Esileht Pereelu ja suhted Elatise maksmine – paberil kirjas ja tegelikkus, jagage kogemusi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Elatise maksmine – paberil kirjas ja tegelikkus, jagage kogemusi

Postitas:

Oleme nii kaugel, et hakkame allkirjastama notaris elatissummat. Hetkel mehel süümepiinad ja uus armumine silmini, on nõus korralikku elatist maksma. Lepingu allkirjastame notaris, sisse läheb märge, et emal on koheselt õigus pöörduda kohtutäituri poole.

Milline on tegelikkus elatise maksmisel, kui mees kolis välja uue naise tiiva alla? Jagage kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 08:28; 08.09 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tubli, et kõik ametlikult korraldad. Kõik mida pakutakse, võta vastu ning küsi aga julgelt juurde ka, sest üldjuhul selline konstruktiivne seis ei jää. Alguses jah on nii, et kuna mees nii väga tahab oma uut elu looma minna ja süümekad, siis on väga lahke. Aga siis mingi aeg hakkab peale, et miski kuu nagu ei saa maksta, sest tal ju ka ootamatud kulud. Ei mõista, et minul ju pole ühel kuul võimalik lõpetada lastele toidu andmine ning riiete ostmine.
Kui veel lapsi rohkem kui üks, siis elatisrahaks makstav summa on kokkuvõttes aastas päris suur. Nt. saaks selle eest juba midagi kobedat osta või näiteks suurema elamise laenumakset maksta. Siis tulebki mängu see uus naine, kes muidugi mängib vana lahkust ise, kuid mehega koos leiavad nad, et neil oleks ikka lahedam elu, kui seda elatist makstaks ikka ainult põhimõttel, et lasele ainult kõik hädapärane. Muidu lapsi kasvatatakse põhimõttel, et lapsed tunneks ennast nii emotsionaalselt kui materiaalselt turvaliselt, kuid siis mees hakkab arvama, et kui tema lapsega on, siis kulutused lõbustustele võivad olla megad, kuid laste ema hoidku ikka igalt poolt kokku.
Ja hoia jumal selle eest, et sa oma kulutustest kõiki lastele ei tee või oled mehest kindlustatum, set siis juhtub ka kuidagi nii, et mehele ja tema uuele naisele hakkab tunduma, et sinu hea elu on kuidagi nende taskust.
Kindlasti on elatisraha osas väga toredaid exmehi, kuid minul juhtus küll kahjuks nii, et kuna ta ise oma eluga hakkama ei saa, siis vaikselt ikka üritatakse kohustustest kõrvale nihverdada.
Ja kui keegi PK lugejatest näeb antud tekstis kirjavigu, siis sorry, kuid aeg kiire ja teema emotsionaalne, mistõttu katsuge ennast taltsutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 09:12; 08.09 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemused on erinevad, võib juhtuda, et probleeme ei tulegi elatisega, aga pange kindlasti paika ka lastega kohtumise kord.
Ette kokku leppimine on päris hea lahendus, see aitab 80% jamasid vältida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.09 09:20; 08.09 11:23; 08.09 11:27; 10.09 14:07; 10.09 16:37; 11.09 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea, et ametlikult koik ilusti kirja saab.

Ei saanud täpselt aru, mis see “uue naise tiiva alla” kolimine asjasse puutub. Tean ka juhtumeid, kus ühisvarakorter jääb naisele ja lastele ja mees loobub oma osast korteris ning siis ei maksa ka elatist, vaid ostab asju ja maksab mingeid trenne ntks (see muidugi siis südametunnistuse järgi). Samas on kinnisvara kallim kui miski muu ja tundub hea lahendus, sest mees peab ju uue laenu taotlema ja endale uue eluaseme soetama.

Ma ei tea, mis seis su eksmehel on nüüd, on tal üldse isiklikku kinnisvara?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.09 09:58; 08.09 10:15; 08.09 10:50; 08.09 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma räägin oma loo teise puki otsast.
Mehel kaks last. Koos oleme olnud 10 a. Kohe alguses sain kokkulepitud, et mehe lapsed meile ei tule. Mees võib väljaspool kodu lastega teha mida soovib. Kõigile sobis.
Elatist küsiti 300 eur. laps. Summa sai vaidlustatud ja kohtuotusega maksab 100 eur ühele lapsele ja 100 eur. teisele. Peale kohtusaagat lastega ei suhtle. Ütleb, et las kasvavad, kui asjadest aru saavad, küll üles otsivad….

