Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatusraha, eksmees ja tema elukaaslase lapsed eelmisest suhtest..

Näitan 4 postitust - vahemik 211 kuni 214 (kokku 214 )

Teema: Elatusraha, eksmees ja tema elukaaslase lapsed eelmisest suhtest..

Postitas:

[small]rohekonn kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei viitsinudki kõiki kommentaare lugeda, aga üldiselt jäi selline mulje, et on täiesti normaalne, kui söömaajal lapsed emaga söövad palukesi ja isa siis läikiva lõuaga mahlast liha ja muud head, paremat näost sisse ajab. ei tundu ju nagu ok. aga kui isa istub teise laua ääres, siis on ok või? rott isa on see, kes elab paremini, kui ta lapsed, ehk siis käib soojemalt riides, ei tunne tühjemat kõhtu, magab pehmemas voodis jne. rott mis rott. veel rotim on ta siis, kui ta ei suuda üle saada hirmust, et eksnaine äkki ka midagi omale tema raha eest lubab. vilu vahele kõlbas panna ja pärast on hullem kui surmavaenlane, et isegi lapsed surgu või maha, peaasi, et naisel liiga hea poleks. rott.[/tsitaat]

Ära solva rotte, rott hooldab vanax jäänud või viga saanud liigikaaslast hellasti & kasvatab võõrast rotipoega, nagu vähegi oskab.

Ma nimetax sihukest meest lihtsalt mõtlemis- & vastutusvõimetux. Mix keegi sellist endale tahab, ei ole minule arusaadav. Naisel ei soovitata teha rohkem lapsi, kui ta ylal pidada jaxab, aga mees nagu võib vabalt või? Tema oli puu otsas, kui pauk käis, jah? Isegi meie Yxik saab kõigile oma lastele mingigi elatise maxtud — mees, kes sellega toime ei tule, on ikka päris mõttetu auklik labakinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need lapsed on ka tema jagu. Miks? Sest on ammu teada ja tuntud tõde, et see kes kasvatab, see on ka isa.
Kui sulle ei meeldi elatissumma, siis muidugi lase seda tõsta. Miks sa üldse põed? Laps peab korralikult elatid saama.
Aga see, et sulle ei istu tema uued lapsed, see on sinu eraldi vimm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 09:03; 16.07 10:45; 16.07 10:54; 13.08 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm.. minul tekkis hoopis selline mõte, et kui teemaalgatajal on praegu suhteliselt normaalsed suhted mehega ja mees maksab vabatahtlikult, siis tulevikus võib see muutuda saades kätte uus elatisenõue. Kui mees elab ja töötab Soomes, siis on oht, et keerab kraanid üldse kinni ja ütleb sulle, et kui tahad siis tule Soome kohtusse võitlema või eks te proovige siit Soome Vabariigist minu käest rahasid kätte saada. Ma küll ei tea täpselt, aga mulle on jäänud mulje, et üle piiri putkanud elatisevõlglastelt ei ole väga lihtne üldse mingit raha kätte saada. Seega selle raha nõudmisega oleks ma teemaalgataja asemel ettevaatlik ja mõtleks selle peale, et kas siis, kui eksmees suures vihas üldse kraanid kinni keerab, kas siis omal käel ka ilusti hakkama saate või on see pigem karuteene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]nyah nyah kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ma nimetax sihukest meest lihtsalt mõtlemis- & vastutusvõimetux. Mix keegi sellist endale tahab, ei ole minule arusaadav. Naisel ei soovitata teha rohkem lapsi, kui ta ylal pidada jaxab, aga mees nagu võib vabalt või? Tema oli puu otsas, kui pauk käis, jah?
[/tsitaat]

Lapse saamine peaks olema ikka naise ja mehe ühine otsus ja vastutus, seega lapsi võiks saada niipalju, kui mõlemale sobiv tundub, ja siis, kui sobiv tundub. Muidugi tuleks ka läbi arutada olukord, kui vahendid alt veavad, ja ka hiljem kokkulepitust kinni pidada. Mõlemalt poolt.

Mõtlemisvõimeline on naine küll, kes mehele, kellega pole pikemaajalist suhetki, valetab, et tablette võtab ja oma rikutud kondoome kasutab, et mehelt pärast elatist nõuda, kuid kas ka vastutusvõimeline?

Meeste vahendid raseduse vältimiseks on palju kasinamad, nii et naist usaldamata ei saagi.

Spermadoonorid muuseas annavad oma kraami täiesti teadlikult laste tegemiseks, kas neid võiks ka siis halvustada, kui nende bioloogilised järglased peaks viletsamini elama kui nemad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 211 kuni 214 (kokku 214 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatusraha, eksmees ja tema elukaaslase lapsed eelmisest suhtest..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.