Esileht Pereelu ja suhted Ei tea mida tegema pean..:S

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Ei tea mida tegema pean..:S

Postitas:

Ma enam lihtsalt ei tea mida ma tegema peaksin..:S Armastan oma meest kogusüdamest ja saame lapse.. rasedust siis hetkel 18 nädalat.. Kuid tema käitumine on lausa võimatu.. Olen teinud kõik et tal hea oleks ja üritan väga oma emotsioone ja kõikki rasedusega muutuvaid tujusid tagasi hoida ja teda sellega mitte koormata jne.
Kuid ta on nii armukade, kujutab endale nii palju ette, ta saab vihale kui kuuleb midagi mis oli üldse enne teda.. ja veel aasta enne temaga kohtumist.. vahel jääbki tunne et olen süüdi et enne temaga tuttavaks saamist üldse elasin.. :S Siis kui temaga rääkida üritan asjadest mis mulle muret tekitavad tema nv-sed kus ta läheb ja joob ja ei ilmu koju mitu päeva ja mulle ei teata ega anna endast märku et temaga kõik korras vms. siis tundub mulle et ta nagu ei kuulaks mind üldse.. või siis ütleb jaa jaa ma enam ei tee nii ja enam ei joo jne ja tuleb uus nv ja läheb jälle nii..
Nüüd on ta suutnud kaks nädalat olla minuga ja leida ka minu jaoks aega kuid joob ikkagi. Mind ei ole häirinud tema joomine kui ma tean kus ta on ja et temaga kõik korras ja et ta tuleb ööseks koju.. Mind pole see kunagi häirinud, minu arust on ta armas kui ta natuke joonud on siis on ta nii rõõmus ja elav ja hooliv ja hoolitsev. Vb tõesti olen imelik inimene et mulle vahel meeldib kui mu mees jooob.. Kuna kui ta kaine on siis ta mõtleb nii palju ja on tõsine jne. siis arvan et ta on pahas tujus..:S Kuid tema eilne käitumine läks juba üle igasuguse piiri..:S
Läks talle eile järgi ta oli väljas oma sõpradega (jõid) ja pidime sis kohe koju minema, kui sinna jõudsin ei tahtnud ta nagu kohe ültsee minna ültes et kohe lähem ja nii mitu korda… vahepeal muututus ta selliseks norivaks ja tahtis nagu tüli kiskuda korra oli ka väike sõna vahetus kuna ta sai minust valesti aru kuid see lahene.. siis lõpuks kui olin seal juba pea kaks tundi ootanud kuni nad seal jutustasvad istusin rahulikult autos ja kuulasin muusikat ja nautisin päikest.. ja siis tuli mees autosse istus minu kõrvale ja laulis mulle laulu ja rääkisime niisama musitasime ja kõik oli hästi.. Ja siis küsisin temalt et kas me koju ka liikuma hakkame kuna homme tööpäev temal ja kell juba väga palju.. Ja selle peale ütles tema et ta ei teagi kas ta üldse enam koju tuleb(Meil on neid tema poolt välja kolimisi mitemeid kordi olnud) ma istusin ega saaanud midagi aru.. olin suht hämmingus küsisin et mis jutt ja siis ütles et jah et ta ei viisti enam minuga koos elada.. ja et kas ta kolib täna või homme välja.. Ma nagu tõesti olin nii juhm et ei osanud midagi öeldagi olin täesti vait.. ja lihtsalt kuulasin ja imestasin.. ja siis läks ta autost välja ja ma jäin sinna autosse istuma ja rasedana on neeed pisarad ju kiired tulema siis küsisin ta käest ka ta tuleb või ei ta ütles ei ja ma sõitsin minema kuna ei tahtnud ta sõprade ees nutma hakata.. ma ei saanud aru mis toimus nagu üldse ei saaanud kuna kõik oli ju korras polnud mingeid tülisid ega midagi… ja siis hiljem helistas ta mulle ja ütles et tuleb asjade järgi et kas ma ei viitsiks neid kokkupanna seda ma ei teinud. ja siis tuligi oma sõpraega võttis oma asjad ja läks. ja siis süüdistas mind esinemises ja ütles et olen normaalne eit.. ma nagu siiani ei saa aru mis toimus ja milles ma süüdi olin.. Sest ta suudab kuidgi alati nii teha et minna tunneks süüd asjades mida ma teinud pole. Kas ma tõesti oleks pidanud peale sellist juttu sinna vahima jääma ? Muidugi sõbrad ei kuulnud meie jutuajamist seal autos.. Kuid siiski, tundsin ennast alandatuna ja täiesti tühisena..:S Ei tea mis ma tegema peaks.. ja kõige hullem on see et kui enne oli midagi mingi tüli vm ja olin endast väljas siis see ei olnud nii hull kuid nüüd kui olen endast väljas ja stressis ja ei söö ja ei suuda magada siis see mõjutab mu last ja ei taha et temaga midagi juhtuks..:S Ma lihtsalt ei oska enam midagi teha.. Ja ei tea kas keegi sellest jutust midagi aru saab.. kui loodan et keegi saab.
Ja lihtsalt ei saa aru mida ma valesti olen teinud..?!:S