Eks see elatise maksmine ühe paraja järelmaksuna tundub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 08.09 10:07; 08.09 10:18; 08.09 10:37; 08.09 10:46; 08.09 10:51; 08.09 10:57; 08.09 11:43; 08.09 12:11; 09.09 07:55; 11.09 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma räägin oma loo teise puki otsast.
Mehel kaks last. Koos oleme olnud 10 a. Kohe alguses sain kokkulepitud, et mehe lapsed meile ei tule. Mees võib väljaspool kodu lastega teha mida soovib. Kõigile sobis.
Elatist küsiti 300 eur. laps. Summa sai vaidlustatud ja kohtuotusega maksab 100 eur ühele lapsele ja 100 eur. teisele. Peale kohtusaagat lastega ei suhtle. Ütleb, et las kasvavad, kui asjadest aru saavad, küll üles otsivad….

Eks see elatise maksmine ühe paraja järelmaksuna tundub.
[/tsitaat]

Eeldan, et sinul ka lapsi pole eelnevast elust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.09 09:58; 08.09 10:15; 08.09 10:50; 08.09 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eeldan, et sinul ka lapsi pole eelnevast elust?[/tsitaat]

Ei ole, ühised lapsed on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 08.09 10:07; 08.09 10:18; 08.09 10:37; 08.09 10:46; 08.09 10:51; 08.09 10:57; 08.09 11:43; 08.09 12:11; 09.09 07:55; 11.09 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma räägin oma loo teise puki otsast.
Mehel kaks last. Koos oleme olnud 10 a. Kohe alguses sain kokkulepitud, et mehe lapsed meile ei tule. Mees võib väljaspool kodu lastega teha mida soovib. Kõigile sobis.
Elatist küsiti 300 eur. laps. Summa sai vaidlustatud ja kohtuotusega maksab 100 eur ühele lapsele ja 100 eur. teisele. Peale kohtusaagat lastega ei suhtle. Ütleb, et las kasvavad, kui asjadest aru saavad, küll üles otsivad….

Eks see elatise maksmine ühe paraja järelmaksuna tundub.
[/tsitaat]

Ma olen nüüd hämmelduses. Millest lapsed nüüd aru peavad saama. Mina saan aru, et sina ja mees arvavad, et teie nüüd elate oma elu ning kõige mugavam oleks, et neid lapsi enam olemas ei oleks, las ainult ema vastutab ning iga makstud summa on teie poolne armuand. Lapsed saavad juba praegu ning kindlasti tulevikus aru küll, et isa on mõlakas, kes tegi lapsed valmis, kuid ajab vaid mingit oma trotsi ning on sinu käpa all, kuid isa olla ei taha ning laste materiaalne heaolu ei huvita.
Ma tõesti loodan, et see kommentaar oli liba.
Ma olen ikka väga üllatunud, et üks ema arvab asjadest nii. Nüüd ma tõesti tahan, et karma teeks oma tööd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 09:12; 08.09 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma olen nüüd hämmelduses. Millest lapsed nüüd aru peavad saama. Mina saan aru, et sina ja mees arvavad, et teie nüüd elate oma elu ning kõige mugavam oleks, et neid lapsi enam olemas ei oleks, las ainult ema vastutab ning iga makstud summa on teie poolne armuand. Lapsed saavad juba praegu ning kindlasti tulevikus aru küll, et isa on mõlakas, kes tegi lapsed valmis, kuid ajab vaid mingit oma trotsi ning on sinu käpp alla, kuid isa olla ei taha ning laste materiaalne heaolu ei huvita.
Ma tõesti loodan, et see kommentaar oli liba. [/tsitaat]

