Esileht Pereelu ja suhted Eksmehe pruta arvab et omab õigust

Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )

Teema: Eksmehe pruta arvab et omab õigust

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tead, puhtalt su vihastamiseks – lahku mindigi seepärast, et arvamused ja intelligentsitase ei langenud kokku.
Lastel on parem primitivismist kaugemal kasvada ja igapäevaselt mitte kokku puutuda.
Isa TÄPSELT SAMAD õigused ei kaasa lapse arengule hukutavalt mõjumist.
Nagu öeldud- kui jutust aru ei oleks saadud, oleks kasutusele võetud radikaalsemad vahendid, õnneks neid siiski vaja ei läinud ja tütrest enam Lolitat teha ei püüta.
[/tsitaat]Kuidas siis sihuke tark ja peen tüdruk omal ajal sihukese primitiivse neandertaallasega lapse hankis? Vägistamise tagajärg või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 20.04 09:56; 20.04 10:26; 20.04 10:34; 20.04 11:02; 20.04 11:21; 20.04 11:27; 23.04 11:44; 23.04 12:13; 23.04 12:18; 23.04 12:25; 23.04 12:29; 23.04 12:59; 23.04 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tead, puhtalt su vihastamiseks – lahku mindigi seepärast, et arvamused ja intelligentsitase ei langenud kokku.
Lastel on parem primitivismist kaugemal kasvada ja igapäevaselt mitte kokku puutuda.
Isa TÄPSELT SAMAD õigused ei kaasa lapse arengule hukutavalt mõjumist.
Nagu öeldud- kui jutust aru ei oleks saadud, oleks kasutusele võetud radikaalsemad vahendid, õnneks neid siiski vaja ei läinud ja tütrest enam Lolitat teha ei püüta.
[/tsitaat]

ehk mehe arvamus ei ühtinud sinu arvamusega? kahju et sa primitiivselt asud kohe süüdistama teist osapoolt ja ennast läbi lapse ebaõiglaselt kaitsma. kahjuks peab tunnistama sinu primitiivset käitumist. vaene laps…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 20.04 23:26; 20.04 23:40; 21.04 14:28; 21.04 16:15; 21.04 16:54; 21.04 23:46; 22.04 07:31; 22.04 08:49; 23.04 11:56; 23.04 13:03; 23.04 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noor oli alles, 12 aastat enne lahku minemist olid päris ühel arengutasemel, aga 1 liikus, arenes ja haris ennast edasi, teine oli ja jäi ja jääbki, nagu elu on näidanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 11:34; 23.04 12:02; 23.04 13:57; 23.04 15:59; 23.05 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on laps tehtud valmis. Jah, seksime. Iga päev.
Rahul?
Mine onaneeri nüüd selle peale.

No halloo noored,kui soovite pesta oma musta pesu,siis palun tehke seda mujal,mitte avalikes foorumites,kas omal paha ei hakka kui inetu see on,see näitab kui rumalad inimesed te olete kes rõvedusi rääkima hakkavad.Eksmees,eksnaine keda huvitab teie isiklik elu ja veelvähem miks peate lapsele liiga tegema sellega,et tõmbate tema ka oma teemasse,milles laps süüdi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sina oled lihtsalt jobu. Üldiselt ma arvan et lapse isa ei hakka oma naise vastu tunnistama. [/tsitaat]
Nii MÖÖDA vastust pole perekooliski päris igapäevane asi… Aplaus ja kaalikast auraha sulle.
See pole enam funktsionaalse lugemisoskuse puudus vaid üleüldine aju düsfunktsioneerimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.04 20:20; 21.04 20:39; 23.04 12:12; 23.04 12:20; 23.04 12:22; 20.05 13:56; 20.05 13:58; 22.05 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, on laps tehtud valmis. Jah, seksime. Iga päev.
Rahul?
Mine onaneeri nüüd selle peale.

No halloo noored,kui soovite pesta oma musta pesu,siis palun tehke seda mujal,mitte avalikes foorumites,kas omal paha ei hakka kui inetu see on,see näitab kui rumalad inimesed te olete kes rõvedusi rääkima hakkavad.Eksmees,eksnaine keda huvitab teie isiklik elu ja veelvähem miks peate lapsele liiga tegema sellega,et tõmbate tema ka oma teemasse,milles laps süüdi on.[/tsitaat]

Kui sa teemaalgatust natuke tähelepanelikumalt loeksid, siis sa saaksid aru, et see on just eksmehe uus naine, kes ei suuda jätta last tõmbamata enda ja vana naise vahelistesse võimumängukestesse. See on antud juhul just uus naine, kes kasutab last vahendina vanale naisele koht kätte näidata – vastu lapse enda tahtmist.
Jätku uus naine eelmisest abielust laps RAHULE. Ja kõik konfliktid kaovad, sest põhjust enam ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.04 20:20; 21.04 20:39; 23.04 12:12; 23.04 12:20; 23.04 12:22; 20.05 13:56; 20.05 13:58; 22.05 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälk teema taas. kui ikka oma kasvatamatu lapse nn küla peale laiali lasete, kogukonna kasvatada, siis probleeme ette tuleb. kui ei taha, et teine naine sekkub, siis issand jumal, ära saada last päevadeks võõrasse peresse.

