Esileht Hobinurk Eesti seriaalid

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Eesti seriaalid

Postitas:
Kägu

ENSV Mulle ka see sari meeldib.

Kas seda veel edasi tehakse? Kunagi algusaegadel oli hea, aga edasi läks jampsiks, ma enam ei vaadanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Jättes kõrvale minu personaalküsimuse lahkamise, spontaanse arengutaseme hindamise ning mu osadele inimestele arusaamatute ja vastuvõtmatute isiklike eelistuste osa, kujunes teema siiski üsna asjalikuks. Tõesti tänan kõiki soovitajaid.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reetur
Riigimehed
Uus algus
Sassis
ENSV

Üks soomlaste tehtud sari tuli ka eelmisel aastal, ma ei mäleta nime, aga oli sellest, et mehel oli üks pere Eestis ja teine Soomes, oli päris huvitav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks soomlaste tehtud sari tuli ka eelmisel aastal, ma ei mäleta nime, aga oli sellest, et mehel oli üks pere Eestis ja teine Soomes, oli päris huvitav.

Jaa, “Mu mehe naine” oli see, https://www.imdb.com/title/tt16108340/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Lahutus eesti moodi” kõlbab peaagu vaadata, “Hakkab jälle peale” oli igavam ja piinlikum.

Krimisarjad on hoopis teine asi- “Ohtlik lend” ja Kelgukoerad (pärast Uukkivi-Malmsteni peategelaste teiste vastu vahetumist enam ei vaadanud) on head, pole piinlik vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Legend eluajal on ka väga hea.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Legend eluajal on ka väga hea.

Kusjuures on jah hea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks HEIETADA väga pikalt, aga pole aega.
Igal oma maitse.
Minu jaoks on mitmete seriaalidega nii, et algus on meeldiv, siis läheb jamaks või minnakse liiale ja ära ei lõpetata, ja kisutakse asi veidraks.
Tuulepeale maa meeldis ja ei olnud venitatud ka.
Ohtlik lend
Kättemaksukontor meeldib tegelikult siiani
ENSV meeldis kuni uue eesti aja alguseni.
Üheotsapilet nii ja naa – see vaimu asi oli seal imelik, mis vaim? Ok, ingel, aga vaim. Väga ei läinud kokku siis minu mõtetega, sest kui oli ingel, siis ei olnud see kaitseingel.
Süvahavva meeldis alguses, lõpp oli jama.
Kartulid ja apelsinid vaatasin, aga ema ja isa olid seal ikka ertiti veidrad tegelased, lisaks lõpp, kui ema tuleb üksi tagasi ja ta on ilma koduta ja varata. Lisaks musta-valge maaimapilt, kus naised jagunevad kaheks kindlaks grupiks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Hobinurk Eesti seriaalid