Esileht Pereelu ja suhted Ei ole enam suhtes õnnelik.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Ei ole enam suhtes õnnelik.

Postitas:
Kägu

Olen suhtes olnud ligi aasta, siiani on olnud kõik hästi.Aga nüüd viimasel ajal tunnen, et ei jaksa enam. Mehel tervise probleemid, pidevad arstide vahet jooksmine, on nii ära väsitanud. Muu elu jaoks enam aega pole. Ei teagi mida edasi teha, et sellist tühja tunnet enam ei tunneks.

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leia uus suhe. Meres kalu küll. Põdurad visataksegi üle parda, olelusvõitlus, looduslik valik, mis teha.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei soovi enam uut suhet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtes olemine on vabatahtlik. Lühikesest suhtest lahkumine on oluliselt vähemvalus kui pikast.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui alla aastase suhte puhul juba tunned selliseid asju, siis on mõistlik kiirelt jalga lasta, et mitte 10a pärast hakata jagama lapsi, vara ja autosid.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siis sedasi? Senini kõlbas? Suhted pole ju ainult silmailu – on ka raskusi. Et kui mees haigeks jääb on kohe nagu kõik läbi ja sina enam ei viitsi oma head elu muuta…..

Jää siis elu lõpuni üksikuks – keegi ei häiri sinu tegemisi….

Pea pausi ja mõtle asi läbi.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei sobi tõesti enam, kui peale haigusi, põgenetakse nuti seadmesse ja seal veedetakse oma enamus ajast või magatakse. Mis elu see on?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tervisehäda tal siis on?
Üldiselt, see vaevupikk suhe ei vääri siin isegi teema tegemist. Jäta maha ja ela edasi.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei sobi tõesti enam, kui peale haigusi, põgenetakse nuti seadmesse ja seal veedetakse oma enamus ajast või magatakse. Mis elu see on?

Psühhiaatrile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen suhtes olnud ligi aasta, siiani on olnud kõik hästi.Aga nüüd viimasel ajal tunnen, et ei jaksa enam. Mehel tervise probleemid, pidevad arstide vahet jooksmine, on nii ära väsitanud. Muu elu jaoks enam aega pole. Ei teagi mida edasi teha, et sellist tühja tunnet enam ei tunneks.

Oot, kuidas siis sellega on. Mees käib arstide vahet ja sina väsid ära? Mis sind väsitab? Mina küll ei väsi sellest, et teine inimene kusagil käib? See kirjeldus lõhnab psüühilise häire järele. Miks sina oled häiritud, kui teine inimene kas teeb või ei tee midagi ? Kui ollakse laps või nooruk on asi arusaadav, aga täiskasvanud inimene ikkagi on iseseisev. Inimene saab õnnelik olla ka üksi. Ilma ühegi inimeseta ja kui elad koos teise inimesega, siis selle olen üksi õnnelik seisu saab ju igal ajal endale luua. See, kes on üksi õnnetu, on seda alati ka suhtes. Jah alati ka suhtes on see inimene õnnetu, kes ei oska üksi end õnnelikuna tunda. Sul ei ole probleem mehega, sul on probleem endaga, nii et kõigepealt otsi endale abi, et teada saada, kas asi on veel psühholoogiline või on vaja juba ravimeid.  Täiskasvanud inimese puhul pole kindlasti normaalne, et teine käib arsti juures ja sina oled sellest tema käimisest väsinud.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mees oli algusest peale põdur või tekkis hiljaaegu midagi? Teemaalgatus tundub natuke titelik, niikui midagi on kehvasti “äää, mina enam ei mängi!”. Ei ole nii või on? Kui sa ei tahagi enam temaga koos olla, no siis nii ongi, minge lahku ja ole üksi. Ainult et pakun max aasta pärast oled jälle meeleheitlikult meheotsingutel, inemuse tahtmised on muutlikud. Kui pikka suhet ei taha, eks siis võib pidada “niikaua kui tore on”- suhteid, peaasi et ka teine teab, et sinu peale pikas perspektiivis loota ei saa. Vana teemaalgata on ka ja on üldse mingeid pikaajalise suhte kogemusi või ongi õielt õiele tüüp?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtes ei pea olema ,kui sa ei taha ja ei soovi.Mina arvan,et kui sa tunned ,et enam ei taha siis tuleks lahku minna.Ükski inimene ei pea olema vastu tahtmist suhtes ja endale sellega haiget teha pole mõtet,

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled muretsemisest väsinud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui alla aastase suhte puhul juba tunned selliseid asju, siis on mõistlik kiirelt jalga lasta, et mitte 10a pärast hakata jagama lapsi, vara ja autosid.

