Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ei saa pangas ülekannet teha

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Ei saa pangas ülekannet teha

Postitas:

Sellelt kontolt ei saa makset teha. Mis see tähendab? Miks ei saa? Samas pangas teistelt kontodelt saab.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 20:48; 25.08 21:14; 25.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arestitud ei saa see konto olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 21:10; 25.08 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellelt kontolt ei saa makset teha. Mis see tähendab? Miks ei saa? Samas pangas teistelt kontodelt saab.

Mis pank?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 21:12; 25.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swedbank.
Arestitud küll ei tohiks olla, mina mingit põhjust selleks küll ei tea. Pealegi oleks siis kõik kontod kinni ju. Või?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 20:48; 25.08 21:14; 25.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päeva- või kuulimiit ületatud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 21:15; 25.08 21:16; 25.08 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või ostad netipoest ja see konto pole turvalisteks ostudeks kinnitatud?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 21:15; 25.08 21:16; 25.08 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päeva- või kuulimiit ületatud?

Siis tuleb ju kohe teavitus, et limiit kasutatud. Kas selle konto pangakaardiga maksta saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 21:10; 25.08 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel kontol pole kaarti. See on krediitkaardi konto, mida häda juhul tarvitan, et enda põhikontole ülekanne teha. Nüüd ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 20:48; 25.08 21:14; 25.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel kontol pole kaarti. See on krediitkaardi konto, mida häda juhul tarvitan, et enda põhikontole ülekanne teha. Nüüd ei saa.

Ja Swedi teenindusest ei küsi sa sellepärast et…?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mulle pole arusaamatuid teateid kunagi tulnud, siis aidata ei oska ja mu esimene mõte oleks samuti otse pangast küsida.
Kas pole võimalust sisselogituna kohe sõnumitega suhelda? Mäletamise järgi justkui SWEDis on see rakendus.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 21:15; 25.08 21:16; 25.08 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millega sa seda ülekannet teha tahad? Äpiga?
Mul ükskord äpis makse ei töötanud, pidin logima arvuti kaudu sisse, siis sain ülekande teha. Võimalik, et mul on äpis mingid teised seaded, aga ma ei viitsinud neid taga ajama hakata, omastarust on mul seal kõik limiidid samad mis netipangas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swedbank.
Arestitud küll ei tohiks olla, mina mingit põhjust selleks küll ei tea. Pealegi oleks siis kõik kontod kinni ju. Või?

+372 6310 310 on vastus su küsimustele.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 21:12; 25.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel kontol pole kaarti. See on krediitkaardi konto, mida häda juhul tarvitan, et enda põhikontole ülekanne teha. Nüüd ei saa.

Kuidas on võimalik, et krediitkaardi kontol pole kaarti??
Äkki ongi asi selles, et kaardi kehtivusaeg lõppenud (ja sa pole uut aktiveerinud/ei uuendatud)

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel kontol pole kaarti. See on krediitkaardi konto, mida häda juhul tarvitan, et enda põhikontole ülekanne teha. Nüüd ei saa.

Ja Swedi teenindusest ei küsi sa sellepärast et…?

…, et on olemas Perekool. Kena anonüümne kohake, kus kellegagi rääkima ei pea. Käod on ju introverdid.

Teine põhjus on, et pole kõneaega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel kontol pole kaarti. See on krediitkaardi konto, mida häda juhul tarvitan, et enda põhikontole ülekanne teha. Nüüd ei saa.

Põhikonto on miinuses? Kui põhikontol miinuse kaotad (nt oli arvel 0,30 senti, läks kaardihooldustasu 1,50 maha siis läheb miinusesse) peaks saama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel kontol pole kaarti. See on krediitkaardi konto, mida häda juhul tarvitan, et enda põhikontole ülekanne teha. Nüüd ei saa.

Kuidas on võimalik, et krediitkaardi kontol pole kaarti??

Äkki ongi asi selles, et kaardi kehtivusaeg lõppenud (ja sa pole uut aktiveerinud/ei uuendatud)

Mul ka ei ole krediidikontol kaarti. Ei tellinud uut lihtsalt. Konto olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ei ole krediidikontol kaarti. Ei tellinud uut lihtsalt. Konto olemas.

ja nii saab või? ma oleks arvanud, et kui krediitkaarti ei uuenda, siis läheb ka krediidikonto kinni. need kaks on ju väga üheselt seotud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ei saa pangas ülekannet teha