Esileht Koolilaps Eitav vastus G4 koolidest?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Eitav vastus G4 koolidest?

Postitas:

Kas G4 koolidest on konkreetset eitavat vastust ka kellelegi saabunud? Pean silmas, et kui katsed läksid normaalselt, vestlus ka, kuid ühtegi kutset siiani saanud ei ole. Kas eitavad vastused ka juba saabuvad või veel mitte? Tahakski süsteemile pihta saada, et kui kutset pole ja üldse mingit vastust pole, kas see on siis praeguseks hetkeks juba vaikimisi nn “ootenimekiri” või mis? Sest kutsed ja nn jaatavaid vastused on juba enamjaolt juba välja saadetud ju?
Tänud kui keegi aitab aru saada 🙂 – eriti huvitaks Reaalkooli süsteem

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 21:24; 17.06 10:08; 17.06 10:45; 19.06 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt selle nädala lõpuks või järgmise alguseks saadavad. Sel nädalal ju veel kolmanda valiku vestlused – minu lapsel näiteks homme 21.koolis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 21:47; 17.06 13:54; 17.06 22:39; 18.06 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

GAGis oli hea tahte protokolli allkirjastamise viimaseks kuupäevaks alles 15.06. Eeldatavalt on kõigil sama. Mõni reageeribki vbl alles viimasel hetkel ja siis võib nimekiri veel liikuda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 22:02; 09.06 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on hea tahte protokoll? MA ei ole seotud sisseastumiste ja selle teemaga. Aga huvitav lugeda, mis koolides toimub.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on hea tahte protokoll? MA ei ole seotud sisseastumiste ja selle teemaga. Aga huvitav lugeda, mis koolides toimub.

See on kooli positiivse vastuse puhul õpilasele saadetud kutse/kokkulepe kooli astumiseks. Kui kõik osapooled (õpilane, vanem, koolijuht) selle allkirjastavad, siis kool kinnitab sellega, et tagab õpilasele koha ja õpilane kinnitab, et asub selles koolis õppima.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 22:02; 09.06 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et eitav vastus oleks teemaalgataja puhul ainus võimalik lahendus, kuna mingeid G4 koole pole olemas, on G5 koolid, mis sõlmisid eelmise saj lõpul ühiskokkuleppe.
4 neist korraldavad ühiskatseid.

ühe G5 kooli vilistlane

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas G4 koolidest on konkreetset eitavat vastust ka kellelegi saabunud? Pean silmas, et kui katsed läksid normaalselt, vestlus ka, kuid ühtegi kutset siiani saanud ei ole. Kas eitavad vastused ka juba saabuvad või veel mitte? Tahakski süsteemile pihta saada, et kui kutset pole ja üldse mingit vastust pole, kas see on siis praeguseks hetkeks juba vaikimisi nn “ootenimekiri” või mis? Sest kutsed ja nn jaatavaid vastused on juba enamjaolt juba välja saadetud ju?

Tänud kui keegi aitab aru saada ???? – eriti huvitaks Reaalkooli süsteem

Appi, mis paanika! Sul oma elu pole v? Äkki laseks lapsel uurida ja selgitustööd teha, suur inimene peaks ju ise suutma loogiliselt mõelda.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas G4 koolidest on konkreetset eitavat vastust ka kellelegi saabunud? Pean silmas, et kui katsed läksid normaalselt, vestlus ka, kuid ühtegi kutset siiani saanud ei ole. Kas eitavad vastused ka juba saabuvad või veel mitte? Tahakski süsteemile pihta saada, et kui kutset pole ja üldse mingit vastust pole, kas see on siis praeguseks hetkeks juba vaikimisi nn “ootenimekiri” või mis? Sest kutsed ja nn jaatavaid vastused on juba enamjaolt juba välja saadetud ju?

Tänud kui keegi aitab aru saada ???? – eriti huvitaks Reaalkooli süsteem

Appi, mis paanika! Sul oma elu pole v? Äkki laseks lapsel uurida ja selgitustööd teha, suur inimene peaks ju ise suutma loogiliselt mõelda.