Oh, isver, nii naljakas lugeda, et kui juba aastase suhte puhul… jne. Ma olen kooselus juba 35 aastat. Ja “kui juba…” jutte on nii naljakas lugeda.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väsitab see, et inimene mängib nii haiget, midagi teha ei suuda peale magamise ja telefonis mängimise. Ühiseid tegevusi asju enam pole.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, isver, nii naljakas lugeda, et kui juba aastase suhte puhul… jne. Ma olen kooselus juba 35 aastat. Ja “kui juba…” jutte on nii naljakas lugeda.

Sa vist ei saanud sellest “kui juba”- kommentaarist aru. Ta ütleski, et 1 aastat saab vaevu suhteks nimetada

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui alla aastase suhte puhul juba tunned selliseid asju, siis on mõistlik kiirelt jalga lasta, et mitte 10a pärast hakata jagama lapsi, vara ja autosid.

Oh, isver, nii naljakas lugeda, et kui juba aastase suhte puhul… jne. Ma olen kooselus juba 35 aastat. Ja “kui juba…” jutte on nii naljakas lugeda.

Aasta on nii lühike aeg 35aastase suhtekogemuse kõrvalt. Päriselt on, kohe päriseltpäriselt täitsa arusaamatu teema. Olles abielus olnud samuti väga pikalt ei mõista milles probleem. Las mees olla seal voodis, targem jätab maha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väsitab see, et inimene mängib nii haiget, midagi teha ei suuda peale magamise ja telefonis mängimise. Ühiseid tegevusi asju enam pole.

Aga milles siis küsimus, minge lahku! Te olete ainult aasta aega koos olnud ja kui juba praegu nii suured probleemid on, siis mingit roosamannat tulevikus ka näha ei ole. Mees sinust suuremat huvitatud ei paista olevat ja sina selles suhtes õnnelik ei ole, mida siin enam oodata?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei soovi enam uut suhet.

Siin sa ilmselgelt valetad. Ja tõde on see, et sa mitte ei soovi, vaid olles korduvalt proovinud, kukkusid lõpuks selle “emaotsija” otsa.

Ja kardad, et rohkem selliseid ei leidu.  Mõtle sellele. Kui naistel on järjekord ukse taga ja miks sul ei ole.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, isver, nii naljakas lugeda, et kui juba aastase suhte puhul… jne. Ma olen kooselus juba 35 aastat. Ja “kui juba…” jutte on nii naljakas lugeda.

Sa vist ei saanud sellest “kui juba”- kommentaarist aru. Ta ütleski, et 1 aastat saab vaevu suhteks nimetada

Olen esimese kommentaari autor ja nagu teine postitaja ütles, sa vist ei saanud aru mu kommentaarist. Ma ütlesingi, et aastane suhe pole mingi “juba”.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui alla aastase suhte puhul juba tunned selliseid asju, siis on mõistlik kiirelt jalga lasta, et mitte 10a pärast hakata jagama lapsi, vara ja autosid.

Kui vara on ostetud mehe raha eest, siis naisele ei kuulu midagi.

Kõik on minu nimel.

Mees

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alla aasta ja juba tüütu? Liigu edasi oma eluga. See pole teil armastus. Kui inimene, keda sa päriselt armastaksid, oleks haige, sa poeks nahast välja, et tal hea oleks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küllap 50-60a on tundnud, mis on armastus. Naljakad vastused on sellepärast, et teema alguses oleks võinud 35a suhtepagasi ja kogemused ära mainida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui alla aastase suhte puhul juba tunned selliseid asju, siis on mõistlik kiirelt jalga lasta, et mitte 10a pärast hakata jagama lapsi, vara ja autosid.

Kui vara on ostetud mehe raha eest, siis naisele ei kuulu midagi.

Kõik on minu nimel.

Mees

Enamustes abieludes soetab tark naine siiski ühisvara, et mitte olla nagu loll 3 lapse ja 2 kohvriga kuuse all, kui vanamehel keskeakriis pähe lööb ja ta 20a armukese võtab.

Naine

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vara on ostetud mehe raha eest, siis naisele ei kuulu midagi.

Kõik on minu nimel.

