Esileht Kodunurk Eesti Ikea

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Eesti Ikea

Postitas:
Kägu

Kas keegi on seal käinud? E-poes ei õnnestu mitte ühtegi sobivat asja ostukorvi lisada, sest mitte midagi ei ole saada. Kas see pood on kohapeal ka tühi ruum, kus kaupa ei ole või lihtsalt netist ei saa tellida?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Häirib, et väiksemaid asju ei saa pakiautomaati tellida.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin enne jõule sealt pärga osta, ent oli otsas. Panin meeldetuletuse emailile, kui saabub. See tuli lattu veebruaris ????

Lisaks on käitlemistasu ka veel juurde tulnud . Oli vist alla 100 eurosele ostule.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin enne jõule sealt pärga osta, ent oli otsas. Panin meeldetuletuse emailile, kui saabub. See tuli lattu veebruaris ????

Lisaks on käitlemistasu ka veel juurde tulnud . Oli vist alla 100 eurosele ostule.

No ma siin üritan aiamööblit osta. Tundub, et see vist saabub omakorda jõulude ajal, sest panin ka teavitused peale juba tükk aega tagasi ja täielik vaikus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on seal käinud? E-poes ei õnnestu mitte ühtegi sobivat asja ostukorvi lisada, sest mitte midagi ei ole saada. Kas see pood on kohapeal ka tühi ruum, kus kaupa ei ole või lihtsalt netist ei saa tellida?

Pood on ikka kaupa täis, kas seal just kõiki tooteid on, mis veebiversioonis, seda ei oska öelda, sest pole võrrelnud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on seal käinud? E-poes ei õnnestu mitte ühtegi sobivat asja ostukorvi lisada, sest mitte midagi ei ole saada. Kas see pood on kohapeal ka tühi ruum, kus kaupa ei ole või lihtsalt netist ei saa tellida?

Pood on ikka kaupa täis, kas seal just kõiki tooteid on, mis veebiversioonis, seda ei oska öelda, sest pole võrrelnud.

Seda, kas toode on Tallinnas olemas või ei on veebist näha, täiesti juhtub seda, et veebis pole ja poes kohapeal on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on seal käinud? E-poes ei õnnestu mitte ühtegi sobivat asja ostukorvi lisada, sest mitte midagi ei ole saada. Kas see pood on kohapeal ka tühi ruum, kus kaupa ei ole või lihtsalt netist ei saa tellida?

Alati tasub meeldetuletus tellida. Tihtipeale on nii, et kui puuduolev kaup saabub, siis on ühikuid nii vähe, et pead ostmisega kiirustama. Mul oli ühe asjaga nii, et mitu korda sain teavituse, et on olemas, aga kui ostma hakkasin, siis oli juba otsas. Lõpuks siiski sain ostetud.

Veebilehel on ilusti näha, kas on Tallinna poes saadaval või mitte ja kas on piisavalt palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin, et see aeg on jäädavalt möödas, kus kauba ostmiseks pidi poemüüja sõber olema, pikalt järjekorras seisma ja/või kiire olema. Aga näed, ikka sama jama.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin, et see aeg on jäädavalt möödas, kus kauba ostmiseks pidi poemüüja sõber olema, pikalt järjekorras seisma ja/või kiire olema. Aga näed, ikka sama jama.

No Eesti turg ilmselt väike ja ei osata soove planeerida. Olen ka korra meeldetuletuse peale tellinud ja siis saanud vastuseks, et tühistati – asja pole. Õnneks tuli raha küll kiiresti selle eest tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda oli tõesti keeruline ette näha, et suve saabudes võiks keegi omale uut aiamööblit tahta ????

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda oli tõesti keeruline ette näha, et suve saabudes võiks keegi omale uut aiamööblit tahta ????

Ilmselt oli huvi suurem kui planeeritud, mudeleid ju palju valikus – ei osata ette näha ju palju reaalne soov võib olla. Turul nii vähe aega olnud. Või võimalik, et lihtsalt pole isegi sissetellijate süü, vaid lihtsalt ongi piiratud kogus Eesti turuosale seda antud ja “kõrgemal” juba paika pandud.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on nad küll juba piisavalt pikalt olnud ja mulle ostjana jääb küll mulje, et asi on prioriteetides – ah need idaeurooplased, nende pärast ei pea küll teenust paremaks tuunima.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on nad küll juba piisavalt pikalt olnud ja mulle ostjana jääb küll mulje, et asi on prioriteetides – ah need idaeurooplased, nende pärast ei pea küll teenust paremaks tuunima.

Aga…loogiline, et paisatakse pigem nendele turgudele suurem kogus, kus ära ka müüakse kui ehku peale siia “idaeuroopasse” ja pärast jäävad lattu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris palju, mis siin Idaeuroopa maal toimub, sõltub kohalikest töötajatest. Ju siis nende tööind ongi selline, nagu ta on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

E-poes ei saamud, aga poes sain diivani. Kahe päeva pärast toodi koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellisin poest köögi. Toodi paari päeva jooksul probleemideta kohale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris palju, mis siin Idaeuroopa maal toimub, sõltub kohalikest töötajatest. Ju siis nende tööind ongi selline, nagu ta on.

IKEAt ei juhi Eestis vist üldse eestlased, nii et kui üritatakse siin teha täpselt nii nagu tehakse näiteks lätlastele, siis ei saagi eriti head tulemust olla.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellisin õuemööblit äsja, veebis saada ei olnud, tegin tellimuse läbi ettevõtte, 3p hiljem olid asjad juba mul nende tooduna kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellisin õuemööblit äsja, veebis saada ei olnud, tegin tellimuse läbi ettevõtte, 3p hiljem olid asjad juba mul nende tooduna kodus.

Millise ettevõtte? Lasid Lätist tuua või Eestist said leti alt? Lätis ja Leedus on nii kohapeal kui e-poes seda saada, Eestis pole kummaski.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti ikea peaks olema Leedukate hallata, sellepärast ka selline korralagedus siin. Nemad ei saa aru, et me siin neist selles osas erinevad ja harjunud Soome ikeas juba pikalt käima.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mööblipoodides on praegu aiamööbli soodukad ja sain omale parema hinnaga mööbli kui ikeast oleks saanud. Minu poolest võivad nad oma uksed kinni panna, täiesti kasutu koht.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millise ettevõtte? Lasid Lätist tuua või Eestist said leti alt? Lätis ja Leedus on nii kohapeal kui e-poes seda saada, Eestis pole kummaski.

Tegin tellimuse ärikliendina.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin, et see aeg on jäädavalt möödas, kus kauba ostmiseks pidi poemüüja sõber olema, pikalt järjekorras seisma ja/või kiire olema. Aga näed, ikka sama jama.

No Eesti turg ilmselt väike ja ei osata soove planeerida. Olen ka korra meeldetuletuse peale tellinud ja siis saanud vastuseks, et tühistati – asja pole. Õnneks tuli raha küll kiiresti selle eest tagasi.

asi ei ole mitte niivõrd planeerimises, kui tarneraskustes. eks neilegi tuli palju detaile kusagilt venemaalt või ukrainast vms, kust neid enam ei saa ja uute tarnijate leidmine võttis aega jne.

tarneraskused ei ole ainult ikea probleem, sama on ka ju ravimitega, autodega jne. planeerida ja tellida pood ju võib, kuid kui tootmises on mingite asjadega põud, siis lihtsalt polegi kaupa

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Kodunurk Eesti Ikea