Esileht Kodunurk Ehituspood, mis transpordiks kauba tuppa

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Ehituspood, mis transpordiks kauba tuppa

Postitas:

Kas Tallinnas on ehituspoodi, mis transpordiks suuremahulise kauba (kipsplaat, liuguksed) korterisse? Enamus kasutavad Omniva kullerteenust, mis on kuni kortermaja välisukseni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 20:55; 16.09 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasub uurida ehituspoe klienditeenindusest.
https://www.bauhof.ee/kauba-transport
Ja ma pakun, et ka kulleriga saaks äkki jutule, et ta tooks kauba tuppa. Seda muidugi tasu eest.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasub uurida ehituspoe klienditeenindusest.

https://www.bauhof.ee/kauba-transport

Ja ma pakun, et ka kulleriga saaks äkki jutule, et ta tooks kauba tuppa. Seda muidugi tasu eest.

Seda varianti on jah paar poodi pakkunud, et “ise peate kulleriga läbi rääkima”. Aga kui kuller pole nõus? Kuidas ma siis need 10+ kipsplaati omale tuppa saan?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 20:55; 16.09 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasub uurida ehituspoe klienditeenindusest.

https://www.bauhof.ee/kauba-transport

Ja ma pakun, et ka kulleriga saaks äkki jutule, et ta tooks kauba tuppa. Seda muidugi tasu eest.

Seda varianti on jah paar poodi pakkunud, et “ise peate kulleriga läbi rääkima”. Aga kui kuller pole nõus? Kuidas ma siis need 10+ kipsplaati omale tuppa saan?

Ilmselt jääb ostmata siis, kui sa tõesti ei suuda seda välja mõelda. Ehita mingitest väiksematest detailidest, mida ise jõuad tuppa tassida vähehaaval. Klaasplokk, mosaiikplaat jms.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Transporditeenuse pakkujaid on ju palju, ei pea poe poolt pakutavat varianti kasutama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasub uurida ehituspoe klienditeenindusest.

https://www.bauhof.ee/kauba-transport

Ja ma pakun, et ka kulleriga saaks äkki jutule, et ta tooks kauba tuppa. Seda muidugi tasu eest.

Seda varianti on jah paar poodi pakkunud, et “ise peate kulleriga läbi rääkima”. Aga kui kuller pole nõus? Kuidas ma siis need 10+ kipsplaati omale tuppa saan?

Võid osta ka väiksemad kipsplaadid.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saad tellida nt kolimisfirmalt teenuse – lähevad toovad poest oma autoga ja toovad tuppa ka.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ka sellest, palju sa nõus maksma oled. See tuppa toomine ei pruugi olla väga odav lõbu. Toon näite enda praktikast paar nädalat tagasi.
Mööblipoest tellisin kapi. Pood asus Tallinnas, mina elan ka Tallinnas. Umbes tunni aja töö kullerfirma jaoks. Pood soovitas oma koostööpartnerit, kullerfirmat. Kaks poissi kaubikuga.
Tulid tõid kapi kohale, tassisid teisele korrusele mööda treppi. Võtsid pakendist välja, panid kapi õige koha peale. Koristasid pakendid, sõitsid minema. Arve maksin ette ära ja see oli 80 eurot.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

K-Rauta ehituspoes on see asi tehtud puust ja punaseks.

Kuller viib kauba ainult majaukseni või hoovi. Kui sa tahad seda asja saada endale tuppa, siis tellid eraldi kandeteenuse.

https://www.k-rauta.ee/kp/toodete-kohaletoimetamine-ja-kattesaamine-k-rauta-e-poest/1

keri seda juttu seal allapoole, kandeteenus on kirjas pärast tarnet pakiautomaati.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt jääb ostmata siis, kui sa tõesti ei suuda seda välja mõelda. Ehita mingitest väiksematest detailidest, mida ise jõuad tuppa tassida vähehaaval. Klaasplokk, mosaiikplaat jms.

