Esileht Pereelu ja suhted Eksi pildid telefonis

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Eksi pildid telefonis

Postitas:

Kindlasti hea mõte, ela minevikus edasi. See on lollilegi selge, et enamikul täiskasvanutest on minevik, aga ka uue inimesega saab mõistlikult rääkida, võibolla on inimesel lihtsat mingi trauma seoses teemaga, kõigil inimestel on mingid oma puudujäägid, ühe korra võiks ikka selgitada inimesele asja tagamaid, kui sellest pidev draama siis muidugi pole mõtet.

Mul küll pole oma ekside pilte telefonis, telefongi teine. Uude suhtesse võiks ikka astuda need, kes on oma minevikust lahti lasknud. Inimestel on kummaline komme oma minevikku idealiseerida, isegi siis kui see puhas pask oli, mälu on väga petlik. Ei saa mina sellest heietamisest aru, kui nii hea kõik oli, siis miks lahku küll mindi. Elul on iseenesest komme edasi minna, teatud protsent inimesi lihtsalt jääb kinni kusagile.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti hea mõte, ela minevikus edasi. See on lollilegi selge, et enamikul täiskasvanutest on minevik, aga ka uue inimesega saab mõistlikult rääkida, võibolla on inimesel lihtsat mingi trauma seoses teemaga, kõigil inimestel on mingid oma puudujäägid, ühe korra võiks ikka selgitada inimesele asja tagamaid, kui sellest pidev draama siis muidugi pole mõtet.

Mul küll pole oma ekside pilte telefonis, telefongi teine. Uude suhtesse võiks ikka astuda need, kes on oma minevikust lahti lasknud. Inimestel on kummaline komme oma minevikku idealiseerida, isegi siis kui see puhas pask oli, mälu on väga petlik. Ei saa mina sellest heietamisest aru, kui nii hea kõik oli, siis miks lahku küll mindi. Elul on iseenesest komme edasi minna, teatud protsent inimesi lihtsalt jääb kinni kusagile.

Minevikus ei ole mitte kunagi elanud 🙂 Aga normaalne inimene olen küll ning inimestega mul probleeme pole. Mind nimelt austatakse.
Mis telefoni puudutab, siis iga 2 aasta tagant, kui uue ostan, tõmmatakse kontaktid ja fotod üle. Hea, kui kõik on ühes kohas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.05 21:53; 24.05 19:00; 24.05 20:36; 24.05 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheta oma paroolid ära! Siis hakkab äkki kergem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheta oma arvuti paroolid ära ja kui tuleb küsima, siis las põhjendab, miks ta neid näha tahab. Kui küsib, kas sul on midagi varjata, vasta: “Ei, aga sul?” jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksi pildid telefonis