Esileht Ilu Ei leia teatud tüüpi kleiti

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 92 )

Teema: Ei leia teatud tüüpi kleiti

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, õpi õmblema!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin guugeldades veel ideaalilähedased kleidid, aga kõik on kas päris välja müüdud vöi ainult XXS suuruses. Mul oleks vaja M-suurust.
See
See
See

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mnjah, need on kõik liiga lphikese käisega- pool-, kolmveerand või pika käisega punast särkkleiti ei leidnud ma mitte ainukest.

Ei, sel keskmisel on käsepikkus väga hea. Ma päris pikkade käistega ei tahagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.mohito.com/ee/et/sarkkleit-4389t-33x

https://www.cellbes.ee/naised/kleidid/midikleidid/kleit-vaarikapunane-8?att=NDIvNDQ=

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka inimestel probleemid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.zalando.de/gerry-weber-freizeitkleid-fire-gw121c0am-g11.html

https://www.breuninger.com/de/marken/lauren-ralph-lauren/hemdblusenkleid/1001199552/p/?variant=e97d392396ff4d19b39a948e7aded78d&em_src=kw&em_cmp=google_PLA-CSS-Shoparade_19169968522/LAUREN_RALPH_LAUREN/5650718606//c&ef_id=EAIaIQobChMIgcC-tZLF_wIVB-DVCh1M9giSEAQYBSABEgL9i_D_BwE:G:s&extProvId=5&extPu=13928-gaw&extLi=19169968522&extCr=-&extSi=&extTg=&keyword=&extAP=&extMT=&btp_cpid=420&btp_ctry=DE&btp_cred=Google&btp_adtp=Product&btp_ac=1073584390&btp_goal=Conversion&btp_cp=19169968522&btp_gr=&btp_ad=&btp_kw=&em_src=kw&em_cmp=google_DE_PLA_19169968522/DSA/&gclid=EAIaIQobChMIgcC-tZLF_wIVB-DVCh1M9giSEAQYBSABEgL9i_D_BwE

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta Shirt-dress Marc and Andre: Hind, foto: LD23-05 Marc and Andre pood

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta Shirt-dress Marc and Andre: Hind, foto: LD23-05 Marc and Andre pood

Väga meeldib, aga kahjuks pika varrukaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.zalando.de/gerry-weber-freizeitkleid-fire-gw121c0am-g11.html

https://www.breuninger.com/de/marken/lauren-ralph-lauren/hemdblusenkleid/1001199552/p/?variant=e97d392396ff4d19b39a948e7aded78d&em_src=kw&em_cmp=google_PLA-CSS-Shoparade_19169968522/LAUREN_RALPH_LAUREN/5650718606//c&ef_id=EAIaIQobChMIgcC-tZLF_wIVB-DVCh1M9giSEAQYBSABEgL9i_D_BwE:G:s&extProvId=5&extPu=13928-gaw&extLi=19169968522&extCr=-&extSi=&extTg=&keyword=&extAP=&extMT=&btp_cpid=420&btp_ctry=DE&btp_cred=Google&btp_adtp=Product&btp_ac=1073584390&btp_goal=Conversion&btp_cp=19169968522&btp_gr=&btp_ad=&btp_kw=&em_src=kw&em_cmp=google_DE_PLA_19169968522/DSA/&gclid=EAIaIQobChMIgcC-tZLF_wIVB-DVCh1M9giSEAQYBSABEgL9i_D_BwE

Ei meeldi selline kange materjal. Pikkade käistega pealegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta Shirt-dress Marc and Andre: Hind, foto: LD23-05 Marc and Andre pood

Väga meeldib, aga kahjuks pika varrukaga.

Ohsind. Selle kleidi juures on ju ilusti näidatud, et need varrukad saab ka üles keerata, vbl kunagi sügisel nt tahad jälle, et oleksid pikemad. Hea ju, kui üht riideeset saab mitmet moodi kanda. Nii muidu jäädki oma ideaalset kleiti otsima, lase siis tõesti parem õmmelda juba.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta Shirt-dress Marc and Andre: Hind, foto: LD23-05 Marc and Andre pood

Väga meeldib, aga kahjuks pika varrukaga.

Ohsind. Selle kleidi juures on ju ilusti näidatud, et need varrukad saab ka üles keerata, vbl kunagi sügisel nt tahad jälle, et oleksid pikemad. Hea ju, kui üht riideeset saab mitmet moodi kanda. Nii muidu jäädki oma ideaalset kleiti otsima, lase siis tõesti parem õmmelda juba.

Minu arust see kleit on ju täpselt teemaalgataja kirjeldusele vastav ja ka mitte ülikallis. Tõesti tekib küsimus, et mida veel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta Shirt-dress Marc and Andre: Hind, foto: LD23-05 Marc and Andre pood

Väga meeldib, aga kahjuks pika varrukaga.

