Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Eks

Postitas:

Tere..

Mul on väga keeruline eks-mehest üle saada. Kui ma blokeerin, võtan blokeeringu pealt maha. Ikka veel kirjutan. Kui ma otsustasin mitte kirjutada ja üle saada, kirjutas tema igavusest ainult. (mitte igatsusest) Ta ise ka blokeeris minu, kuid eemaldas samuti.

Ei ole mingi pubekas.. Mul on tõesti mure. Mul endal tunded, temal mitte (kuigi tundub olevat midagi on).

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas piinlik ei ole? Ära alanda ennast niimoodi.
Tegele ometi millegi muuga, ära istu seal Messengeris koguaeg.
Kui kuidagi vastu ei pea, pöördu psühholoogi poole. See pole normaalne.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühholoogi poole võiksid pöörduda siiski, sest see pole normaalne niiviisi inimesest kinni hoida. Blokeeri ära ja jäta asi nii. Kui ei suuda, siis kustuta oma konto ära, siis pole võimalust ka ühendust võtta.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole pubekas? Kindel?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere..

Mul on väga keeruline eks-mehest üle saada. Kui ma blokeerin, võtan blokeeringu pealt maha. Ikka veel kirjutan. Kui ma otsustasin mitte kirjutada ja üle saada, kirjutas tema igavusest ainult. (mitte igatsusest) Ta ise ka blokeeris minu, kuid eemaldas samuti.

Ei ole mingi pubekas.. Mul on tõesti mure. Mul endal tunded, temal mitte (kuigi tundub olevat midagi on).

Aga pubeka moodi käitud küll.

Täiskasvanud ei tegele oma suhete klaarimisega mingis messengeris.

“Blokin, ei bloki, siis kirjutan talle, siis kahetsen,  siis tema blokib, siis võtab ta bloki maha, siis tal on igav ja me tipime üksteisele tekste ja emotikone.”

Kui tahad ta unustada, siis unusta see tobe messimine, unusta see napakas ‘unfriend&block” näitemäng ja hakka unustamisega tegelema normaalse inimese kombel.

Nimelt kasuta tšättimise asemel oma aju.

Aju on mõtlemiseks.

Mõtle, kuidas on sul kõige mugavam temast lõplikult eemalduda.

Mõni hakkab oma hobiga aktiivselt tegelema,  teine pühendub tervislikele eluviisidele, kolmas läheb Eestist väljapoole pikemale puhkusele, neljas aga….viies hoopis…kuueteistkümnes aga….

Selline ekside blokkimine ja sõbraringist kustutamine oleks siis Ok, kui tegu oleks lõplik.

Aga ei.

Kõigepealt sa blokid ja kustutad oma eksi täielikult,

Ja siis sa juba taastad oma eksi täies hiilguses.

Siis sa mängid eksida tumma ja siis sa juba hoopis räägid eksiga põhjusel, kuna TAL ON IGAV…

Tahad unustada, siis hakkagi tegutsema nii, et saaksid ta unustatud.

Tahad tal jala küljes edasi lohiseda ning olla see lollike, kes ootab, mil eksil niivõrd IGAV hakkab, et siis kõlbad sina isegi tema igavuste peletajaks….sest sa ju niikuinii oled igal ajal talle saadaval.

Ära jahu p***a, vaid tee otsus ja tegutse.

 

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullake, sa võiks kõigepealt ikka minuga rääkida neist asjust, ja alles siis foorumisse kirjutada ????

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 15:12; 27.06 15:13; 27.06 21:43; 27.06 22:25;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Psühholoogi poole võiksid pöörduda siiski, sest see pole normaalne niiviisi inimesest kinni hoida. Blokeeri ära ja jäta asi nii. Kui ei suuda, siis kustuta oma konto ära, siis pole võimalust ka ühendust võtta.

Konto saab alati uuesti teha ju ????

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 15:12; 27.06 15:13; 27.06 21:43; 27.06 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olukorra kohta on juba telefoni leiutamisest alates olemas väga konkreetne nõuanne:

kui tuleb tahtmine ühendust võtta, siis ISTU OMA KÄTE PEALE!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi omale plaastersuhe

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi omale plaastersuhe

Pudelisuhe efektiivsem, paari aasta pärast ei taha enam keegi sind ega sina kedagi. Ainult järgmist pudelit tahad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 15:12; 27.06 15:13; 27.06 21:43; 27.06 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võta ühendust. Sellised “otsustasin ja kõik” mustvalge lähenemine on jama ja tihti tuleb suhe peale pausi palju tugevamana tagasi kui pooled uhkusest lolliks pole läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võta ühendust. Sellised “otsustasin ja kõik” mustvalge lähenemine on jama ja tihti tuleb suhe peale pausi palju tugevamana tagasi kui pooled uhkusest lolliks pole läinud.

Kui mees ütleb, et ta tahab suhtest pausi, siis ta tahabki lihtsalt puhata ja pühendada aega endale. Kui aga naine ütleb, et ta tahab suhtest pausi, siis tähendab see seda, et mees võib juba hakata uue naise peale mõtlema. Siis on juba suhe põhimõtteliselt lõppenud, naisel on juba uus mees sihikul. ????

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 15:12; 27.06 15:13; 27.06 21:43; 27.06 22:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )