Esileht Koolilaps Ekskursioon

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Ekskursioon

Postitas:
Kägu

Millisesse kohta Eestis on teie teismelist (13-14a) eriti sütitanud, kui on mindud klassi ekskursioonile? Paari päevane ja ööbimisega. Tihti on olnud väljasõite, kus tagasiside on olnud pehmelt öeldes leige ja tahaksi leida sellist kohta, mis on tõesti äge olnud 7-8klassi noorele.
Jagage oma kogemusi palun

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu iganes, kuid mitte Tallinnasse. Soovituslikult Eesti saared, Setumaa, Võrumaa, Tartu, Haapsalu, Rakvere, Viljandi; siit edasi vaid väga ägedad väikekohad. Miks mitte teha reis ümber Eestimaa ja peatudagi erinevates (ja õppereisi eesmärgiga seotud) kohtades?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Millisesse kohta Eestis on teie teismelist (13-14a) eriti sütitanud, kui on mindud klassi ekskursioonile? Paari päevane ja ööbimisega. Tihti on olnud väljasõite, kus tagasiside on olnud pehmelt öeldes leige ja tahaksi leida sellist kohta, mis on tõesti äge olnud 7-8klassi noorele.

Jagage oma kogemusi palun

Saaremaa, kui ise sealt pärit ei ole.</p>
Kiviõli kaevandused.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlalt Hiiumaa.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millisesse kohta Eestis on teie teismelist (13-14a) eriti sütitanud, kui on mindud klassi ekskursioonile? Paari päevane ja ööbimisega. Tihti on olnud väljasõite, kus tagasiside on olnud pehmelt öeldes leige ja tahaksi leida sellist kohta, mis on tõesti äge olnud 7-8klassi noorele.

Jagage oma kogemusi palun

Üle ühe öö ei soovita, sest igas klassis on keegi, keda kiusatakse nii, et väidetavalt õps ei tea. Hiiumasle kui pole saare laps.

14-15 aastaste laste seast pooled näiteks ei soovinud nüüd klassiga Kuutsekale minna. Aga oleks keegi ka küsinud miks. Seda ei olnud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurgjärve spordikeskus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millisesse kohta Eestis on teie teismelist (13-14a) eriti sütitanud, kui on mindud klassi ekskursioonile? Paari päevane ja ööbimisega. Tihti on olnud väljasõite, kus tagasiside on olnud pehmelt öeldes leige ja tahaksi leida sellist kohta, mis on tõesti äge olnud 7-8klassi noorele.

Jagage oma kogemusi palun

Ma loodan, et sa pole õpetaja.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naissaarele – nt militaarajalooline aktiivkäik

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tütar käis  ühe öö ööbimisega Vormsil. Talle väga meeldis sealne programm.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naissaarele – nt militaarajalooline aktiivkäik

Ei soovita, lapsed käisid ja ei jäädud rahule, mingid üritused jäi ära isegi, mis lubati.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ühe lapse klass käis Emajõel parvematkal ja see oli tõeliselt äge.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ühe lapse klass käis Emajõel parvematkal ja see oli tõeliselt äge.

Mõnel võib minna veepeal süda pahaks.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeldis Narva. Läksid rongiga, ööbisid linnuses, käisid Kreenholmis. Õpilastele oli mingi pakett ööbimine, söôgid, ekskursioonid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ühe lapse klass käis Emajõel parvematkal ja see oli tõeliselt äge.

Mõnel võib minna veepeal süda pahaks.

No siis oksendab. Issand küll!!!

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ühe lapse klass käis Emajõel parvematkal ja see oli tõeliselt äge.

Mõnel võib minna veepeal süda pahaks.

No mõnel võib minna ka bussis süda pahaks – jätame siis ekskursiooni üldse ära?
Kui on selline probleem, tuleb vastavad meetmed kasutusele võtta, mitte nõuda, et kogu kollektiiv sinu järgi joonduks.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisid selles vanuses nn Tartumaa-tuuril ühe ööbimisega. Programmis oli lennundusmuuseum ja põllumajandusmuuseum. Viimases oli ka hariduslik programm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ühe lapse klass käis Emajõel parvematkal ja see oli tõeliselt äge.

Mõnel võib minna veepeal süda pahaks.