Ma ei tea mul lihtsalt oli vaja ennast välja elada, kuna pole siin kellegile seda rääkida..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 11:27; 28.05 11:53; 28.05 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegid joodikuga lapse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:34; 28.05 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jesver, kui vana sa oled? 18? ikka täielik lapse jutt ja laste kodu mäng.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:37; 28.05 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis küsimus, et MIDA sa selles mehes armastad? (Peale joomase peaga armas olemise)
2 tundi ootasid päikese käes autos, et mees suvatseks joomise lõpetada? Kas sul üldse mingit eneseuhkust ei ole siis?
Jumal tänatud, et ise välja kolib ja ei pea teda vägisi välja tõstma hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:38; 28.05 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult üks küsimus: miks saad sellise mehega lapse? Kus su mõistus on?
Vastus su küsimusele, mis valesti oled teinud: et sidusid end sellise mehega ja saad veel lapse ka temaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:40; 31.05 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole õnnelik, et ise minema läheb ja sa ei pea mõne aja pärast ta väljaviskamisega vaeva nägema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe oma tekst läbi ja kujuta ette, et su sõbranna oleks selle kirjutanud, mida sa talle soovitaks? Su mees kohtleb sind jalamatina, kelle peal mees oma sitaseid saapaid puhastab ja sa veel vabandad ka, et sa piisavalt hästi ei puhastanud.

See ei ole normaalne, et su mees on tore ja hooliv vaid siis, kui purjus on. See ka ei ole normaalne, et mees mitmeks päevaks jooma kaob. Ning lisaks mitte ei palu sinult andeks oma sellise käitumise pärast, vaid sina vabandad ja uurid, et mis teda võiks küll vaevata. Aga las ma arvan – mees väidab, et kui sa oskaks ainult natuke paremini käituda, siis teil ei oleks tülisid? Et ta ei vihastaks, kui sa ei oleks seda või teist teinud?

Ütled, et sul pole kellegagi rääkida – miks? Mehele ei meeldi, kui sa oma sõprade ja perega suhtled?

Sa üritad teda rasedusega mitte koormata? Kullake, sina oled rase ju – teistes peredes sebiks mees sinu ümber, kannaks sind kätel ja täidaks kõik soovid. Ausalt.

Su mees on emotsionaalselt vägivaldne ning on täiesti normaalne, et sellised suudavad sulle selgeks teha, et kõik tema vingumised, pirtsutamised ja paha tuju on sinu süü. EI OLE.

loe seda artiklit siin, kas tulevad mõned teisedki asjad tuttavad ette? Artikli lõpus on ka soovitused, mida sellises olukorras teha.
http://www.naistetugi.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=85:uus-ohumaergid-mis-viitavad-sellele-et-te-olete-alustamas-suhet-luuseriga&Itemid=91

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:45; 28.05 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole mitte midagi valesti teinud. Ära tunne ennast süüdi, su mees on lihtsalt viimane jobu ning mulle tundub, et mida rohkem sa selle suhte nimel pingutad, seda halvemini tema käitub. Unusta see mees mõneks ajaks ning katsu keskenduda oma lapsele ning rasedusele. Otsi omale tegevust, mis hoiaks mõtted eemal ning meele rahuliku.

