Esileht Ilu enda ripsmed ülilühikesed

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: enda ripsmed ülilühikesed

Postitas:
Kägu

Ma ei igapäevaselt ei värvi ripsmeid. Ca 5x aastas kui kuskil väljas käin.
Nüüd hiljuti värvides avastasin,et polegi midagi värvida.Ripsmed on poole lühemad kui vanasti.  Ütleme 4-5mm. Mis juhtus? kas mingi aine puudus?

Riitsinusõli silmadele ei tahaks panna. Hommikul siis silmad paistes.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmed firmad pakuvad spetsiaalseid kasvu ja tihedust soodustavaid seerumeid ripsmetele. Guugelda ja vaata arvustusi ja mida soovitatakse. Mõnda aega peab kasutama, enne kui tulemust näed.
Sõbranna kasutas kunagi mingit Eesti firma oma, toimis oäris hästi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yxes ripsmeseerum

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei igapäevaselt ei värvi ripsmeid. Ca 5x aastas kui kuskil väljas käin.

Nüüd hiljuti värvides avastasin,et polegi midagi värvida.Ripsmed on poole lühemad kui vanasti. Ütleme 4-5mm. Mis juhtus? kas mingi aine puudus?

Riitsinusõli silmadele ei tahaks panna. Hommikul siis silmad paistes.

Iluvitamiinid

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanusesega kipuvadki üldiselt nii ripsmed kui kulmud kehvemaks minema.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmed firmad pakuvad spetsiaalseid kasvu ja tihedust soodustavaid seerumeid ripsmetele. Guugelda ja vaata arvustusi ja mida soovitatakse. Mõnda aega peab kasutama, enne kui tulemust näed.

Sõbranna kasutas kunagi mingit Eesti firma oma, toimis oäris hästi.

See on Yxes. Teeb tõesti täielikud nukusilmad, mul olid ripsmed sõna otseses mõttes kulmudeni. Samas peab arvestama, et see mõju tuleb alles peale 2 kuud kasutamist, ja kaob paari kuu jooksul peale kasutamise lõpetamist, sest ripsmekarvad vahetuvad.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka ülilühikesed ja ülihõredad ripsmed, olen kasutanud Yxes ja Maxeylash ripsmeseerumeid. Alguses vaatasin, et ei mõju midagi, aga siis hakkasin ripsmeid keemiliselt värvima ja vaatasin, et need hõredad karvad on tõesti pikemaks kasvanud. Aga mingit efekti see ei andnud, sest karvad on endiselt hõredad. Võib-olla sulle on just õige asi, kui ripsmed on tihedad, aga liiga lühikesed. Mina kannan siiski ripsmepikendusi, mis on hästi loomulikud pandud. Teistel on enda ripsmed sellised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka neid seerumeid (Yxes ja Maxeylash) kasutanud ja tõesti toimivad, aga jah, kui otsa saab ja kohe uut ei osta, siis mõne aja pärast juba värvides näha, et ripsmed ei ole enam nii pikad. Muidugi tervislikkuse mõttes ma ei ole nii väga kindel, kas ripsmepiirile igapäevaselt seerumit panna on väga tark, sest ilmselgelt mingil määral on ka kõige looduslikum toode keemiat täis, aga kui võrrelda seerum vs ripsmepikendused (liim), siis pigem eelistaks seerumit. Riitsinusõli on ilmselt kõige puhtam valik, aga kunagi ise proovisin ja minu arust mingit efekti ei andnud ja tundub, et teemaalgatajale see niikuinii ei sobi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yxesist ja maxeylashist on parem uklash, aga tasub soodukaid jahtida. Mustal reedel sain 29euroga kätte.

Aga see on kõigi ripsmeseerumitega nii, et kui lõpetad kasutamise siis mõju kaob.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yxesist ja maxeylashist on parem uklash, aga tasub soodukaid jahtida. Mustal reedel sain 29euroga kätte.

Aga see on kõigi ripsmeseerumitega nii, et kui lõpetad kasutamise siis mõju kaob.


Kus nii head soodukad olid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei igapäevaselt ei värvi ripsmeid. Ca 5x aastas kui kuskil väljas käin.

5 korda aastas lähed välja inimeste sekka? Kas see kahjulik ei ole? Depressioon? Mul kääb vahest päev-kaks nädalavahetusel vahele, kui ei viitsi kodust välja minna, aga üldsiselt ju tööl ikka käid?

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yxesist ja maxeylashist on parem uklash, aga tasub soodukaid jahtida. Mustal reedel sain 29euroga kätte.

Aga see on kõigi ripsmeseerumitega nii, et kui lõpetad kasutamise siis mõju kaob.
Kus nii head soodukad olid?

Nende endal lehel  https://www.uklash.com/ – otse tellida, enamasti free shiping ka – üle 25€, km ei lisandu.

Ma ei mäleta kumba tallink müüs, kas yxes või maxylash, aga tallinkil on tihti kogu kaup -30%

Ma olen nii yxest kui maxylashi kasutanud, aga mõlemaga oli veits meh. Uklash küll selline, et ostan ikka pudeli pudeli järel, vahepeal raseduse aeg ei kasutanud. Uurisin ikka tookord metsikult ja päris arvustusi piltidega mida osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ostsin suure kiitmise peale Maxeylashi. väga palju kiitvaid hinnanguid, aga eks hoiatati ka, et võib allergiat põhjustada. ma pole millegi peale allergiline, aga tuleb välja, et sellele olen! silmad läksid paiste kui bussijaama parmul ja see ilu kestis kolm päeva. oh õudust.

lihtsalt hoiatan. toode on kallis ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänud hoiatamast. Oli plaan endale ka enne suve osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Xlash ka palju kiidetud. Lovertes müügil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ostsin suure kiitmise peale Maxeylashi. väga palju kiitvaid hinnanguid, aga eks hoiatati ka, et võib allergiat põhjustada. ma pole millegi peale allergiline, aga tuleb välja, et sellele olen! silmad läksid paiste kui bussijaama parmul ja see ilu kestis kolm päeva. oh õudust. lihtsalt hoiatan. toode on kallis ka.

Toppisid seda silma limaskestale, mida ei tohi. Kasutatakse õhtul, pannakse ripsmejuurtele enne magamaminekut. Ei juhtu midagi, kui õigesti kasutada.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maxeylashist tekkis mulle silmade ümber tohutu punane rant ning lööve, lisaks pani silmad valutama. Kasutan töös palju silmi ning silmad on kuivad – ehk sellest. Silmad ei talu pidevat tušš peale-maha toimetamist samuti seetõttu ning muutuvad ruttu tundlikuks.

Samas on mul varasemalt olnud ripsmepikendused ning mitte kunagi ei olnud probleeme. Ilmselt kuna hooldus on kord kuus ja ei vaja igapäevast silmade surkimist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

+1 Careprost – https://euhealth24.com/et/drug/careprost Toimib vága hästi ning ripsmed reaalselt muutuvad pikemaks ja tugevamaks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei igapäevaselt ei värvi ripsmeid. Ca 5x aastas kui kuskil väljas käin.

5 korda aastas lähed välja inimeste sekka? Kas see kahjulik ei ole? Depressioon? Mul kääb vahest päev-kaks nädalavahetusel vahele, kui ei viitsi kodust välja minna, aga üldsiselt ju tööl ikka käid?

Miks sa arvad, et inimeste sekka minekuks end värvima peab? 🙂

Miks sa arvad, et tööl käima peab??? See veel absurdsem eeldus minu jaoks, nii paljud ei käi, sest pole vaja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu enda ripsmed ülilühikesed