Mina seda kommentaari ei kirjutanud, aga ei saa aru, miks seda miinustatud on? Tõesti – kui inimene on nii saamatu, et ei leia ühtegi meest, kes tal plaadid korterisse tassib ega tea ühtegi kohta, kust küsida kandeteenust, siis tuleb ilma plaatideta hakkama saada.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ka sellest, palju sa nõus maksma oled. See tuppa toomine ei pruugi olla väga odav lõbu. Toon näite enda praktikast paar nädalat tagasi.

Mööblipoest tellisin kapi. Pood asus Tallinnas, mina elan ka Tallinnas. Umbes tunni aja töö kullerfirma jaoks. Pood soovitas oma koostööpartnerit, kullerfirmat. Kaks poissi kaubikuga.

Tulid tõid kapi kohale, tassisid teisele korrusele mööda treppi. Võtsid pakendist välja, panid kapi õige koha peale. Koristasid pakendid, sõitsid minema. Arve maksin ette ära ja see oli 80 eurot.

Kapp maksis kindlasti 50€.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

espakil on küll oma autod olemas. ei kasuta omniva teenuseid
ja kuna meie elasime kunagi ühele poele eriti lähedal, siis nt mingid katusematerjalid toodi meile aeda lausa sama tõstukiga, millega nad neid oma poe laos ringi paigaldavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu Espakist tuppa küll ei tooda, küsisin. Ainult maja ette.
Mina olen ise haagise rentinud ja noore sugulasega (annan väikest tasu) ise kõik tuppa tassinud. Puumaja teine korrus, seega ka suhteliselt kitsad trepid ja vähene ümberpööramisruum, aga oleme kenasti hakkama saanud. Tunduvalt odavam, mugavam tõesti mitte.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti – kui inimene on nii saamatu, et ei leia ühtegi meest, kes tal plaadid korterisse tassib

Mul tekkis lausa küsimus, kust ta NEED MEHED leiab, kes need plaadid seina paneks?
Tassimine tassimiseks, sellega saab igaüks hakkama, aga ehita need krdi karkassid valmis, siis sae mõõtu ja kinnita ja pahtelda jne, see on omaette teema.
Isegi mina ei saaks sellega vist hakkama ja otsiks mõne elukutselise kipsihundi.

KES SUJUVALT, nö töö käigus need plaadid ka ühtlasi kohale tassiks.
Tahab tööd teha või ei taha?

Selles mõttes väga arusaamatu teema.
Inimene paigaldada oskab, aga paarikilost plaati tassida ei suuda vms

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 13:32; 21.09 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kunagi tellisin 1A-st 100 kg raske külmkapi ja maksin raske asja tassimise teenuse eest suurt lisatasu. Ja siis tulevad kaks poissi kaks kätt taskus kappi tassima ja ütlevad, et sorry, ei jaksa ja ei tohi nii rasket tassida. Ütlesin, et minge tagasi ja tooge mingisugune atribuut, mis tõsta aitab ja mööda treppe ronib, jumal küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis tulevad kaks poissi kaks kätt taskus kappi tassima ja ütlevad, et sorry, ei jaksa ja ei tohi nii rasket tassida.

100kg kaaluvat kappi kaks tänapäevast vinnilist ei jõuagi tassida.
Aga see, et nad asja kaalu ja mõõte ette ei teadnud, tundub uskumatu ja väga lohakas töökorraldus. Ja vastavat varustust kaasa ei võtnud, mingit SELLISED asjad on ju laialdaselt nii müügis kui odava raha eest rendis.
Kapi jaoks on lisaks trepimasinale kahte vinnilist ka veel vaja, üks hoiab, teine kärutab.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 13:32; 21.09 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ma pakun, et ka kulleriga saaks äkki jutule, et ta tooks kauba tuppa. Seda muidugi tasu eest.

Mul viimasel ajal kullerid keskealised naisterahvad olnud. Vaevalt need kipsplaate ja segukotte tassida jaksavad. Ka tasu eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Ehituspood, mis transpordiks kauba tuppa