Esileht Ilu Eelšampoon

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Eelšampoon

Postitas:

Viimasel ajal on siin mitu juuksepesuteemat, aga jutuks pole tulnud eelšampoon.
Sain soovituse paremaks juuksehoolduseks kasutada eelšampooni, kuid otsima hakates leidsin e-poodidest vaid ühe suhteliselt kalli seda tüüpi toote.
Kas keegi oskab soovitada eelšampooni? Kas kasutamisel on ka vahe võrreldes lihtsalt kaks korda tavalise šampooniga pesemisega?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 09:36; 18.11 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe toote asemel ostad kaks, kasu saab.. kes?

Sa vist ei saanud pihta, et ma pesen nagunii kaks korda šampooniga ja siis kasutaks selle asemel 1 x kumbagi vahendit. Võid säästa enda aega selle kommenteerimiseks, lihtsalt infoks, et see mõjub mu juustele kenasti ja paljud teevad nii.
Niiet ootan endiselt eelšampoonide soovitusi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 10:16; 18.11 16:53; 20.11 09:58; 20.11 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimest korda kuulen sellisest asjast. milleks see hea on?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe toote asemel ostad kaks, kasu saab.. kes?

Sa vist ei saanud pihta, et ma pesen nagunii kaks korda šampooniga ja siis kasutaks selle asemel 1 x kumbagi vahendit. Võid säästa enda aega selle kommenteerimiseks, lihtsalt infoks, et see mõjub mu juustele kenasti ja paljud teevad nii.

Niiet ootan endiselt eelšampoonide soovitusi.

Sa oled ilmselt valesti aru saanud selle toote mõttest. Pre-shampoo on pigem nagu mask, mis juukseid toidab/niisutab jne, mitte lihtsalt pesukord.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisuliselt on mõeldud jah seda, et enne pesu määrid otsad mingi õli või maskiga kokku, et pesu neid liialt ei kuivataks, mitte mingit kahekordset shampoonitamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan tavalist juuksemaski enne pesu. Juuksed maskiga kokku, ootan 10 min, loputan natuke, pesen shampooniga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 09:39; 19.11 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan tavalist juuksemaski enne pesu. Juuksed maskiga kokku, ootan 10 min, loputan natuke, pesen shampooniga.

Kas sa paned peale šampooniga pesemist palsamit ka või piisab sellest pesueelsest maskist?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan tavalist juuksemaski enne pesu. Juuksed maskiga kokku, ootan 10 min, loputan natuke, pesen shampooniga.

Kas sa paned peale šampooniga pesemist palsamit ka või piisab sellest pesueelsest maskist?

Ainult pesueelset maski teen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 09:39; 19.11 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled ilmselt valesti aru saanud selle toote mõttest. Pre-shampoo on pigem nagu mask, mis juukseid toidab/niisutab jne, mitte lihtsalt pesukord.

Maski teen ikka juustele, aga eelšampooni soovitati eraldiseisvalt lisaks maskile kasutada.
Mulje jäi, et siiski puhastab peanahka täiendavalt enne pesu. Kui tegelikult maskiga sarnane mõju, siis tõesti ei hakka rohkem uurima.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 10:16; 18.11 16:53; 20.11 09:58; 20.11 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa paned peale šampooniga pesemist palsamit ka või piisab sellest pesueelsest maskist?

Mina kasutan peale maski ja juuste pesemist ka palsamit, juuksurid on nii soovitanud (sulgeb maski ja pesu mõjul avanenud juuste soomuskihi). Ma juuksuri käest palsamit ei osta, niiet äkki pole seda ainult müügieesmärgil öeldud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 10:16; 18.11 16:53; 20.11 09:58; 20.11 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa paned peale šampooniga pesemist palsamit ka või piisab sellest pesueelsest maskist?

Mina kasutan peale maski ja juuste pesemist ka palsamit, juuksurid on nii soovitanud (sulgeb maski ja pesu mõjul avanenud juuste soomuskihi). Ma juuksuri käest palsamit ei osta, niiet äkki pole seda ainult müügieesmärgil öeldud

Palsami otstarvet asendab ka juuste loputamine võimalikult jaheda veega, see sulgeb juuste soomuskihi paremini. Ise õppisin loputama tasapisi umbes 20kraadise veega ja väga hästi mõjub, lisaks vähem keemiat pähe.  Nii jahe vesi algul ainult juustele, mitte otse pähe, see on päris jõhker  alguses, pärast harjub ja on väga mõnus, lisaks väheneb peanaha rasueritus. Minu nädalas 3 korrast peapesemisest on ajaga saanud üks kord nädalas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Eelšampoon