Esileht Pereelu ja suhted Eks paksuks läinud

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Eks paksuks läinud

Postitas:

Rõõm.

Ise olen järjest paremas vormis.
Kui tegu oleks hea inimesega, siis rõõmu ei tunneks.

Mees

+9
-40
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 23:27; 09.10 19:28;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui Sulle see korda läheb, siis ei ole Sa temast veel üle saanud.

+45
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale vanglast pääsemist kiputaksegi toidu ja muuga liialdama. Nii hea on ju üle pika aja elumõnusid nautida.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa seda nii täpselt tead? Ei usu, et sa mees oled. Mehi ei huvita selline asi, eriti kui juba endal uus naisuke olemas. Paksuks võib minna igaüks, stress teeb paksuks ja erinevad haigused. Käsi kokku hõõruda pole mingit mõtet, kellegi tervis pole rauast.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:50; 09.10 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa seda nii täpselt tead? Ei usu, et sa mees oled. Mehi ei huvita selline asi, eriti kui juba endal uus naisuke olemas. Paksuks võib minna igaüks, stress teeb paksuks ja erinevad haigused. Käsi kokku hõõruda pole mingit mõtet, kellegi tervis pole rauast.

Mis kõik mehi ei tohi huvitada. Mida kõik mehed teha ei tohi ja mida nad kindlasti peavad tegema.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 11:38; 10.10 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh seda kahjurõõmu ja kibestumist. Normaalne oleks lõppenud suhetele naeratades tagasi vaadata ja omad õppetunnid teha. Teist inimest maha tegemata.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see enam sinu asi on. Samahästi võid ju kahjurõõmutseda iga paksu naise üle tänaval, et sina oled paremas vormis.
Tavaliselt võtavad naised lahku minnes alla, stress ja närvipinge jne, ju su eksil polnud siis lahku minnes erilist närvipinget ega põdemist 😛 ja ega sa ise ka hea inimesena ennast siin juba paari lausega ei näita, seega täiesti arusaadav.

+19
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa seda nii täpselt tead? Ei usu, et sa mees oled. Mehi ei huvita selline asi, eriti kui juba endal uus naisuke olemas. Paksuks võib minna igaüks, stress teeb paksuks ja erinevad haigused. Käsi kokku hõõruda pole mingit mõtet, kellegi tervis pole rauast.

Mis kõik mehi ei tohi huvitada. Mida kõik mehed teha ei tohi ja mida nad kindlasti peavad tegema.

Mees võrdleb enda välimust ja füüsilist vormi oma eksnaise omaga ja teeb sellest siia teema? Päriselt usud seda loba või?

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:50; 09.10 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tegu oleks hea inimesega, siis rõõmu ei tunneks.

Sa mõtled siin ennast, eks? Et kui sinu puhul oleks tegu hea inimesega, siis rõõmu ei tunneks? Tõsi ta on.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see enam sinu asi on. Samahästi võid ju kahjurõõmutseda iga paksu naise üle tänaval, et sina oled paremas vormis.

Tavaliselt võtavad naised lahku minnes alla, stress ja närvipinge jne, ju su eksil polnud siis lahku minnes erilist närvipinget ega põdemist ???? ja ega sa ise ka hea inimesena ennast siin juba paari lausega ei näita, seega täiesti arusaadav.

No aga mina võtan just stressi ja närvipingega juurde. Muud head elus pole kui söök, mis lohutust pakub.

Aga miks kellegi paksuse üle on vaja kahjurõõmu tunda, seda ma küll aru ei saa. Paks olla on igatahes pehmem ja mugavam kui kondine olek. Ja paks ei tähenda üldse, et inimene pole heas vormis – sumod?!

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sulle see korda läheb, siis ei ole Sa temast veel üle saanud.

Võib nii olla küll. Armastus täiega kestab. Ta on sulle ikka nii hinge pugenud. Armastus, sina kallis magus mesi!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema muidugi provokatsioon aga vaadake siin antavaid nõuandeid lahutatud naistele- aja ennast vormi, las eks ja eksi uus naine kadestavad. Ja teised naised kiitlevad oma kogemustega- võtsin peale lahutust alla, nüüd mees kraabib ukse taga ja armuke on kadedusest roheline.