Miks sa arvad, et jutt ei käi 1. klassi astumisest?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas G4 koolidest on konkreetset eitavat vastust ka kellelegi saabunud? Pean silmas, et kui katsed läksid normaalselt, vestlus ka, kuid ühtegi kutset siiani saanud ei ole. Kas eitavad vastused ka juba saabuvad või veel mitte? Tahakski süsteemile pihta saada, et kui kutset pole ja üldse mingit vastust pole, kas see on siis praeguseks hetkeks juba vaikimisi nn “ootenimekiri” või mis? Sest kutsed ja nn jaatavaid vastused on juba enamjaolt juba välja saadetud ju?

Tänud kui keegi aitab aru saada ???? – eriti huvitaks Reaalkooli süsteem

Appi, mis paanika! Sul oma elu pole v? Äkki laseks lapsel uurida ja selgitustööd teha, suur inimene peaks ju ise suutma loogiliselt mõelda.

Miks sa arvad, et jutt ei käi 1. klassi astumisest?

1. G4 katsed on gümnaasiumisse, esimesse klassi teevad koolid katseid eraldi
2. Esimese klassi katsed olid veebruaris, enne igasugust eriolukorda ja koht sinna peab juba ammu kinnitatud olema.

Aga laps lapsevanema elu osa ja muretsemine ning huvi tundmine on normaalne. Kahju kohe selle üleeelmise vastaja lastest.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 09:15; 17.06 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan ka korra huvipärast teemat. Kas G4 koolid pole tõesti eitavaid vastuseid siiani välja saatnud ja kõik kes pole HTP saanud on ootel? Või on infosulus väike osa nn varunimekirja kandidaate? Hästi kummaline, et mitte mingit tagasisidet 3 nd peale vestlust.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 21:24; 17.06 10:08; 17.06 10:45; 19.06 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisseastumine.ee lehele tuli teade, et 21.kool oled ootenimekirjas, aga 21.kooli vestlusest pole märkigi. Reaalist pole ühtegi teadet peale vestlust. Isegi mitte seda, et oled ootenimekirjas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 10:39; 18.06 05:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just seda mõtlengi, et ei kujuta väga ette soliidset endast lugupidavat firmat, kes peale töövestlust enam tagasisidet ei anna. Kuidagi väga “eilne päev” on selline käitumine. Ja arvestades, et neil koolidel on kõrgendatud ootused oma õpilastele, siis nende enda käitumise korrektsus jätab siinkohal küll soovida. Vähemalt ei/varu vastus võiks tulla. Ja seal varus jah, vb ongi 2 kuud, aga no midagi ikka oleks viisakas vastata.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 21:24; 17.06 10:08; 17.06 10:45; 19.06 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ise kooliga ei viitsi ühendust võtta?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai TIK-ist eitava vastuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 21:47; 17.06 13:54; 17.06 22:39; 18.06 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võib muidugi olla, et viimase paari aasta jooksul on midagi muutunud, aga minu teada ei ole G4 koolid kunagi eitavaid vestluseid andnud? ka ootejärjekorra koha kohta sai varem infot otse koolist küsides, mingit ametlikku listi kuskil üleval ei ole.

ses suhtes, loogiliselt võttes,
* positiivne lahend ehk kutse kooli
* mitte nii positiivne lahend ehk kutset kooli ei ole tulnud -> kontakt kooliga, kas on mõtet loota

pole ausalt öeldes kuulnud viimaste aastate jooksul, et G4 annaks teada eitavast vastusest. pole osanud seda ka miskil moel imelikuks pidada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 14:20; 18.06 06:31; 18.06 06:45; 19.06 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võib muidugi olla, et viimase paari aasta jooksul on midagi muutunud, aga minu teada ei ole G4 koolid kunagi eitavaid vestluseid andnud? ka ootejärjekorra koha kohta sai varem infot otse koolist küsides, mingit ametlikku listi kuskil üleval ei ole.

ses suhtes, loogiliselt võttes,

* positiivne lahend ehk kutse kooli

* mitte nii positiivne lahend ehk kutset kooli ei ole tulnud -> kontakt kooliga, kas on mõtet loota

pole ausalt öeldes kuulnud viimaste aastate jooksul, et G4 annaks teada eitavast vastusest. pole osanud seda ka miskil moel imelikuks pidada.