meil nt eluase on minu ja kui mehe laps tuleb siis, siis ta käitub mu reeglite järgi, vsjoo. see siis infoks, et ma ei perseta mehe pinnal. kui midagi ära lõhub, siis taskurahast läheb maha, kuniks summa tasutud saab, kui potist mööda pissib, siis lapiga koristab potiümbruse ära ja kõik. on see ahistamine? kindlasti ema meelest. nali selles, et emal endal kodus reeglid nii karmid, et kui laps kell 15 lõunale ei ilmu, siis süüa ei saa, aga potiümbruse pesemine oma pissist mu pool on õudne ahistamine..

veelkod: kui keegi arvab heaks oma last päevadeks mu pool hoida, sisi see laps mu pool teeb seda, mis ma õigeks pean. KÕIK. lastekaitse mind sendi eest ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane kägu. jälk oled sa ise.
kas sina pead õigeks seda, et lähed võõral lapsel juukseid lõikama?
Ja kust sa ometi võtad, et see laps käituda ei oska? sa isegi ei tea, kellest jutt käib.
Jah, külla tulnud laps peab käitume küla reeglite järgi – niipalju, kui asi puudutab kodukorda. Ei, võõrustajatel ei ole õigust lapse ISIKU suhtes mingeid drastilisi muudatusi läbi viia ja näiteks sinul võõrustajana ei ole õigust sundida seda last õhtuti palvetama, kui laps ise usklik ei ole. Sest see on isiklik asi.
Mitte keegi pole siin vaidlustanud häid kombeid, aga teemaalgataja eksi uus naine rikub neid komebid ISE, tahtes omavolitseda lapse soengu kallal. See on samaväärne, sellega, nagu teemaalgataja trügiks eksi koju sisse ja teataks, et tapeet on kole ja tuleb kohe tema maitse järgi välja vahetada.
Õpi vahet tegema, mis on mis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.04 20:20; 21.04 20:39; 23.04 12:12; 23.04 12:20; 23.04 12:22; 20.05 13:56; 20.05 13:58; 22.05 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jälk teema taas. kui ikka oma kasvatamatu lapse nn küla peale laiali lasete, kogukonna kasvatada, siis probleeme ette tuleb. kui ei taha, et teine naine sekkub, siis issand jumal, ära saada last päevadeks võõrasse peresse.

meil nt eluase on minu ja kui mehe laps tuleb siis, siis ta käitub mu reeglite järgi, vsjoo. see siis infoks, et ma ei perseta mehe pinnal. kui midagi ära lõhub, siis taskurahast läheb maha, kuniks summa tasutud saab, kui potist mööda pissib, siis lapiga koristab potiümbruse ära ja kõik. on see ahistamine? kindlasti ema meelest. nali selles, et emal endal kodus reeglid nii karmid, et kui laps kell 15 lõunale ei ilmu, siis süüa ei saa, aga potiümbruse pesemine oma pissist mu pool on õudne ahistamine..

veelkod: kui keegi arvab heaks oma last päevadeks mu pool hoida, sisi see laps mu pool teeb seda, mis ma õigeks pean. KÕIK. lastekaitse mind sendi eest ei huvita.[/tsitaat]

Päris paljudele naistele ei meeldi mehed kes, sinu väljendit kasutades, persetavad naise pinnal.
Keegi arvab heaks oma last mu pool hoida-suhtumisega naise mees, kes persetab su pinnal, peab ikka üks äbarik lontu olema küll.
sulle paremat ja mehisemat ei jätkunud ve?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.04 11:34; 23.04 12:02; 23.04 13:57; 23.04 15:59; 23.05 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 14.56 kui mehe laps sinu pool näiteks süüa saab, kas see võetakse ka taskurahast maha? Kas sinu pool ööbimise eest peab lapse ema lisatasu maksma? Kes seda taskuraha maksab, kas sina või lapse isa? Kui laps on ikka veel nii väike, et potist mööda pissib, siis peaksid ikka sina ise seal lapitama, onju? NB kuidagi ei kujuta ette 12 aasta vanust poissi nii võimsalt potist mööda pissimas, et lausa loik tekib..hihiii
Oh..lohuta ennast sellega, et kui teil ühised lapsed peaksid tulema ja mees seejärel jälle uuele ringile läheb, siis pole sul vaja muretseda kui mehe uus naine teie ühist last kantseldama hakkab..kogemus on ju sul olemas 😀
Ehtne füürer oled ikka..
Ja tänan mõttes õnne, et minu eksmehel on normaalne elukaaslane, kes ei lõika mu lapsele soenguid ega piserda teda lõhnaõlidega 😀 ja ma luban lapsel sinna rahuliku südamega minna, sest tean, et mehe uus elukaaslane ei kasuta minu last,nagu mingit võitlusvahendit, vaid käitub, nagu iga normaalne naine ja ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksmehe pruta arvab et omab õigust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.