Pole too kägu, aga lase lühemaks lõigata-õmmelda. Oluliselt lihtsam ja kiirem kui nullist oodata kleidi valmimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt kleite võiks ikka mitu olla. Mitu korda ikkaseda ühte punast kannad. Siis on – ta ei vaheta riideid – kommid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja M suurus. Ma pole miski expert, aga paljud naised kannavad M-i, kui tänaval näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta Shirt-dress Marc and Andre: Hind, foto: LD23-05 Marc and Andre pood

Väga meeldib, aga kahjuks pika varrukaga.

Kuule, minu arvates on sul veidike midagi viga. Vabandust muidugi. Või siis on lihtsalt selline trollimiseteema, vahepeal pistab TA teema kergitamiseks mõne vinguva lause juurde ja teema muudkui kerib edasi. See ei ole enam normaalne ju.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta Shirt-dress Marc and Andre: Hind, foto: LD23-05 Marc and Andre pood

Väga meeldib, aga kahjuks pika varrukaga.

Kuule, minu arvates on sul veidike midagi viga. Vabandust muidugi. Või siis on lihtsalt selline trollimiseteema, vahepeal pistab TA teema kergitamiseks mõne vinguva lause juurde ja teema muudkui kerib edasi. See ei ole enam normaalne ju.

Minu arust on just huvitav vaadata, kuidas kõik ühte lolli kleiti taga otsivad…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on just huvitav vaadata, kuidas kõik ühte lolli kleiti taga otsivad…

Muidugi võib ka nii läheneda, sul on õigus. Huvitav, kas nüüd on juba kõik maailma punased särkkleidid siia ära lingitud või on neid veel palju, mis on juhuslikult veel avastamata? Kindlasti on neid veel, nii et laske edasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA tundub veidi aspergerlike joontega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on just huvitav vaadata, kuidas kõik ühte lolli kleiti taga otsivad…

Muidugi võib ka nii läheneda, sul on õigus. Huvitav, kas nüüd on juba kõik maailma punased särkkleidid siia ära lingitud või on neid veel palju, mis on juhuslikult veel avastamata? Kindlasti on neid veel, nii et laske edasi.

No värvitoonide juurde pole ju üldse jõudnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.sinsay.com/ee/et/kleit-yc919-33x?utm_source=facebook&utm_medium=DPA&utm_term=ROIHUNTER&utm_campaign=Ecom_EE_Si_Facebook_Con_02-23_ASC_GLOBAL&utm_content=EE_Si_DPA_ASC_uniw_new&utm_id=23855776094160010&fbclid=IwAR2G2v10p3ppk1Ypeg0d9uS5HnaGj-g_alvgdqQumQfJDVMt2aGJ_LbEKeY

Kui ei leia sobivat kleiti, tuleb ise teha:

1) Kõige kergem on õmblejal lasta varrukad lihtsalt lühemaks lõigata.

2) Osta suva kleit ja värvi ise riidevärviga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võib ka nii läheneda, sul on õigus. Huvitav, kas nüüd on juba kõik maailma punased särkkleidid siia ära lingitud või on neid veel palju, mis on juhuslikult veel avastamata? Kindlasti on neid veel, nii et laske edasi.

Maailmas kindlalt on, aga mis sa teed 900eurose kleidi lingiga või mingi riigi poega, mis Eestisse ei tarni. Hakkad vahefirmadega edasi-tagasi tarnima, äkki on vaja tagasi saata.

Ei. Ma saan aru TAst, aga isegi mina, suht hea otsijana, ei leia sobivat – hind, materjal, nööpide kvaliteet (püsivad kinni ilusti), sobiv lõige ja värv.. ei. On. Aga needon polüester. Pigem vast vale värv ikka valida kui mittehingav materjal suvel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta Shirt-dress Marc and Andre: Hind, foto: LD23-05 Marc and Andre pood

Väga meeldib, aga kahjuks pika varrukaga.

Ohsind. Selle kleidi juures on ju ilusti näidatud, et need varrukad saab ka üles keerata, vbl kunagi sügisel nt tahad jälle, et oleksid pikemad. Hea ju, kui üht riideeset saab mitmet moodi kanda. Nii muidu jäädki oma ideaalset kleiti otsima, lase siis tõesti parem õmmelda juba.

Vabandust, jäi tõesti märkamata, et varrukaid saab üles panna. Aitäh!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta Shirt-dress Marc and Andre: Hind, foto: LD23-05 Marc and Andre pood

Väga meeldib, aga kahjuks pika varrukaga.

Kuule, minu arvates on sul veidike midagi viga. Vabandust muidugi. Või siis on lihtsalt selline trollimiseteema, vahepeal pistab TA teema kergitamiseks mõne vinguva lause juurde ja teema muudkui kerib edasi. See ei ole enam normaalne ju.