Te tundute väga noored. Sa mõtle hoolega järgi, kas sa tahaksid üldse sellise mehega perekonda. Otsi vanematelt pigem tuge või õdedelt-vendadelt, mõnelt lähedaselt sõbralt.
Kui tulevik üksikemana tundub alguses hirmutav, siis tea, et pigem õudne lõpp kui lõputu õudus.
Oled noor ja sul on terve elu veel ees. Ja ära selle peale lootma jää, et peale lapse sündi mees muutub hoolivamaks. Ei muutu.
Aga usu mind, häid mehi on ka olemas. Selliseid, kes oma naist austavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:48; 28.05 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja..-
Ei olen 28 ja mees on 25..
No kui sa inimest armastad siis sa ka usud ja loodan et ta muutub ja parandab ennast..vaevalt et teie kes te siin kijutate et oma mehe iga asjapeale välja viskate või et teil on täiuslikud mehed ja kõik on ilus ja lilleline.. VAEVALT….
eks targutad ole kõigil hea ja lihtne kui ise selles olles ja teate te ise ka et ei ole lihtne kõikke nurka visata ja edasi sammuda.. ‘Ja see et temaga lapse saan.. mina olen selle üle väga õnnelik kuna saan lapse mehelt keda armastan.. tean et ta armastab mind ka ja meie tulevast last kuna see temal ka esimene laps ja ta ootab seda väga kuid vahel lihtsalt ei mõista teda.. vb selle pärast et ta natuke noor veel ja vb on temalgi hirm kõikkide ees olevate muutustega… Ta on hea mees ja tugeva iseloomuga, kuid meil kõigil on omad vead .. me keegi pole täiuslikud..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 11:27; 28.05 11:53; 28.05 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja..-
Ei olen 28 ja mees on 25..
No kui sa inimest armastad siis sa ka usud ja loodan et ta muutub ja parandab ennast..vaevalt et teie kes te siin kijutate et oma mehe iga asjapeale välja viskate või et teil on täiuslikud mehed ja kõik on ilus ja lilleline.. VAEVALT….
eks targutad ole kõigil hea ja lihtne kui ise selles olles ja teate te ise ka et ei ole lihtne kõikke nurka visata ja edasi sammuda.. ‘Ja see et temaga lapse saan.. mina olen selle üle väga õnnelik kuna saan lapse mehelt keda armastan.. tean et ta armastab mind ka ja meie tulevast last kuna see temal ka esimene laps ja ta ootab seda väga kuid vahel lihtsalt ei mõista teda.. vb selle pärast et ta natuke noor veel ja vb on temalgi hirm kõikkide ees olevate muutustega… Ta on hea mees ja tugeva iseloomuga, kuid meil kõigil on omad vead .. me keegi pole täiuslikud.. [/tsitaat]

Ei, ma ei viska oma meest iga vea pärast välja, mida ta teeb. Aga sinu mees läheb ju ise ära! Ja sa väidad, et seda on olnud teil korduvalt…
Sa ütled, et oled õnnelik, et saad lapse mehega, keda armastad. Kuigi tegelikult peaks olema naine õnnelik siis kui ta saab lapse mehega, kes armastab TEDA.
Väga raske on anda sulle nõu, kui sa seda kuulda ei taha…
Olgu, kui sa ei taha meest maha jätta, teeks teie suhtele kindlast head ka see, kui sa tema käest nüüd vabandust paluma ei läheks. Sest kordan veelord, sina ei ole mitte midagi valesti teinud. Su mees on siga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:48; 28.05 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja..-
Ei olen 28 ja mees on 25..
No kui sa inimest armastad siis sa ka usud ja loodan et ta muutub ja parandab ennast..vaevalt et teie kes te siin kijutate et oma mehe iga asjapeale välja viskate või et teil on täiuslikud mehed ja kõik on ilus ja lilleline.. VAEVALT….
eks targutad ole kõigil hea ja lihtne kui ise selles olles ja teate te ise ka et ei ole lihtne kõikke nurka visata ja edasi sammuda.. ‘Ja see et temaga lapse saan.. mina olen selle üle väga õnnelik kuna saan lapse mehelt keda armastan.. tean et ta armastab mind ka ja meie tulevast last kuna see temal ka esimene laps ja ta ootab seda väga kuid vahel lihtsalt ei mõista teda.. vb selle pärast et ta natuke noor veel ja vb on temalgi hirm kõikkide ees olevate muutustega… Ta on hea mees ja tugeva iseloomuga, kuid meil kõigil on omad vead .. me keegi pole täiuslikud.. [/tsitaat]

