Esileht Kodunurk Elecrtroluxi nôudepesumasin

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Elecrtroluxi nôudepesumasin

Postitas:

Ostisn omale uue nôudeka. Väga hea masin, peseb korralikult ja vaikselt. Kõik oleks super, aga häirib üks pisiasi. Nimelt programmi lõpus, umbes 15 min enne päris lõppu teeb masin pesutsükli ajal väikeseid plõksatusi. Ilmselt siis loputuse ajal. Sellised kaks plõksatust, paus ja siis jälle kaks plõksatust. Arvasin, et äkki käib tiivik kuskile vastu (samas kogu ülejäänud pesu ajal ju ei käi kuskile vastu 🙂) ja vaatasin sisse, aga no ei olnud miskit tiivikutel ees. Olen nüüd pesnud sellega neli-viis korda ja iga korda samad plôksud lôpupoole. Kas see on mingi masina eripära ja nii peabki tegema või peaksin viima selle garantiiremonti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veeklapid plõksuvad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veeklapid plõksuvad?

Kahjuks ei tea, mis on veeklapid ja miks need plõksuma peavad. Vana Electrolux ei plôksunud niimoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõudepesumasinasse tuleb vesi, klapid lasevad vee sisse, keeravad vee kinni. Kui klapid on uued, võivadki plõksuda, hiljem jäävad vaiksemaks. See on üks võimalus. Samas võib plõks käia ka sellest tiivikust mis vett laiali pritsib, kui lõpetusasendisse jääb siis teeb klõps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Bosch plõksub ka samamoodi, selles pole midagi iseäralikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, minu bosch küll ei plõksu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.electrolux.ee/support/support-articles/noudepesu/noudepesumasinad/imelikud-helid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain Electroluxist vastuse.

Teie poolt kirjeldatud klõpsiv heli ei ole viga masina töös, vaid see tuleneb nõudepesumasina loputusaine sahtli ja tsirkulatsiooni pumbas kasutatavatest tehnoloogiast. Kuna see on nõudepesumasina eripära, ei ole midagi võimalik ka ette võtta, et seda heli vähendada. Masin on tehniliselt korras.

Aga mind häirib. Häirib ka see, et pole kirjas masina kirjelduses.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain Electroluxist vastuse.

Teie poolt kirjeldatud klõpsiv heli ei ole viga masina töös, vaid see tuleneb nõudepesumasina loputusaine sahtli ja tsirkulatsiooni pumbas kasutatavatest tehnoloogiast. Kuna see on nõudepesumasina eripära, ei ole midagi võimalik ka ette võtta, et seda heli vähendada. Masin on tehniliselt korras.

Aga mind häirib. Häirib ka see, et pole kirjas masina kirjelduses.

Müü ära ja pese nõusid käsitsi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mind häirib. Häirib ka see, et pole kirjas masina kirjelduses.

Ilmselt see masin ei olnud kõige kallimate killast? Odavad kodumasinad ongi lärmakamad.  Sa pane masin siis pesema, kui ise kodust ära lähed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mind häirib. Häirib ka see, et pole kirjas masina kirjelduses.

Ilmselt see masin ei olnud kõige kallimate killast? Odavad kodumasinad ongi lärmakamad. Sa pane masin siis pesema, kui ise kodust ära lähed.

500 € maksis. Kitsas, 45 cm mudel. Odav?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

500 € maksis. Kitsas, 45 cm mudel. Odav?

Ma muidugi ei tea, kas tegu oli integreeritud või eraldiseisva masinaga. Vaatasin huvi pärast hindu. 500 € jääb sinna keskele või pisut alla selle. Kitsad masinad jäävad hinnavahemikku 380-700 €. Eks sa ise järelda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostes tuleb lisaks hinnale ka mürataset vaadata. Electrolux on pigem odavama otsa tehnika. Mu Bosch nõudekas on tõesti vaikne, teadlikult maksin rohkem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täisintegreeritav, 43 dB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eelmine oli ka Elextrolux, “sada” aastat vana. Pesemise ajal tegi tõesti rohkem häält, aga ei plõksinud niimoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on maakodus Bosch- Silence Plus 44dB. Linnas Electrolux 39dB. Electrolux on kindlasti vaiksem ja ei plõksi midagi. Seega sõltub väga palju konkreetsest mudelist. Ei pruugi olla sõltuvuses hinnast. Ise olen Electroluxiga rohkem rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mind häirib. Häirib ka see, et pole kirjas masina kirjelduses.

Ilmselt see masin ei olnud kõige kallimate killast? Odavad kodumasinad ongi lärmakamad. Sa pane masin siis pesema, kui ise kodust ära lähed.

500 € maksis. Kitsas, 45 cm mudel. Odav?

odavama otsa masin ju, nõudekate hinnad algavad 300+ eurost noname masina eest, korralikud on 1000+

odavaim electrolux on 439,99

https://www.euronics.ee/kodumasinad/noudepesumasinad/eraldiseisvad-noudepesumasinad/electrolux

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline Perekool – ise oled süüdi, et odava masina ostsid! Korralikud algavad tuhandest, alla selle pole midagi tahta… no mida kuradi lolli juttu küll?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline Perekool – ise oled süüdi, et odava masina ostsid! Korralikud algavad tuhandest, alla selle pole midagi tahta… no mida kuradi lolli juttu küll?

no on ju suur vahe, kas ostad ssangyongi või mersu – välja näevad mõlemad nagu autod, viivad punktist a punkti b ka, aga hinnavahe on mitmekordne ja seetõttu ka kasutusmugavus ja omadused erinevad. kui ostad odava, siis saad hädapärase küll tehtud, aga ära looda kõiki omadusi, mis kallimatel. head ja odavat asja ei ole olemas, odav hind tuleb millegi arvelt

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli tyyna, sa seletasid asja kenasti lahti ja ma olen sinuga 100% nõus…..aga perekoolis väga paljudele kasutajatele ei meeldi see, kui mingid inimesed on elus väheke haljamale oksale jõudnud, neil on rohkem raha ning nad saavad seetõttu endale igapäevaseks eluks paremaid asju lubada. Seda siin ei sallita, ma olen seda omal nahal tunda saanud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kodunurk Elecrtroluxi nôudepesumasin