Esileht Ilu Ei näe tervise teemasid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ei näe tervise teemasid

Postitas:

Kas olen saanud bloki tervise teemadele, või mis see on, et  ma ei näe teemasid. Näitab mulle mingeid hiina hireoglüüfe. Kas teil kõik korras?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olen saanud bloki tervise teemadele, või mis see on, et ma ei näe teemasid. Näitab mulle mingeid hiina hireoglüüfe. Kas teil kõik korras?

Sinna on sisse häkitud juba pikemat aega. Mingi robot teeb iga paari min tagant hieroglüüfide teemasid. Paar nädalat juba ei ole moded asja korda teinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olen saanud bloki tervise teemadele,

Maiekukk sa ei ole eemaldatud siit foorumist, terviserubriigi taastamisega tegelevad praegu perekooli parimad häkkerid. Võitlus hiinast pärist häkkeritega ei ole kerge ja see võib veel aega võtta, kui nendest jagu saadakse. Seniks kannatust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võitlus hiinast pärist häkkeritega ei ole kerge ja see võib veel aega võtta, kui nendest jagu saadakse. Seniks kannatust.

Arvestades modede olematuid edusamme juba rohkem kui nädala jooksul, on suur tõenäosus, et vanemaealised Perekooli kasutajad surevad enne vanadussurma, kui Terviserubriik jälle korda saab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust võiks selle rubriigi kinni siis panna ja teha uue, kui muule hammas peale ei hakka. Või meelega hoiavad seda, et reklaamiandjatele hambasse puhuda, et elu keeb?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Ei näe tervise teemasid