Lapse kasvatamiseks on peale armastuse üht-teist muud ka vaja!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:34; 28.05 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja..-
Ei olen 28 ja mees on 25..
No kui sa inimest armastad siis sa ka usud ja loodan et ta muutub ja parandab ennast..vaevalt et teie kes te siin kijutate et oma mehe iga asjapeale välja viskate või et teil on täiuslikud mehed ja kõik on ilus ja lilleline.. VAEVALT….
eks targutad ole kõigil hea ja lihtne kui ise selles olles ja teate te ise ka et ei ole lihtne kõikke nurka visata ja edasi sammuda.. ‘Ja see et temaga lapse saan.. mina olen selle üle väga õnnelik kuna saan lapse mehelt keda armastan.. tean et ta armastab mind ka ja meie tulevast last kuna see temal ka esimene laps ja ta ootab seda väga kuid vahel lihtsalt ei mõista teda.. vb selle pärast et ta natuke noor veel ja vb on temalgi hirm kõikkide ees olevate muutustega… Ta on hea mees ja tugeva iseloomuga, kuid meil kõigil on omad vead .. me keegi pole täiuslikud.. [/tsitaat]

see ei ole \”mingi viga\”. See on alkoholism. Ja… sa oled lihtsalt rumal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja..-
Ei olen 28 ja mees on 25..
No kui sa inimest armastad siis sa ka usud ja loodan et ta muutub ja parandab ennast..vaevalt et teie kes te siin kijutate et oma mehe iga asjapeale välja viskate või et teil on täiuslikud mehed ja kõik on ilus ja lilleline.. VAEVALT….
eks targutad ole kõigil hea ja lihtne kui ise selles olles ja teate te ise ka et ei ole lihtne kõikke nurka visata ja edasi sammuda.. ‘Ja see et temaga lapse saan.. mina olen selle üle väga õnnelik kuna saan lapse mehelt keda armastan.. tean et ta armastab mind ka ja meie tulevast last kuna see temal ka esimene laps ja ta ootab seda väga kuid vahel lihtsalt ei mõista teda.. vb selle pärast et ta natuke noor veel ja vb on temalgi hirm kõikkide ees olevate muutustega… Ta on hea mees ja tugeva iseloomuga, kuid meil kõigil on omad vead .. me keegi pole täiuslikud.. [/tsitaat]
joodikut parandab ainult haud! ja loota, et mees ennast sinu pärast muutma hakkab, on üsna naiivne.
mida siin temast mõista on peale selle, et sa oled tema jaoks lihtsalt keegi, keda ta saab ninnutada sis, kui tal selleks tuju tuleb, kes kõik tema lollused välja kannatab ja kellele ta joomase peaga meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:37; 28.05 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma saan aru, mida sa tunned. Ma olin ise sellises suhtes (mitte päris sama hullus õnneks, aga siiski), ja olin ka veendunud, et see mees on mu elu armastus. Aeg-ajat tekkis küll väike mõtteke, et hmm, see asi mida ta nüüd ütles või tegi, ei ole nagu päris õige…aga ma surusin igasugu sellised emotsioonid kiirelt alla. Armastus ju..

Ütled, et ta armastab sind ja ootab seda last? Sinu jutust seda küll välja ei tule, hoolitsev partner ja tulevane isa ei käitu nii. Mismoodi ta seda ka väljendab? Kujutad oma elu ette aasta pärast, kui sa pead karjuva imikuga kuskil tundide viisi oma pirtsutavat ja ülepäeviti välja kolivat meest ootama? Ei kõla just kuigi harmoonilise pere-elu moodi ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:45; 28.05 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ta ei keela suhelda ega midagi.. kuid elame norras ja pere on eesti ja ei ole võimalik koguage suhelda ja eestis käia.. ja sõpru on, kuid ei taha kurta teistele oma muredest ja teisi koormata oma asjadega.. hetkel on raske olla perest eemal ja kõik need muutused hirmutavad.. tahaks et ema oleks kõrval ja annaks nõu.. Kõige suurm hirm ongi vist see et jääda üksi siin kus on kõik võõras olen siin olnud pea kaks aastat ja kõik sõbrad kes siin on vabad ja pole lapsi ja peale rasedaks jäämist ju muutusid huvid.. ei lähe ju peole rase olles. kuna on väsimus ja ei taha ka olla seltskonnas kus kõik joovad ja pidutsevad ja mina istun üksi ja vaatan peal lihtsam ongi olla kodus..
Mees ei ole halb.. ja mitte ainult purjus peaga pole ta armas ja hooliv kainena ka muidugi kuid siis pole ta nii rõõmsameelne.. eks tal vast ole ka stress vähemalt nii on ta öelnud..
hetkel on pea nii sassis et ei oskagi midagi mõelda tahask lihtsalt eesti põgeneda ja olla seal rahulikul perega kes hoolivad ja armastavad kuid sinna pääsen alles augusti keskpaigas..S:

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 11:27; 28.05 11:53; 28.05 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ta ei keela suhelda ega midagi.. kuid elame norras ja pere on eesti ja ei ole võimalik koguage suhelda ja eestis käia.. ja sõpru on, kuid ei taha kurta teistele oma muredest ja teisi koormata oma asjadega.. hetkel on raske olla perest eemal ja kõik need muutused hirmutavad.. tahaks et ema oleks kõrval ja annaks nõu.. Kõige suurm hirm ongi vist see et jääda üksi siin kus on kõik võõras olen siin olnud pea kaks aastat ja kõik sõbrad kes siin on vabad ja pole lapsi ja peale rasedaks jäämist ju muutusid huvid.. ei lähe ju peole rase olles. kuna on väsimus ja ei taha ka olla seltskonnas kus kõik joovad ja pidutsevad ja mina istun üksi ja vaatan peal lihtsam ongi olla kodus..
Mees ei ole halb.. ja mitte ainult purjus peaga pole ta armas ja hooliv kainena ka muidugi kuid siis pole ta nii rõõmsameelne.. eks tal vast ole ka stress vähemalt nii on ta öelnud..
hetkel on pea nii sassis et ei oskagi midagi mõelda tahask lihtsalt eesti põgeneda ja olla seal rahulikul perega kes hoolivad ja armastavad kuid sinna pääsen alles augusti keskpaigas..S:[/tsitaat]

Elan ka välismaal ja olin siin rase. Sellistel rasketel hetkedel aga ma ei kartnud võtta kodustega ühendust.
Helista neile või kirjuta.. mida iganes. Aga ära jää üksi muretsema ning nukrutsema.
Ma arvan, et sa peaks suhtlema rohkem teiste inimestega peale oma mehe. Kasvõi netis. Ära karda neile oma muredest rääkida. Kui perekooli kägude kriitika tundub sulle liiga karm, siis loodetavasti suudab mõni su lähedane su silmad avada. Praegu on mees sulle A ja O ning sa oled temast ning tema tujudest täiesti sõltuv. See, et tal on depressioon, ei ole absoluutselt sinu rida. Sina oled rase, sina peaksid olema praegu see, kellel on õigus tujutseda ning meest oma pilli järgi tantsitada. Aga sa tunned end hoopis vastutavana tema halbades tujudes. Ta teab seda ja sellepärast sinuga kui jalamatiga käitub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

see ei ole \”mingi viga\”. See on alkoholism. Ja… sa oled lihtsalt rumal.[/tsitaat]

100% nõus.
Rumal on teemaalgataja kohta veel suhteliselt hästi öeldud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 12:31; 28.05 12:56; 29.05 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

valesti tegid sa seda, et selle mehega lapse said.
Õigesti tegid seda, et sõitsid minema ja ei pakkinud mehe asju. Õige sul vaja teda veel emmetada!
Mõtle nüüd parem, et hea, nii kergesti sellest mehest lahti said, pühi pisarad ära, aja selg sirgu ja mine oma eluga edasi.

Hariduse omandamine on soovitav. Õhtukoolis, kutsekoolis. Paljudes kutsekates on nt lastesõimed noorte emade õpingute ajaks, mõtle sellele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]valesti tegid sa seda, et selle mehega lapse said.
Õigesti tegid seda, et sõitsid minema ja ei pakkinud mehe asju. Õige sul vaja teda veel emmetada!
Mõtle nüüd parem, et hea, nii kergesti sellest mehest lahti said, pühi pisarad ära, aja selg sirgu ja mine oma eluga edasi.