Et Emajõel loksutaks, peaks olema ikka erakordselt suur torm.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti Kaevandusmuuseum Kohtla-Nõmmel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil tahetakse teha 2 ööbimisega ekskursioon ühele väikesaarele, laps ei taha minna, ütleb, et ei suuda ette kujutada tervet nädalavahetust selle kambaga. On neid kes ekskursioone fännavad, ja neid kes mitte, õp tõenäoliselt pettunud, aga mis teha, vägisi ei saa ju ekskursioonile suruda.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

õp tõenäoliselt pettunud

Miks õpetaja peaks pettunud olema? Ju ta teab samuti, et lapsed on erinevad. Vast oli ka klassi enamuse otsus just selline ekskursioon ette võtta. Vaevalt, et õpetaja lihtsalt kõigile jõuga peale surus ja tegelikult kellelegi ei meeldinud. Ju teised ikka tahtsid minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt käisid eestis ekskursioonidel, koht pole ju oluline, oluline on klassiga koos veedetud aeg. Üks laps mul küll umbes selles vanuses loobus Emajõe suursoo telgimatkast (ilmselt pigem vastuolude tõttu klassijuhatajaga, sest hiljem on ta sõpradega palju ekstreemsematel matkadel käinud).

Pigem on oluline, et kas koos klassiga on äge (siis pole sihtpunkt nii väga oluline, kui seal vähegi midagi teha on) või kui pole äge, siis ilmselt peaks jah teemaalgataja moodi küsima, kas eestimaal on sellist kohta, mis kampa teismelisi köita suudaks.

Karm, aga need lapsed,  kes “tervet nädalavahetust selle kambaga” veeta ei suudaks, peaksid ilmselt ekskursioonist loobuma. Kui selliseid lapsi on rohkem (pool, veerand, misiganes), siis oleks ilmselt klassijuhatajal mõistlik ööbimisega variandi asemel mingi muu ajaveetmisvorm valida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu iganes, kuid mitte Tallinnasse. Soovituslikult Eesti saared, Setumaa, Võrumaa, Tartu, Haapsalu, Rakvere, Viljandi; siit edasi vaid väga ägedad väikekohad. Miks mitte teha reis ümber Eestimaa ja peatudagi erinevates (ja õppereisi eesmärgiga seotud) kohtades?

Inimene nüüd mõtleb hoolega tänaseid kütusehindu ja siis pakub mingi umbkaudse maksumuse välja, mis ühe (või ka mitme) tiineka niisuguse ekskursiooni puhul (+ööbinine, +toit, +taskuraha jne) maksma läheks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ühe lapse klass käis Emajõel parvematkal ja see oli tõeliselt äge.

Mõnel võib minna veepeal süda pahaks.

No mõnel võib minna ka bussis süda pahaks – jätame siis ekskursiooni üldse ära?

Kui on selline probleem, tuleb vastavad meetmed kasutusele võtta, mitte nõuda, et kogu kollektiiv sinu järgi joonduks.

Lumehelbekeste põlvkond, mis teha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selliseid lapsi on rohkem (pool, veerand, misiganes), siis oleks ilmselt klassijuhatajal mõistlik ööbimisega variandi asemel mingi muu ajaveetmisvorm valida

Lapsed tuleks ükskord korralikku restorani viia. Uskumatu, aga isegi lõpuklassid ei oska viisakalt noa ja kahvliga süüa, kohale vastavast riietusest ei räägigi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selliseid lapsi on rohkem (pool, veerand, misiganes), siis oleks ilmselt klassijuhatajal mõistlik ööbimisega variandi asemel mingi muu ajaveetmisvorm valida

Lapsed tuleks ükskord korralikku restorani viia. Uskumatu, aga isegi lõpuklassid ei oska viisakalt noa ja kahvliga süüa, kohale vastavast riietusest ei räägigi.

See on ikka kodune kasvatus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ühe lapse klass käis Emajõel parvematkal ja see oli tõeliselt äge.

Mõnel võib minna veepeal süda pahaks.

Ja mõnel läheb bussis süda pahaks! Mis siis teha, minna ainult jalgsimatkale koduümbrusse?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ühe lapse klass käis Emajõel parvematkal ja see oli tõeliselt äge.

Mõnel võib minna veepeal süda pahaks.

Üks jaburamaid kommentaare, mida Perekoolist viimasel ajal lugenud olen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinnas on mittetallinlasest teismelisel väga huvitav: vabaõhumuuseum, teatrid, lahedad söögikohad, loomaaed, muuseumid, Kadriorg, vanalinn, seikluspargid jne jne.

Tallinna teismeliste puhul on küll raske valik. Läheks Otepääle seiklusparki nt ja siis ööbiks kuskil Setumaal talus. See on loomulikult kallis ja siis tuleks ving ja hala, et raaaaahaa ei ooooleee, raaaahaa ei oooolee…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prangli saar, saarel kastiautoga ekskursioon, ööbimine sadama lähedal kämpingus ja piisavalt õhtust vaba aega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ühe lapse klass käis Emajõel parvematkal ja see oli tõeliselt äge.

Mõnel võib minna veepeal süda pahaks.

Oh taevas kyll, eks siis erivajadusega lapsed jaavad bussi raamatut lugema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Koolilaps Ekskursioon