Mees

Selge, sina siis võtad lapsed endaga kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamustes abieludes soetab tark naine siiski ühisvara, et mitte olla nagu loll 3 lapse ja 2 kohvriga kuuse all, kui vanamehel keskeakriis pähe lööb ja ta 20a armukese võtab. Naine

Targal naisel on lahusvara.

Naine

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamustes abieludes soetab tark naine siiski ühisvara, et mitte olla nagu loll 3 lapse ja 2 kohvriga kuuse all, kui vanamehel keskeakriis pähe lööb ja ta 20a armukese võtab.

Naine

Enne abiellumist soetab naine endale elamispinna, mõtleb läbi, kuhu linna, et lapsi lihtsam jagada oleks. Suhe peab olema soov, mitte majanduslikust vajadus. Ühisvara jagamine on teine teema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, kuidas siis sellega on. Mees käib arstide vahet ja sina väsid ära? Mis sind väsitab? Mina küll ei väsi sellest, et teine inimene kusagil käib? See kirjeldus lõhnab psüühilise häire järele. Miks sina oled häiritud, kui teine inimene kas teeb või ei tee midagi ? Kui ollakse laps või nooruk on asi arusaadav, aga täiskasvanud inimene ikkagi on iseseisev. Inimene saab õnnelik olla ka üksi. Ilma ühegi inimeseta ja kui elad koos teise inimesega, siis selle olen üksi õnnelik seisu saab ju igal ajal endale luua. See, kes on üksi õnnetu, on seda alati ka suhtes. Jah alati ka suhtes on see inimene õnnetu, kes ei oska üksi end õnnelikuna tunda. Sul ei ole probleem mehega, sul on probleem endaga, nii et kõigepealt otsi endale abi, et teada saada, kas asi on veel psühholoogiline või on vaja juba ravimeid.  Täiskasvanud inimese puhul pole kindlasti normaalne, et teine käib arsti juures ja sina oled sellest tema käimisest väsinud.

Väga imelik ja targutav postitus. Loomulikult väsib partner ära, kui teine muudkui jookseb arstide vahet. Ega see siis niisama arsti juures käimine ei ole, sellega kaasneb kindlasti pidev virin, soig, heietused tänasest arstivisiidist, heietused oma tervise teemadel jne jne. Otse loomulikult saab teine inimene sellest väsida. Sa muidu nagu mõtled, et arstivisiit on nagu käik toidupoodi või autoteenindusse või raamatukokku? Et miks peaks naine seda teadma või sellest väsima? Ei, arstivisiidid on hoopis teine teema.

Minu arvates on küsimus selles, mis haigust see mees põeb. On ikka suur vahe, kas vähki või lihtsalt mingit peas kinniolevat ‘kroonilist valu’ või on üldse hüpohondrik. Võimalused on seinast seina. Mingi niisama soiguva mehega ma ka koos ei elaks ja see ei ole tõesti üldse atraktiivne, kui teine mingist kujuteldavast haigusest soiuks või lihtsalt voodis lebaks. Jh, teine teema on vähk või infarkt ja selle karm ravi, aga ma ei ole küll teemaalgataja jutust aru saanud, et asi nii tõsine oleks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on küsimus selles, mis haigust see mees põeb. On ikka suur vahe, kas vähki või lihtsalt mingit peas kinniolevat ‘kroonilist valu’ või on üldse hüpohondrik. Võimalused on seinast seina. Mingi niisama soiguva mehega ma ka koos ei elaks ja see ei ole tõesti üldse atraktiivne, kui teine mingist kujuteldavast haigusest soiuks või lihtsalt voodis lebaks. Jh, teine teema on vähk või infarkt ja selle karm ravi, aga ma ei ole küll teemaalgataja jutust aru saanud, et asi nii tõsine oleks.

Mehe pot. vanust avestades on hüpohondriast asi kaugel. Mis on surma põhjustest esikohal? Surm vanadusse või? Ehk autoteeninduses, raamatukogus ja toidupoes käimise asmeel võiks hoopis haiglasse tööle sebida end?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe pot. vanust avestades on hüpohondriast asi kaugel. Mis on surma põhjustest esikohal? Surm vanadusse või? Ehk autoteeninduses, raamatukogus ja toidupoes käimise asmeel võiks hoopis haiglasse tööle sebida end?

Mida sa nüüd sellega tahad öelda? Kas hüpohondrial on mingi vanusepiir või? Või mis haiglasse tööle sebimine, millest räägid üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei ole enam suhtes õnnelik.