Pärast katseid ja vestlust on 3 varianti – laps saab kohe koha, jääb ootenimekirja, ei saa kohta. Kuna G4 kandideerijate hulk on piisavalt suur, siis kõiki nad ootenimekirja ju nagunii ei jäta. Kas poleks siis lihtsam kohe ära märkida peale vestlust “oled ootenimekirjas”, “ei saa kohta”. Siis oleks vähemalt üheselt selge, kas maksab midagi oodata ja loota või mitte. Koolil ei saa ju lihtsam olla kõigi nende ühenduse võtjatele vastamine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 09:15; 17.06 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu lapsel ilmus sisseastumine.ee lehele märge- kahjuks ei ole sind õpilaskandidaadiks valitud. See ongi ju eitav vastus!
Meilile jah midagi ei saadeta, kui te seda mõtlete.
Teise kooli kohta on samal lehel info: oled õpilaskandidaatide ootenimekirjas. Võtame sinuga ühendust, kui koht vabaneb.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 21:47; 17.06 13:54; 17.06 22:39; 18.06 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

G4 koolid eeldavad lapselt korrektsust ning kõrgemat enesedistsipliini. Tegelikult ootaks küll õppeasutuselt sama, mis tähendab ootaks küll tulemit, selgitust, märget. Reaali poolelt on esmasest valikust välja jäänutel täielik vaikus asutuse poolt. Teised on märked lisanud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 10:39; 18.06 05:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaali poolelt on esmasest valikust välja jäänutel täielik vaikus asutuse poolt.

reaali tingimustes ongi ju kirjas, et teavitatakse õpilaskandidaadiks arvamisest. miks sa ootad siis teadet õpilaskandidaadiks mittearvamise kohta?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 14:20; 18.06 06:31; 18.06 06:45; 19.06 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu lapsel ilmus sisseastumine.ee lehele märge- kahjuks ei ole sind õpilaskandidaadiks valitud.

G4 kool pani sellise teate või?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 14:20; 18.06 06:31; 18.06 06:45; 19.06 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu lapsel ilmus sisseastumine.ee lehele märge- kahjuks ei ole sind õpilaskandidaadiks valitud.

G4 kool pani sellise teate või?

Jah, TIK.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 21:47; 17.06 13:54; 17.06 22:39; 18.06 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, TIK.

Miks üldse TIKi pürgida? Mul üks laps, kes käis täiesti mittekeelekallakuga koolis, sai Cambridge C1 testis C2 taseme, noorem pani sel aastal TIKi 3.valikuks ja sai “kahjuks pole sind vestlusele kutsutud”. Oletan, et kahe aasta pärast teeb ta antud testi sarnasele tulemusele.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 23:50; 04.08 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, TIK.

Miks üldse TIKi pürgida? Mul üks laps, kes käis täiesti mittekeelekallakuga koolis, sai Cambridge C1 testis C2 taseme, noorem pani sel aastal TIKi 3.valikuks ja sai “kahjuks pole sind vestlusele kutsutud”. Oletan, et kahe aasta pärast teeb ta antud testi sarnasele tulemusele.

Vaat kõigil ei ole nii targad lapsed kui sul. Neid õpetab TIK.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siiani ootate vastuseid?
kui kaua need vastused veel tilkuda võivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nohh, kas just enam ootame aga korrektselt lôpetatuks ei saa seda konkurssi küll pidada. Siinkirjutajate arvates peaks inimene ise aru saama et vaikimine on “ei”, kuid tunnen kûll, et minu ja mu lapse nôudmised asjaajamuse korrektsusele on suuremad kui need koolid on valmis pakkuma. Paraku.
Ilmselt kindlustatakse oma suve jooksul 1-2 vabaneva koha ootejärjekorda kuni 01.sept- ni. Ütleks, et… jahh.
Ootame nüüdseks lihtsalt huviga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 21:24; 17.06 10:08; 17.06 10:45; 19.06 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt kindlustatakse oma suve jooksul 1-2 vabaneva koha ootejärjekorda kuni 01.sept- ni.

sa oled ikka naiivitar, G4 koolidel ei ole küll mingit vajadust ootejärjekorda kindlustada, soovijaid on ka ilma selleta piisavalt. alati, igal aastal vabanevad augustis või isegi septembri esimestel päevadel üksikud kohad ja alati leitakse neile kohtadele uus õpilane, mille tagajärjel vabaneb omakorda koht mõnes teises koolis.

kui on ikkagi öeldud, et ühendust võetakse koolikoha pakkumiseks, siis on minu meelest kergelt ülereageerimisega tegemist siin eitavatest vastustest teatamist nõudes.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 14:20; 18.06 06:31; 18.06 06:45; 19.06 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisseastumine.ee lehele tuli teade, et 21.kool oled ootenimekirjas, aga 21.kooli vestlusest pole märkigi. Reaalist pole ühtegi teadet peale vestlust. Isegi mitte seda, et oled ootenimekirjas.

Ülitõenäoliselt siis ei saanud Reaali.
Tean TIK ja Reaali praktikat ja oma esimese valiku lapsed kutsutakse vestlusele esimeses järjekorras ja hea tahte protokoll antakse kohe vestluse lõppedes kaasa kui seda last soovitakse.
Ilmselt on võimalikud paar-kolm erandit kogu lennu peale, aga see on siis erand, mitte reegel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 05:08; 04.08 23:01; 06.08 03:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, TIK.

Miks üldse TIKi pürgida? Mul üks laps, kes käis täiesti mittekeelekallakuga koolis, sai Cambridge C1 testis C2 taseme, noorem pani sel aastal TIKi 3.valikuks ja sai “kahjuks pole sind vestlusele kutsutud”. Oletan, et kahe aasta pärast teeb ta antud testi sarnasele tulemusele.

Viinamarjad hapud, saa yle:)
On väga piiratud arusaam, et TIK hariduse kvaliteet seisneb vaid inglise keele õpetamises.
Kahju.
Sul pole ju kumbki laps reaalselt seal koolis käinud, saati siis lõpetanud.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 05:08; 04.08 23:01; 06.08 03:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viinamarjad hapud, saa yle:)
On väga piiratud arusaam, et TIK hariduse kvaliteet seisneb vaid inglise keele õpetamises.
Kahju.
Sul pole ju kumbki laps reaalselt seal koolis käinud, saati siis lõpetanud

Miks hapud viinamarjad? See laps, kes sai C2, ei pannud TIKi üldse oma valikutesse, tal oli 21kk kolmas valik. Teine sai olümpiaadidega vabastuse, temal oli jah TIK kolmas valik. Mõlemad said oma esimese valiku kooli nelikkatsetelt.
Millest ma peaksin üle saama? Kui lapsel on vähegi keelevaistu, siis inglise keele saab ta selgeks möödaminnes.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 23:50; 04.08 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viinamarjad hapud, saa yle:)

On väga piiratud arusaam, et TIK hariduse kvaliteet seisneb vaid inglise keele õpetamises.

Kahju.

Sul pole ju kumbki laps reaalselt seal koolis käinud, saati siis lõpetanud

Miks hapud viinamarjad? See laps, kes sai C2, ei pannud TIKi üldse oma valikutesse, tal oli 21kk kolmas valik. Teine sai olümpiaadidega vabastuse, temal oli jah TIK kolmas valik. Mõlemad said oma esimese valiku kooli nelikkatsetelt.

Millest ma peaksin üle saama? Kui lapsel on vähegi keelevaistu, siis inglise keele saab ta selgeks möödaminnes.

Oijah, funktsionaalne lugemisoskus.
Seda ma just väidangi, et TIK hariduse kvaliteet ei seisne inglise keele oskuses…
Aga sa ei saa aru, jahud ikka oma dogmat, et TIK ja inglise keel ja muude ainete taset TIK-is sa ei taju ega tahagi tajuda.
Las ta olla, olge oma koolis rõõmsad:)
Mul kaks last Reaalis, kaks TIK-is, vast tean, millest räägin.
GAG ja 21.kk minu jaoks juba tase nõrgem liiga.

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 05:08; 04.08 23:01; 06.08 03:15;
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Koolilaps Eitav vastus G4 koolidest?