õnnestunud enam üldse alla saada.
Nii palju kui mina tean, tahetakse nende terakeste eest päris head raha saada. Võiks ju ilma terakesteta süüa 500 kcal päevas ja pärast jätta suhkru ja tärklise välja 🙂 tulemus oleks sama. Ja ka selles suhtes oleks tulemus sama, et ühel hetkel niimoodi enam nälgida ei jaksa. Inimesed lihtsalt annavad oma raha ära…
Eks inimestel on kergem uskuda, et on mingid imeviisid kaalu alandamiseks ja seetõttu haaratakse üha uuesti ja uuesti erinevatest väljamõeldistest kinni selle asemel, et tervislikult süüa ja rohkem liikuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saan siis omale soetada terakesed ja programmid. Paluksin usaldusväärset kontakti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema samuti tegi seda. 50-aastaseks saab ema varsti. On seda teinud vahelduva eduga (nö ringidena) kaks aastat. Kaotas ka alguses mõned kilod, kuigi ta 75kg ringis. Aga nüüd on kõik tagasi ja 10kg otsa ka, ometigi toitub ema väga normaalselt ja portsud on minuga võrreldes üliväikesed.

Jumala eest ärge tehke seda lollust!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To
Kägu

15.01.2018 22:34

julia.koit@simeonsidieet.ee

Ise olen seda ka mõned korrad teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 16:39; 07.04 14:35; 16.01 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu alandavad tabletid – worldselectshop.com Kokku kaotasin ma 18 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nälgi, ja see teeb tervisele head!

Sellega koos peaksid aga kindlasti saama oma meelemõistuse kontrolli alla ja õppima pugimisele ja tasakaalustamatusele pidurit vajutama.
Tegelikult on sellised väga madala kaloriga dieedid ja paastud ikkagi juba nässus tervisega tegelemiseks e päästame, mis päästa annab. II tüüpi diabeet, süda-veresoonkond, maks jms. Kujunevate sisehaiguste profülaktika või siis veel püsivate kahjustuste puudumisel organismi tervisele tagasipööramiseks. Iluasjandus on sealjuures kõrvaltoime.
Teadlikele inimestele on näljapajukil olemised aga ka ennetavad, kusjuures kui iseloom on tugev, siis ei pea 40 päeva jutti pidama vaid terve elu mõned päevad nädalas, pluss ikkagi üldine suhkrute söögihulga jne jälgimine. Nö elustiili teema. Vähe(minu jaoks paras) söömine.
Mis on raske, sest sööki on kõik kohad täis, see on nii kättesaadav ja automaatseks käitumiseks kujunenud: hea tuju, halb tuju, töövõit, kurb elujuhtum, mees jättis maha, intiimne õhtupoolik, uus kolleeg, lahkuv kolleeg, sünnipäevad, titevarbad; esimene koolipäev, viimane koolipäev, reede, pühapäev – vbl esmaspäev on ainus neutraalne päev jadas :). Kõik seostatakse söögiga, pluss isiklikud ihad, maitsed, soovid.
Ps Reklaamid- aga need ei ole inimese vajadustega kooskõlas- vaid “selle toodangu peab ju edaukalt turundama”.
Ime siis, et nii raske on, kui head sööki ja lubavaid päästikuid palju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo juba ainuüksi see, et mõni seda juba kolmandat ringi teeb, näitab ju, et asjal pole mingit jumet. Mina näiteks toitun juba aasta otsa toitumiskava jägi, kõht on täis, energiat küll, kõik tervisenäitajad normis. Milleks mingit HCG-d ja Simeonsi ja 500 kalorit? Jätad teatud asjad menüüst välja ja korras.

Ei piisa ainult sellest, et jätad teatud asjad välja. Kõige olulisem on portsioneid vähendada.
Enmus ülekaalulisi söövad lihtsalt liiga palju. Jäetakse välja nisu, magus etc, aga lubatud asju süüakse edasi väga suurtes kogustes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista, miks on vaja oma organismi erinevate karmide dieetidega kurnata. Praegu on personaalmeditsiin ja sellega seoses ka personaalne toitumine nii arenenud. See on juba teaduslikult tõestatud, et kõige tõhusam on geneetiliselt sobiv toitumine, mis tagab ka püsivad tulemused. Inimeste ainevahetused on küllaltki erinevad ja see mis ühel kaalutõusu põhjustab, võib teisel hoopis kaalu alandada. Kui olete geenidoonoriks olnud, siis saab arvatavasti ka sealt kunagi teada, kuidas toituma peaks, aga 10a ei viitsiks oodata. Mina tegin geenitesti, kust vastus tuli kuuga ja peab ütlema, et see oli elumuutev.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju võib üks inimene erinevates kaaluteemades oma geenitestidest jahuda??? Moded, pöörake tähelepanu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud Simeonsi dieedi läbi. Jah, kaal langes kiiresti ja tõhusalt. Mingi aja pärast enam nälga ei tundnud ja enesetunne oli ka hea. Maha sain 21 päevaga 10 kilo, kuid siiski tuli see hiljem tagasi, sest sa ei saa ju jäädagi niimoodi sööma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Ilu ja tervis Dr. Simeonsi dieet

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.