Hariduse omandamine on soovitav. Õhtukoolis, kutsekoolis. Paljudes kutsekates on nt lastesõimed noorte emade õpingute ajaks, mõtle sellele.[/tsitaat]

Ehk omandaks alustuseks põhihariduse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 12:31; 28.05 12:56; 29.05 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, et sa ei võta ilmselt neid soovitusi siiski kuulda. Kuid, kui sai ei taha, et Sinu järgmised aastad oleks põrgu, siis räägi vanematele või kellelegi oma lugu ära, laena kojusõidu raha ning kao sealt Norrast lihtsalt minema. See mees on täielik jobu ning see ei ole armastus, mida sa tunned või tema tunneb. Ilmselt on su mees peagi ringiga tagasi ning kõik kordub peagi. Ei muutu ta midagi. Tundub, et mees kah mängib sinuga, kütab oma kirge üles nende lahkukolimistega. Igav pereelu ei sobi talle, vaja on tülisid, mis teravaid tundeid tekitavad. Ja see kõik läheb teil hullemaks kuni lõpuks ei tunne sa midagi. Seega jäta see mees palun sinnapaika ning alusta oma elu! Sina ei pea teda paluma ega ta ees roomama, et ta tagasi tuleks. Kui tahab tulla ja lapsele isa olla, siis roomab tema ja pingutab. Seda ei tee ta aga enne kui sa ei näita, et oled iseseisvaks eluks võimeline. Seega, marss tagasi Eestisse, kus sul perekond ka toeks!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ta ei keela suhelda ega midagi.. kuid elame norras ja pere on eesti ja ei ole võimalik koguage suhelda ja eestis käia.. ja sõpru on, kuid ei taha kurta teistele oma muredest ja teisi koormata oma asjadega.. hetkel on raske olla perest eemal ja kõik need muutused hirmutavad.. tahaks et ema oleks kõrval ja annaks nõu.. Kõige suurm hirm ongi vist see et jääda üksi siin kus on kõik võõras olen siin olnud pea kaks aastat ja kõik sõbrad kes siin on vabad ja pole lapsi ja peale rasedaks jäämist ju muutusid huvid.. ei lähe ju peole rase olles. kuna on väsimus ja ei taha ka olla seltskonnas kus kõik joovad ja pidutsevad ja mina istun üksi ja vaatan peal lihtsam ongi olla kodus..
Mees ei ole halb.. ja mitte ainult purjus peaga pole ta armas ja hooliv kainena ka muidugi kuid siis pole ta nii rõõmsameelne.. eks tal vast ole ka stress vähemalt nii on ta öelnud..
hetkel on pea nii sassis et ei oskagi midagi mõelda tahask lihtsalt eesti põgeneda ja olla seal rahulikul perega kes hoolivad ja armastavad kuid sinna pääsen alles augusti keskpaigas..S:[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ta ei keela suhelda ega midagi.. kuid elame norras ja pere on eesti ja ei ole võimalik koguage suhelda ja eestis käia.. ja sõpru on, kuid ei taha kurta teistele oma muredest ja teisi koormata oma asjadega.. hetkel on raske olla perest eemal ja kõik need muutused hirmutavad.. tahaks et ema oleks kõrval ja annaks nõu.. Kõige suurm hirm ongi vist see et jääda üksi siin kus on kõik võõras olen siin olnud pea kaks aastat ja kõik sõbrad kes siin on vabad ja pole lapsi ja peale rasedaks jäämist ju muutusid huvid.. ei lähe ju peole rase olles. kuna on väsimus ja ei taha ka olla seltskonnas kus kõik joovad ja pidutsevad ja mina istun üksi ja vaatan peal lihtsam ongi olla kodus..
Mees ei ole halb.. ja mitte ainult purjus peaga pole ta armas ja hooliv kainena ka muidugi kuid siis pole ta nii rõõmsameelne.. eks tal vast ole ka stress vähemalt nii on ta öelnud..
hetkel on pea nii sassis et ei oskagi midagi mõelda tahask lihtsalt eesti põgeneda ja olla seal rahulikul perega kes hoolivad ja armastavad kuid sinna pääsen alles augusti keskpaigas..S:[/tsitaat]
eestiS, eestiSSE käändub see sõna.
No tore seltskond ja elu teil sel siis. Muudkui pidutsete aga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:38; 28.05 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja..-
Ei olen 28 ja mees on 25..
No kui sa inimest armastad siis sa ka usud ja loodan et ta muutub ja parandab ennast..vaevalt et teie kes te siin kijutate et oma mehe iga asjapeale välja viskate või et teil on täiuslikud mehed ja kõik on ilus ja lilleline.. VAEVALT….
eks targutad ole kõigil hea ja lihtne kui ise selles olles ja teate te ise ka et ei ole lihtne kõikke nurka visata ja edasi sammuda.. ‘Ja see et temaga lapse saan.. mina olen selle üle väga õnnelik kuna saan lapse mehelt keda armastan.. tean et ta armastab mind ka ja meie tulevast last kuna see temal ka esimene laps ja ta ootab seda väga kuid vahel lihtsalt ei mõista teda.. vb selle pärast et ta natuke noor veel ja vb on temalgi hirm kõikkide ees olevate muutustega… Ta on hea mees ja tugeva iseloomuga, kuid meil kõigil on omad vead .. me keegi pole täiuslikud.. [/tsitaat]