tegelikult on selliseid mölakaid mehi ja sama mölakaid uusi naisi, kes mehele sellised mõtted pähe raiuvad rohkem, kui me isegi karta julgeme. Huvitaval kombel ei tundu elatis neile uutele naistele enam järelmaksuna siis, kui neid endid lastega maha jäetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma räägin oma loo teise puki otsast.
Mehel kaks last. Koos oleme olnud 10 a. Kohe alguses sain kokkulepitud, et mehe lapsed meile ei tule. Mees võib väljaspool kodu lastega teha mida soovib. Kõigile sobis.
Elatist küsiti 300 eur. laps. Summa sai vaidlustatud ja kohtuotusega maksab 100 eur ühele lapsele ja 100 eur. teisele. Peale kohtusaagat lastega ei suhtle. Ütleb, et las kasvavad, kui asjadest aru saavad, küll üles otsivad….

Eks see elatise maksmine ühe paraja järelmaksuna tundub.
[/tsitaat]

Ma siiralt loodan, et sina ja su lapsed olete lõpuks samas seisus, mis mehe esimesed lapsed. Ka sina vananed ja muutud igavaks ning sinu mees maksab parasjagu elatist sellele naisele, kes teda voodis magatab.
Rämpsmees, pole midagi öelda. Järgmisele naisele on ka sinu lapsed tüütuks haagiseks, see on kindel.
Oli meilgi tutvusringkonnas selline mees oma toona uue naisega. Nüüd keegi nendega enam ei suhtle, sest nii madal mõtlemine pole meile omane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.09 10:31; 08.09 10:39; 08.09 10:49; 08.09 12:02; 08.09 12:48; 09.09 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma siiralt loodan, et sina ja su lapsed olete lõpuks samas seisus, mis mehe esimesed lapsed. Ka sina vananed ja muutud igavaks ning sinu mees maksab parasjagu elatist sellele naisele, kes teda voodis magatab.
Rämpsmees, pole midagi öelda. Järgmisele naisele on ka sinu lapsed tüütuks haagiseks, see on kindel.
Oli meilgi tutvusringkonnas selline mees oma toona uue naisega. Nüüd keegi nendega enam ei suhtle, sest nii madal mõtlemine pole meile omane. [/tsitaat]

Sajatused saadan tagasi!
Kahjuks või õnneks olen oma elu piisavalt hästi kindlustanud. Kindlasti on antud olukord ebameeldiv kõikidele asjaosalistele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 08.09 10:07; 08.09 10:18; 08.09 10:37; 08.09 10:46; 08.09 10:51; 08.09 10:57; 08.09 11:43; 08.09 12:11; 09.09 07:55; 11.09 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sajatused saadan tagasi!
Kahjuks või õnneks olen oma elu piisavalt hästi kindlustanud. Kindlasti on antud olukord ebameeldiv kõikidele asjaosalistele. [/tsitaat]

Mitte miski ei garanteeri seda, et mees sind omakorda maha ei jäta.
Usu, mina oskan elada ilma teiste eludel trampimata.
Sinusugustele l*tsnaistele toob saatus lõpuks vaid kõige halvemat. Ja tõesti, ma isiklikult loodan seda ja ma pole ainus. Olgu see siis sinu isiklik või sinu lastele osaks saav õnnetus. Oma “õnne” oled sa võtnud teiste inimeste arvelt, kunagi võetakse see võlg tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.09 10:31; 08.09 10:39; 08.09 10:49; 08.09 12:02; 08.09 12:48; 09.09 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kindlasti on antud olukord ebameeldiv kõikidele asjaosalistele. [/tsitaat]

Jääb siiski mulje, et sulle see olukord sobib. Aga ehk ei pea sa end asjaosaliseks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mitte miski ei garanteeri seda, et mees sind omakorda maha ei jäta.
Usu, mina oskan elada ilma teiste eludel trampimata.
Sinusugustele l*tsnaistele toob saatus lõpuks vaid kõige halvemat. Ja tõesti, ma isiklikult loodan seda ja ma pole ainus. Olgu see siis sinu isklik või sinu lastele osaks saav õnnetus. Oma “õnne” oled sa võtnud teiste inimeste arvelt, kunagi võetakse see võlg tagasi.
[/tsitaat]

Milliseid garantiisid sa elult veel muidu ootad? Üks järjekordne õnnetu hing, kes ei saa teemast üldse arugi.