Nüüd järsku mees “pole üle saanud” ja “kaal pole oluline”. Silmakirjalik nagu ikka.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd järsku mees “pole üle saanud” ja “kaal pole oluline”. Silmakirjalik nagu ikka.

Teemaalgataja pole mees. Teiseks eksi ukse kraapimise taga ei ole eksi supervorm, vaid asjaolu, et ta on olnud osa su elust.

Ära ela eituses, googelda “ex girlfriend got fat reddit” või “ex girlfriend got fat ” niisama ja saad palju teemasid, kus meestel sellest rõõm.

Eriti hea meel on meestel keda peteti või maha jäeti. Mida taga nutta v põdeda?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 23:27; 09.10 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla minu eks mõtleb natuke samamoodi. Aga halvaks inimeseks loodetavasti mind ei pea, oleme siiani töö tõttu vahel suhelnud ja vaenu pole.

Jäin haigeks, ja rohtude kõrvaltoime tõttu hakkas kaalu kiirelt kogunema (u. 20-30 kg). Nüüd erinevate protseduuride ja rohtude tõttu ei saa enam arugi kuidas organism toimib, sest ainus mida keha nüüd teha oskab, on kaalus juurde võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil inimestel on ikka midagi tõsiselt viga,kes oma ekse niimoodi stalkivad ja rõõmustavad kui neil halvasti läheb.
Mehed on sedasi ekside suhtes kibestunud üldiselt vaid siis,kui nemad on need,keda maha jäeti. Selline asi lihtsalt ei mahu ühe mehe pähe,et keegi neid maha jätaks. Nagu näha,siis lausa eluaegne löök egole.

Olen ka selliseid eksimustajaid mehi kohanud. Väga halva mulje jätab neist. Ja tekitab kohe mus täieliku huvikaotuse. Kui oma ekskaaslase suhtes selline kibestumus ja pahatahtlikkus,siis see on väga halb märk. Mina sellistega ei deidi.
Üks neist tunnistas,et pole oma eksist üle saanud,on tunded. Samas sisuliselt süüdistas oma eksi ja laste ema selles,et on litsakas,magab kõigiga ning pole pereinimene, ehk siis hea ema.
Teine rääkis,et vahetati välja rikkama mehe vastu ja,nüüd eks paksuks läinud ja juuksuris ei käi,end käest lasknud. Väga halva mulje jättis. Mitte eksist,vaid mehest.

See on ka tavaline,et mehed arvavad,et neid vahetatakse välja just rahakoti pärast. Sest ega mingil juhul ei saa ju asi olla nendes isiksuses ja käitumises…

Sellele mehikesele ei mahu pähe,et mingi naine ta maha jättis. Oleks ta sama ilus,sale,siis oleks ju veel eriti valus. Nüüd lohutab end sellega et uh,vähemalt on paksuks läinud.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 21:35; 09.10 21:55; 10.10 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirvisin huvi pärast neid Redditi teemasid.
Ikka mahajäetud meeste teema. Eks tegi nii-nii haiget..
Mõni väidab,et eks oli psühho ja hull. Kes on hull,kas see,kes stalkib oma ekse aastaid hiljem ja regulaarselt,et uurida nende eludetaile ja rõõmust käsi hõõruda,kui neil halvasti läheb?

Võiks ju lihtsalt vaikselt rõõmustada,et suhe lõppes enne kui eks kaalus juurde võttis. Sest ilmselt on kaaslase juures tähtis vaid kaal ja välimus.Kui sellles midagi muutub,siis aidaa…

Naistel ikka tohutu surve peal. Ei tohi kaalus juurde võtta ega vanemaks jääda. Muidu mees kohe vahetab välja.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 21:35; 09.10 21:55; 10.10 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe eks on ka paksuks läinud ja ennast käest lasknud. Varem oli kena naine, aga nüüd näeb välja nagu mutt.  Mees imestas, et lahutuse põhjus oligi see, et ta naine väitis, et  temasugune ilus naine saab  parema mehe. Paremat meest ei ole ka  siiani leidnud.

Asi ei olegi niivõrd paksuses, vaid enda eest hoolitsemises.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirvisin huvi pärast neid Redditi teemasid.

Ikka mahajäetud meeste teema. Eks tegi nii-nii haiget..

