Esileht Koolilaps Ekool

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ekool

Postitas:
Kägu

Palun Ekool abi. Laps vahetab kooli ja vaja ekoolis vahetada kool ära, aga ma ei leia sellist kohta, kus saaks teha kooli vahetuse.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

‘Taotlen ligipääsu õpilase andmetele’ on see koht. Aga alustuseks peab kool su lapse oma nimekirja lisama ja siis saad seda teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

‘Taotlen ligipääsu õpilase andmetele’ on see koht. Aga alustuseks peab kool su lapse oma nimekirja lisama ja siis saad seda teha.

Tänud! Sain tehtud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan teemat – kas peaks kõik nimekirjad nüüd juba sees olema? Poeg lõpetas põhikooli ja läks gümnaasiumi – küll samas koolis, aga millegipärast pole teda enam õpilasena kirjas e-koolis. Kas peaksin asja uurima või on see normaalne, et alles pannakse nimekirju sisse? Poeg ei saa e-kooli ja minul ka ütleb, et pangu ma ikka mõni laps ka omale kirja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan teemat – kas peaks kõik nimekirjad nüüd juba sees olema? Poeg lõpetas põhikooli ja läks gümnaasiumi – küll samas koolis, aga millegipärast pole teda enam õpilasena kirjas e-koolis. Kas peaksin asja uurima või on see normaalne, et alles pannakse nimekirju sisse? Poeg ei saa e-kooli ja minul ka ütleb, et pangu ma ikka mõni laps ka omale kirja.

1.sep. alates on nimekirjas.

Mul laps läheb 1. Klassi ja samalugu, et kuna kooliaasta algab 1.09 siis enne ei saa lisada.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1.sep. alates on nimekirjas. Mul laps läheb 1. Klassi ja samalugu, et kuna kooliaasta algab 1.09 siis enne ei saa lisada.

Aga mõni aasta tagasi läks teine laps gümnaasiumi ja siis küll sellist asja polnud, et vahepeal e-koolist ära oleks kadunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mõlemad lapsed sama kooli gümnaasiumis jätkanud ja ei pidanud uuesti andmetele ligipääsu taotlema, ekoolis mingit katkestust polnud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan teemat – kas peaks kõik nimekirjad nüüd juba sees olema? Poeg lõpetas põhikooli ja läks gümnaasiumi – küll samas koolis, aga millegipärast pole teda enam õpilasena kirjas e-koolis. Kas peaksin asja uurima või on see normaalne, et alles pannakse nimekirju sisse? Poeg ei saa e-kooli ja minul ka ütleb, et pangu ma ikka mõni laps ka omale kirja.

Meil täpselt samalugu.  Mul laps saatis e-kooli kaudu taotluse . Veel pole vastust tulnud .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Ekool