Ütlen veelkord negatiivne aura topelt tagasi, vuhh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 08.09 10:07; 08.09 10:18; 08.09 10:37; 08.09 10:46; 08.09 10:51; 08.09 10:57; 08.09 11:43; 08.09 12:11; 09.09 07:55; 11.09 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Milliseid garantiisid sa elult veel muidu ootad? Üks järjekordne õnnetu hing, kes ei saa teemast üldse arugi.

Ütlen veelkord negatiivne aura topelt tagasi, vuhh. [/tsitaat]

Mina ei ootagi midagi. Aga sina paistad olema kindel oma “kindlustatuses”. Ilmselt pead ka oma suhet silmas.
Pole mina mingi õnnetu hing aga jälestan sinusuguseid ja selliseid rämpsmehi nagu sinu oma. Võtsid teadlikult lastega mehe ja tegid siis kõik selleks, et need lapsed kaoksid. Sinu enda “aura” on juba piisavalt mürgine, ei ole enam muud sinna juurde vaja. Tea, et sinusugune on salaja ja mitte nii salaja põlatud ja jääbki seda olema.
Kui ükskord lastega üksi jääd, siis elatis enam nii järelmaks ei tundu ja siis on küll väga kahju, kui mees sinu lastega ei tegele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.09 10:31; 08.09 10:39; 08.09 10:49; 08.09 12:02; 08.09 12:48; 09.09 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot oot, samas mis te nyyd seda naist tambite? Kòige hullem on veel see, et “küll mees sinu ja teie lapsed KA maha jätab”. Masendav! Et siis mees käseb poob ja laseb ja vahetab naisi, ja naise ainus rõõm on kättemaks eelmisele naisele?! Tule taevas appi! Ja mees muudkui òitseb.

Jutt on ikka ju isast ja mehest, kel on vastutus. Igal ühel on endal pea otsas ja kòrvalt mòjutada laskmine on lihtsalt mökudele. Akki naine jätab mehe maha, selle peale vist keegi ei tule. Jube lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.09 09:58; 08.09 10:15; 08.09 10:50; 08.09 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jääb siiski mulje, et sulle see olukord sobib. Aga ehk ei pea sa end asjaosaliseks…[/tsitaat]

Ma ütlen ausalt, et minu jaoks on olukord lahendatud, kui lastel täitub 18. Kindlasti oleks olukord teine, kui rahakotid oleksid algusest peale olnud eraldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 08.09 10:07; 08.09 10:18; 08.09 10:37; 08.09 10:46; 08.09 10:51; 08.09 10:57; 08.09 11:43; 08.09 12:11; 09.09 07:55; 11.09 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ei ootagi midagi. Aga sina paistad olema kindel oma “kindlustatuses”. Ilmselt pead ka oma suhet silmas.
Pole mina mingi õnnetu hing aga jälestan sinusuguseid ja selliseid rämpsmehi nagu sinu oma. Võtsid teadlikult lastega mehe ja tegid siis kõik selleks, et need lapsed kaoksid. Sinu enda “aura” on juba piisavalt mürgine, ei ole enam muud sinna juurde vaja. Tea, et sinusugune on salaja ja mitte nii salaja põlatud ja jääbki seda olema.
Kui ükskord lastega üksi jääd, siis elatis enam nii järelmaks ei tundu ja siis on küll väga kahju, kui mees sinu lastega ei tegele. [/tsitaat]

… kõik õige, ja tead, mida veel salaja tehakse, oi, oi Tegelikult pole sul vaja lasta emotsioonidel ülekeeda, ma räägin ausalt, nii nagu asjad on

Suhte pärast ma ei pabista, ma ei ole kunagi end nii lõdvaks lasknud, et annaksin oma elu juhtida teisel inimesel. See võrduks puhta rumalusega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 08.09 10:07; 08.09 10:18; 08.09 10:37; 08.09 10:46; 08.09 10:51; 08.09 10:57; 08.09 11:43; 08.09 12:11; 09.09 07:55; 11.09 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma räägin oma loo teise puki otsast.
Mehel kaks last. Koos oleme olnud 10 a. Kohe alguses sain kokkulepitud, et mehe lapsed meile ei tule. Mees võib väljaspool kodu lastega teha mida soovib. Kõigile sobis.
Elatist küsiti 300 eur. laps. Summa sai vaidlustatud ja kohtuotusega maksab 100 eur ühele lapsele ja 100 eur. teisele. Peale kohtusaagat lastega ei suhtle. Ütleb, et las kasvavad, kui asjadest aru saavad, küll üles otsivad….

