Esileht Ilu enamus iluprotseduure on mõttetud

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: enamus iluprotseduure on mõttetud

Postitas:

kõik need laserid, IPL-d, RF-id, “pinguldamised” koorimised jnejne. neist ei ole mingit kasu.

süstidest ehk on mõnel kasu, teisel jälle tekitavad nee paiseid, punne ja vorpe.

Huulte süstimise tagajärjed on enamusel kohutavad.

Kellel on õnnestunud protseduuridest midagi rääkida, laske tulla!

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.01 22:15; 27.06 09:20; 29.06 13:18; 14.07 11:57; 06.08 11:15; 01.12 11:48; 08.02 14:20; 15.02 12:03; 20.02 08:00; 30.03 13:33; 14.06 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin endale põskede tõstmiseks niidid panna, väga rahul olen.

Ahjaa, Botoxit lasin ka süstida, kurjusekortsu. Ei kurda, näen kobe välja:)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tore kuulda, niitide kohta ei oska rääkida, aga igast masinatega suristamised, maskid, laserid on küll raharaisk.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 14:20; 08.02 15:33; 08.02 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

süstidest ehk on mõnel kasu, teisel jälle tekitavad nee paiseid, punne ja vorpe. Huulte süstimise tagajärjed on enamusel kohutavad.

Sa ei jaga ikka üldse matsu.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:12; 08.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin endale põskede tõstmiseks niidid panna, väga rahul olen.

Ahjaa, Botoxit lasin ka süstida, kurjusekortsu. Ei kurda, näen kobe välja:)

PALUN ütle, kus tegid? Mul plaan minna, aga ei oska valida kliinikut (Eestis).  Ja kas need kõige kallimad niidid või odavamad kõbavad ka?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

süstidest ehk on mõnel kasu, teisel jälle tekitavad nee paiseid, punne ja vorpe. Huulte süstimise tagajärjed on enamusel kohutavad.

Süstidest on kõigil kasu, kes teevad seda õige tegija juures, õigete vahenditega enda välimuse taastamiseks. Huuled on kohutavad, kui üle pannakse. Kaunid inimesed, keda imetled, on ilusasti botoxit ja fillerit täis- sa lihtsalt ei saa aru, et seda tehtud on, sest tulemus on loomulik.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:12; 08.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen juba viimased  5-6 aastat botoxit, täitesüste, biorevitalisatsiooni, mesoteraapiat  ja olen kindel kui sa mind näeksid, arvaksid, et mul on geenidega vedanud ja magan hästi. Tegija on põhiline. Sa lihtsalt ei kujuta ette kui paljud naised teevad neid protseduure ja näevad seetõttu väga head välja. Need kes sulle oma ülesüstitud nägudega, punnis põskede ja pardihuultega vastu kõnnivad – on valinud sellise tegija, kes selles ja sellist ilu näeb – lihtne!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 21:07; 09.02 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen juba viimased 5-6 aastat botoxit, täitesüste, biorevitalisatsiooni, mesoteraapiat ja olen kindel kui sa mind näeksid, arvaksid, et mul on geenidega vedanud ja magan hästi. Tegija on põhiline. Sa lihtsalt ei kujuta ette kui paljud naised teevad neid protseduure ja näevad seetõttu väga head välja. Need kes sulle oma ülesüstitud nägudega, punnis põskede ja pardihuultega vastu kõnnivad – on valinud sellise tegija, kes selles ja sellist ilu näeb – lihtne!

mida märgatavat biorev. ja meso head teevad? kui reklaamijutt välja jätta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 14:20; 08.02 15:33; 08.02 21:53;
To report this post you need to login first.

Mida need niidid tähendavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole ilmselgelt ise biorevitalisatsioone ja vitamiinisüste teinud, kuna mina olen ja järjepidevalt, siis mu nahk ei kisu talvel, ei ole enam aastaid kuiv. Nahatoon on ühtlane, ma ei kasuta ka aastaid enam puudrit ega jumestuskreemi, kuigi vanuse suhtes arvaks vastupidi. Mis sind häirib? Oled vist proovinud selliseid protseduure, millest pole efekti saanud.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 21:07; 09.02 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin endale põskede tõstmiseks niidid panna, väga rahul olen.

Ahjaa, Botoxit lasin ka süstida, kurjusekortsu. Ei kurda, näen kobe välja:)

Olen n38 ja olen ka nende niitide peale mõelnud. Mind huvitaks lisaks veel see, milline mu nägu u 10-15a pärast välja näeb? Kas peabki hakkama iga 9kuu kuni aasta tagant niiditama, vastasel juhul oled nagu buldog. Või kuidas see asi välja näeb aastate pärast?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen n38 ja olen ka nende niitide peale mõelnud. Mind huvitaks lisaks veel see, milline mu nägu u 10-15a pärast välja näeb? Kas peabki hakkama iga 9kuu kuni aasta tagant niiditama, vastasel juhul oled nagu buldog. Või kuidas see asi välja näeb aastate pärast?

Oleneb ju, milline su nägu on. Minul näiteks rippumise probleemi pole, kuigi olen 49. Lõuajoont on natuke täitesüstiga ilusamaks tehtud, aga öeldi, et niidid efekti ei anna, peab suurem rippumine olema. Ja kui on juba naha ülejääk, siis peab lõikama, niidid ka ei aita. Aga eks vanusega pead ikka uuesti neid protseduure tegema, ega paremaks ei lähe ju midagi, ikka hullemaks. Ise tegelen peamiselt silmaaluste probleemiga, sellega on väga raske midagi ette võtta, kui pole otseselt auku ega naha ülejääki, lihtsalt kortsud ja tumedad silmaalused. On siin tehtud niisutavaid süste, laserit, aga ei ole väga efekti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole ilmselgelt ise biorevitalisatsioone ja vitamiinisüste teinud, kuna mina olen ja järjepidevalt, siis mu nahk ei kisu talvel, ei ole enam aastaid kuiv. Nahatoon on ühtlane, ma ei kasuta ka aastaid enam puudrit ega jumestuskreemi, kuigi vanuse suhtes arvaks vastupidi. Mis sind häirib? Oled vist proovinud selliseid protseduure, millest pole efekti saanud.

Kui tihti teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole otseselt auku ega naha ülejääki, lihtsalt kortsud

Kortsud ongi ju naha ülejääk.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin endale põskede tõstmiseks niidid panna, väga rahul olen.

Ahjaa, Botoxit lasin ka süstida, kurjusekortsu. Ei kurda, näen kobe välja:)

Mis niidid (silikoon vm?), kes pani (milline arst)ja palju maksis? Kas kaelale ka pannakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu enamus iluprotseduure on mõttetud