Häbi meenutada, aga olin ise kunagi samasugune idioot. Ok, mitte nii tossike – ma ikka üritasin mehele selgeks teha, et nii need asjad ei käi, aga ta ei jäänud mind vist hästi uskuma…
Päästis mind vist see, et armusin. Ära kolisin siiski oma pinnale (üürikasse), mitte uue mehe juurde. Laps sai lasteaeda ja mina tööle. Mõned aastad eraldi mõjusid meile mõlemale väga hästi. Mina muutusin enesekindlamaks ja tasakaalukamaks ning mees pidutses oma pidutsemised ära. Nüüd elame jälle koos ja kumbki ei vigurda enam. No mõnikord ikka jageleme, aga vanaviisi ei laseks ma endaga elusees enam käituda. Ta ongi nüüd ise selline perekeskne, hoiab meid, tahab mind igale poole kaasa võtta ja muutub närviliseks, kui keegi mulle silma heidab (kardab ilma jääda jälle).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris hästi ikka mõned siin vastavad,rasedale naisele on kindlasti hea kuulda,et ta nüüd täiesti peast soe,et sellisega ültse lapse tegi,mis tehtud see tehtud,aega tagasi keerata pole võimalik inimene õpib terve elu ja oma vigadest.Mina arvan,et sul polegi muud teha kui tugev olla juba selle beebi pärast keda ootad,mehed tulevad ja lähevad lapsed jäävad kogu eluks.Järelikult kui see mees nii ültse teeb ja käitub sinuga nii on tal sinust ükskõik ja kedagi sundida ei saa endaga koos olema.Kui ta nüüd peakski tagasi tulema,seda ta teeb ka kindlasti,kuna sa ootad tema last ja normaalsel mehel on südametunnistus ja kohusetunne oma lapse ees.Siis sa pead lihtsalt ise olema tugev ja seisma enda ja oma lapse eest,pead ütlema talle kas korralik pere elu või mitte midagi,kui ta jätkab nii, kannatad sa ise veel rohkem ja pärast samuti ka laps.Ja kui ta enam ültse näole ei anna,siis ta ongi lihtsalt üks joodik,kes elab oma elu ka edaspidi nii edasi.See minu arvamus,ole tubli ja tugev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru.. ma loen ja loen ja ei mõista.. Kas te vastajad arvate et teemaalgataja on kirjutan siia oma murest sellepärast et te teda maha saaksite teha või et rumalaks nimetada??
kui teil pole midagi tarka öelda siis ei ole vaja ka kraaksuda.. teie kes te siin inimest kes on mures maha teete tundute ise olevat kibestunud ja haiged inimesed… Ei saagi aru milleks üldse siia oma murest kirjutada kui kohe nii maha tehakse..

Teemaalgatajale..- Sina ole tubli ja pea vastu juba ainuüksi oma lapse pärast.. Mõtle iseenda jaoks selgeks kas sa suudaksid seda kõike ka edaspidi taluda.. kuid jah suht kindel on see et ta ei muutu.. :S Ära lase ennast maha teha.. ja alandada..
Tee oma süda kordki kõvaks ja ära ise kindaslti vabandama mine..
Kui kardad üksinud või üksi jäämist siis sa ju ei ole üksi sinu sees kasvab pisike kes on alati sinuga ja armastab sind tingimusteta..