Eks see elatise maksmine ühe paraja järelmaksuna tundub.
[/tsitaat]
Mees maksab eksnaisele elatise nõudmise eest sellega kätte, et oma lastega üldse ei kohtu? Ja siis loodab, et lapsed tulevikus ta üles otsivad?
Hmh. Rääkimata sellest, et see elatise summa on tugevalt alla miinimumi.
Mina ei saa aru, millest need lapsed ükskord aru peaks hakkama saama… sellise isa otsiksin mina üles ainult selleks, et tema käest küsida, miks ta oma lastest ei hoolinud ja nad hülgas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.09 09:20; 08.09 11:23; 08.09 11:27; 10.09 14:07; 10.09 16:37; 11.09 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ütlen ausalt, et minu jaoks on olukord lahendatud, kui lastel täitub 18. Kindlasti oleks olukord teine, kui rahakotid oleksid algusest peale olnud eraldi. [/tsitaat]
Kui lapsed saavad 18 AGA jätkavad päevases õppes gümnaasiumis või ka kutsekoolis õppimist, siis tuleb neile elatist maksta gümnaasiumi või kutsekooli lõpuni. See on seaduses sees.
Problemaatiliseks muudab olukorra see, et täisealine laps peab siis ise omakorda maksjalt elatise kohtu kaudu välja nõudma, lapsevanem seda enam tema eest teha ei saa. Mõnigi kord lapsed ei raatsi seda teha, kuigi elatustase langeb seetõttu märgatavalt. Oma frustratsioon elatakse siis välja selle lapsevanema seljas, kellega koos elatakse, hoolimata sellest, et tema on niikuinii lapse kasvatamisse peaaegu üksi panustanud. (Noh, see selleks. Tõepoolest – LÕPUKS saavad lapsed aru, et see, kes neid reaalselt kasvatas ja toitis (ja sinu loos on selleks laste ema, kuna 100 eurot näkku ei toida ühtki last ära) on rohkem väärt kui mingi eemalehoidev plõksija.)

Aga selliseks halemeelsuseks on vajalikud siiski head suhted lapse ja vanema vahel ja kui vanem pole viitsinud neid suhteid hoida, mis küll siis peaks 18aastast tagasi hoidma isakeselt kooli lõpuni elatis välja nõuda? Mis ometi?
Ise kaevad endale hauda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.09 09:20; 08.09 11:23; 08.09 11:27; 10.09 14:07; 10.09 16:37; 11.09 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sobid, diil on tegelikult ideaalne. Hoolekande- ja ka perekonnaseadus panevad hoolduskohustuse lastele ja lastelastele.
Ühesõnaga kaotada ei ole midagi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 08.09 10:07; 08.09 10:18; 08.09 10:37; 08.09 10:46; 08.09 10:51; 08.09 10:57; 08.09 11:43; 08.09 12:11; 09.09 07:55; 11.09 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui minu mees oleks jätnud lastele elatise maksmata või teinud mingeid vigureid – siis ei oleks ta ka minu ees st. oleks minu käest esimesena vastu pead. Aga tegelikult ma täpselt ei teagi, kui palju mees maksis, aga kindlasti kuni ülikooli lõpuni. Sest siis läksid lapsed tööle ja said ise hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Sajatused saadan tagasi!
Kahjuks või õnneks olen oma elu piisavalt hästi kindlustanud. Kindlasti on antud olukord ebameeldiv kõikidele asjaosalistele. [/tsitaat]