Mõni väidab,et eks oli psühho ja hull. Kes on hull,kas see,kes stalkib oma ekse aastaid hiljem ja regulaarselt,et uurida nende eludetaile ja rõõmust käsi hõõruda,kui neil halvasti läheb?

Võiks ju lihtsalt vaikselt rõõmustada,et suhe lõppes enne kui eks kaalus juurde võttis. Sest ilmselt on kaaslase juures tähtis vaid kaal ja välimus.Kui sellles midagi muutub,siis aidaa…

Naistel ikka tohutu surve peal. Ei tohi kaalus juurde võtta ega vanemaks jääda. Muidu mees kohe vahetab välja.

Perekoolis ju ikka kirute mehi, aga kui mehed seda, teevad siis on paha? Silmakirjalikus on ikka jube asi eks 🙂

Paljud naised ongi hullud, postimehes oli mingi suur artikkel naiste vägivaldusest. See kõik on tõsi.

 

https://arvamus.postimees.ee/133127/indrek-schwede-vagivaldsed-naised

Hea küsimus temalt: Üldlevinud arusaama taustal, et eesti naised on ilusad ja mehed mökud, tahaks küsida: kuidas suudavad nii mannetud mehed eostada ilusaid tütreid ja kuis söandavad naised mökudeks nimetada mehi, kes on ju nende isad, vennad ja pojad?

 

https://tartu.postimees.ee/7065707/evelin-liiva-tahan-raakida-naiste-vagivallast-meeste-vastu

 

Ma pakun, tänases naised on hakanud juba täiega ise ka uskuma millised süütud printsessid nad on ja kui jubedad olevused on mehed. Kui mees ja naine tülitseb, siis kõik naised koonduvad naist kaitsma ja seda meest materdama, aga mehe sõbrad pigem vaikivad ja hoiavad sellest mehest eemale. Tänapäeva elu võrdsus on ainult naiste võrdsus, mehega naine ei taha kunagi võrdne olla.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 11:38; 10.10 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnistan täitsa ausalt,et mu isa ja vend ning eks,kõik ongi mökud. Täitsa päriselt.
Sellised klassikalised mitte täiskasvanuks saada tahtvad ning mitte vastutavad..ehk seetõttu ei oska ka häid mehevalikuid teha.
Vend on tore inimene muidu,aga meheks iial sellist ei sooviks. Isaga sama
Mehena nad pole head. Pole otsustuskindlust,põhimõttekindlust,kodustes töödes ei osale jne.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 21:35; 09.10 21:55; 10.10 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei rõõmusta, et mu eks on lühikese ajaga kohutavalt paksuks läinud. Mitte natuke vaid ikka vähemalt 50 kilo. Suur vats ees ja käed prisked nagu Karlssonil, kui hingab, siis muudkui nohiseb.

Halb eeskuju lapsele – loomulikult laps ja isa suhtlevad – ja nagu selgub, vist ka halvad geenid. Ja no ma ei ole huvitatud, et ta tervis viletsaks läheks, see pole ei minu ega lapse huvides. Kui koos elasime, oli ta paremas vormis.

Kui teemaalgatajal on eksiga ka ühiseid lapsi, siis on see temapoolne rõõmustamine lihtsalt uskumatult rumal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, tänases naised on hakanud juba täiega ise ka uskuma millised süütud printsessid nad on ja kui jubedad olevused on mehed.

On õige küll, kui vaadata kasvõi perekoolis naiste raudkindlat veendumust, et häid mehi olla palju vähem kui häid naisi. Sest kes siis iseennast heakeseks ei peaks…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees võrdleb enda välimust ja füüsilist vormi oma eksnaise omaga ja teeb sellest siia teema? Päriselt usud seda loba või?

Mina küll usun. Ja ega see mingi tõsine “teema” ju ei olegi, pigem ikka ajaviide, vblla isegi pisut iseenda tagumiku nõelaga torkima. Sest jah, selle peale peab ju kuskilt tulema.

Aga sellest ma sain samuti aru, et sinu mees küll sellist teemat teha ei suudaks, hea kui kuskil oma allkirjagi suudab anda. Ehk siis kirjanikeringist 20a tagasi välja visatud. Ülekaaluline vist muidugi ka, õlu ju maitseb.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Eks paksuks läinud