Ole tubli ja pea vastu..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis teemaalgataja, palun raiu see oma pealuusse: ARMASTUS EI TEE HAIGET! Sügavalt kahtlen, et su joodikust mees sind armastab. Sellist jama, et oodata autos, millal mees joomise lõpetab, kuulen esimest korda. Pealegi ei kostunud sinu jutust kordagi, et ka mees last tahaks. Muudkui sina saad lapse koos armastatud mehega ja sina muretsed, et ei taha lapsele halba. Normaalne isa ei käi oma raseda naise kõrvalt igal vabal hetkel joomas.

Palun mõtle sellele! Jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäi silma veel üks seik, mees käskis SINUL tema asjad kokku pakkida, et ta saaks mujale kolida. Kolija ikka ise pakib oma asjad. Väga ülbe minu arvates, lähen päevapealt ilma selgitamata ja ühiselt arutlemata naise juurest minema ja käsin naisel veel mu asjad ka kokku pakkida. Juba see seik näitab mehe suhtumist, ta ei austa sind. On arvatavasti seda tüüpi, kus täiskasvanuks saadakse alles 35+, kui siiski. Teemaalgataja, mõtle enda ja lapse peale, sinu heaolu eelkõige. Saad ka üksi hakkama, kui on vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Pisike1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru.. ma loen ja loen ja ei mõista.. Kas te vastajad arvate et teemaalgataja on kirjutan siia oma murest sellepärast et te teda maha saaksite teha või et rumalaks nimetada??
kui teil pole midagi tarka öelda siis ei ole vaja ka kraaksuda.. teie kes te siin inimest kes on mures maha teete tundute ise olevat kibestunud ja haiged inimesed… Ei saagi aru milleks üldse siia oma murest kirjutada kui kohe nii maha tehakse..

Teemaalgatajale..- Sina ole tubli ja pea vastu juba ainuüksi oma lapse pärast.. Mõtle iseenda jaoks selgeks kas sa suudaksid seda kõike ka edaspidi taluda.. kuid jah suht kindel on see et ta ei muutu.. :S Ära lase ennast maha teha.. ja alandada..
Tee oma süda kordki kõvaks ja ära ise kindaslti vabandama mine..
Kui kardad üksinud või üksi jäämist siis sa ju ei ole üksi sinu sees kasvab pisike kes on alati sinuga ja armastab sind tingimusteta..

Ole tubli ja pea vastu..[/tsitaat]

Aga mida siis kirjutada? Siin on ennegi analoogseid teemasid olnud. Kui siis üritatakse teemaalgataja silmi avada tuleb üsna pea järgmine vastus: \”Kommenteerijad on lollid ja ei tea tema heast mehest midagi. Lisaks on neil kõik hästi ja postitus oli ainult mingi hetkeemotsioon!\”.

Mida siis sellistele lollidele kirjutada? Üsna kindlalt järgnevad mõne aja pärast teemad a’la \”mees joob\”, \”mees ei maksa elatist\” jne..

Ei ole võimalik inimesele mõistust pähe toppida kui seda seal napib!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 12:31; 28.05 12:56; 29.05 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsind su kirja läbi lugeda. AGA minu raseduse päris algus oli küll väga õnnelik ja ilus. Mõni kuu hiljem aga hakkas mees kõrvalt naistega jutustama, oli tihti väga tujukas. Ähvardas, et ta ei pea minuga lapse pärast koos olema ja võtab hiljem laps emult üldse ära jne jne. Mõtlesin toona, et teeks aborti, kuid ei teinud seda. Aeg läks ja ütlen kokkuvõtteks et ega meie suhted paremaks muutund pole küll. Oli siga ja aina hullemaks muutub! Mõtlen, et vb oleks old abort isegi parem lahendus. Aga kuna olen abordi vastane, ei teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki ikkagi oleksid pidanud kogu teema läbi lugema ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees muutus raseduse ajal selliseks…Mingi aeg lepppisime uuesti ära. Pärast lapse sündi aga muutus asi veel hullemaks! Olin enamuse ajast lapsega üksi, mees jõi ja möllas! Mis elu see on? Tahad, et su laps näeks seda kõike pealt? Viimane aeg midgai ette võtta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei tea mida tegema pean..:S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.