Oled muidugi. Sest mees kirjutas kogu vara sinu nimele, et ta “endised” lapsed midagi ei päriks. Ja seda sinu tahtmisel. No on ikka suss mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sobid, diil on tegelikult ideaalne. Hoolekande- ja ka perekonnaseadus panevad hoolduskohustuse lastele ja lastelastele.
Ühesõnaga kaotada ei ole midagi[/tsitaat]

Selle eelduseks on see, et papal puudub endal igasugune vara ja sissetulek. Samuti eelistatakse laste endi lapsi.
Pole mõtet unistada sellest, et neid lapsi kohe sinu närakat meest ülal pidama kohustatakse. Ka sinu kallid lapsed on selleks muide kohustatud.
Kui oled mehega abielus, siis pead teda üleval esmalt sina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.09 10:31; 08.09 10:39; 08.09 10:49; 08.09 12:02; 08.09 12:48; 09.09 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selle eelduseks on see, et papal puudub endal igasugune vara ja sissetulek. Samuti eelistatakse laste endi lapsi.
Pole mõtet unistada sellest, et neid lapsi kohe sinu närakat meest ülal pidama kohustatakse. Ka sinu kallid lapsed on selleks muide kohustatud.
Kui oled mehega abielus, siis pead teda üleval esmalt sina.[/tsitaat]

Ma olen oma elu piisavalt põhjalikult läbimõelnud.

Teemaalgataja peab uue teema tegema, sest tema teemaga enam kommentaarid ei haaku, samas, eks antud vestlus ole piisavalt inforikas. Garantiisid ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 08.09 10:07; 08.09 10:18; 08.09 10:37; 08.09 10:46; 08.09 10:51; 08.09 10:57; 08.09 11:43; 08.09 12:11; 09.09 07:55; 11.09 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma olen oma elu piisavalt põhjalikult läbimõelnud.

Teemaalgataja peab uue teema tegema, sest tema teemaga enam kommentaarid ei haaku, samas, eks antud vestlus ole piisavalt inforikas. Garantiisid ei ole. [/tsitaat]

Kuidas sinu elu asjasse puutub? Isa-laste juriidiline suhe nende omavaheline teema.
Nii palju puutub jut teemasse, et teemaalgataja peaks arvestama, et selline jube naine võib tema laste isale uueks kaasaks tulla.
Tundub jah, et garantiisid ei ole kellegil..peale sinu ilmselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.09 10:31; 08.09 10:39; 08.09 10:49; 08.09 12:02; 08.09 12:48; 09.09 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäägem teemas püstitatud küsimuse juurde 🙂 Tänan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 08:28; 08.09 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma olen oma elu piisavalt põhjalikult läbimõelnud.

Teemaalgataja peab uue teema tegema, sest tema teemaga enam kommentaarid ei haaku, samas, eks antud vestlus ole piisavalt inforikas. Garantiisid ei ole. [/tsitaat]

Hea tüüp küll, trollib vestluse ära ja siis algataja tehku uus teema. Eks see on mingi tüüpiline provokaator vist, reaalsuses väike suss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma räägin oma loo teise puki otsast.
Mehel kaks last. Koos oleme olnud 10 a. Kohe alguses sain kokkulepitud, et mehe lapsed meile ei tule. Mees võib väljaspool kodu lastega teha mida soovib. Kõigile sobis.
Elatist küsiti 300 eur. laps. Summa sai vaidlustatud ja kohtuotusega maksab 100 eur ühele lapsele ja 100 eur. teisele. Peale kohtusaagat lastega ei suhtle. Ütleb, et las kasvavad, kui asjadest aru saavad, küll üles otsivad….

Eks see elatise maksmine ühe paraja järelmaksuna tundub.
[/tsitaat]
ei nad otsi, olge mureta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Elatist küsiti 300 eur. laps. Summa sai vaidlustatud ja kohtuotusega maksab 100 eur ühele lapsele ja 100 eur. teisele.[/tsitaat]Mis te küsisite 600 ¤??? Sorry aga kas teil on kupli all kõk korras? 2013 esimese kvartali neto mediaanväljamakse oli [big]511 eurot kuus[/big].

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 20:28; 09.09 07:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted Elatise maksmine – paberil kirjas ja tegelikkus, jagage kogemusi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.