Ma otsin kleiti, mis mulle igas mõttes meeldib, mitte enam-vähem variante. Nagu mu teemaalgatuseski kirjas oli, neid enam-vahem variante olen ma ise ka leidnud. Sellepärast on natuke kummaline, kui mõni siinne kommentaator lingib kleite, millel pole mu teemaalgatuses kirjeldatud soovidega suurt muud ühist kui punane värv. Mul ei ole vaja lihtsalt veel ühte kleiti, vaid tegingi teema sellest, et poes on justkui kõike, aga kui midagi väga konkreetset tahad, siis ikka tegelikult ei ole. Aga olen saanud ka mõned sobivad lingid ja nende eest tänan 🙂

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma otsin kleiti, mis mulle igas mõttes meeldib, mitte enam-vähem variante. Nagu mu teemaalgatuseski kirjas oli, neid enam-vahem variante olen ma ise ka leidnud. Sellepärast on natuke kummaline, kui mõni siinne kommentaator lingib kleite, millel pole mu teemaalgatuses kirjeldatud soovidega suurt muud ühist kui punane värv. Mul ei ole vaja lihtsalt veel ühte kleiti, vaid tegingi teema sellest, et poes on justkui kõike, aga kui midagi väga konkreetset tahad, siis ikka tegelikult ei ole. Aga olen saanud ka mõned sobivad lingid ja nende eest tänan ????

Aga kus sa seda kleiti kanda mõtled või miks peab olema just igas mõttes meeldiv? Miks ei sobi lõhekarva? Ilus ju.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.aboutyou.ee/p/object/sarkkleit-isabella-9549369 mis on sellel kleidil häda? See on päris kena kleit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma otsin kleiti, mis mulle igas mõttes meeldib, mitte enam-vähem variante. Nagu mu teemaalgatuseski kirjas oli, neid enam-vahem variante olen ma ise ka leidnud. Sellepärast on natuke kummaline, kui mõni siinne kommentaator lingib kleite, millel pole mu teemaalgatuses kirjeldatud soovidega suurt muud ühist kui punane värv. Mul ei ole vaja lihtsalt veel ühte kleiti, vaid tegingi teema sellest, et poes on justkui kõike, aga kui midagi väga konkreetset tahad, siis ikka tegelikult ei ole. Aga olen saanud ka mõned sobivad lingid ja nende eest tänan ????

Aga kus sa seda kleiti kanda mõtled või miks peab olema just igas mõttes meeldiv? Miks ei sobi lõhekarva? Ilus ju.

Lõhekarva on muidugi ilus, aga iga inimese nahaga sobivad paremini kindlad toonid. Mulle sobib erksat tooni punane paremini.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõhekarva on muidugi ilus, aga iga inimese nahaga sobivad paremini kindlad toonid. Mulle sobib erksat tooni punane paremini.

Ok, aga seal on teisi värve ka, kas ükski neist ei sobi siis? Sinised on nt päris kenad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta Shirt-dress Marc and Andre: Hind, foto: LD23-05 Marc and Andre pood

Väga meeldib, aga kahjuks pika varrukaga.

Kuule, minu arvates on sul veidike midagi viga. Vabandust muidugi. Või siis on lihtsalt selline trollimiseteema, vahepeal pistab TA teema kergitamiseks mõne vinguva lause juurde ja teema muudkui kerib edasi. See ei ole enam normaalne ju.

Ma otsin kleiti, mis mulle igas mõttes meeldib, mitte enam-vähem variante. Nagu mu teemaalgatuseski kirjas oli, neid enam-vahem variante olen ma ise ka leidnud. Sellepärast on natuke kummaline, kui mõni siinne kommentaator lingib kleite, millel pole mu teemaalgatuses kirjeldatud soovidega suurt muud ühist kui punane värv. Mul ei ole vaja lihtsalt veel ühte kleiti, vaid tegingi teema sellest, et poes on justkui kõike, aga kui midagi väga konkreetset tahad, siis ikka tegelikult ei ole. Aga olen saanud ka mõned sobivad lingid ja nende eest tänan ????

No otseloomikult pole võimalik igaühe kapriisse täita, et kõik mis pähe tuleb olemas oleks. Seepärast saabki kohendada või lasta õmmelda. St su soovidele on tegelikult ju kleite olemas – aga sinu hinnaklassist väljas.

Jusiis selline punane ei ole suveriietuses kõgie populaarsem värv, eelistatakse jõuludel vmt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.reserved.com/ee/et/seotava-detailiga-kleit-3056t-33x ilma nööpideta, aga suht sarnase lõikega, mis nööpidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.reserved.com/ee/et/linane-sark-kleit-6619u-32x?algolia_query_id=84b41a8da4257d93561423d6857e6cec

Linane küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 92 )


Esileht Ilu Ei leia teatud tüüpi kleiti