Esileht Ilu epileerimine ja karvade sissekasvamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: epileerimine ja karvade sissekasvamine

Postitas:

Kas on mingeid võimalusi vältida karvade sissekasvamist? Hea meelega epileeriksin jalakarvu kodus masinaga. Aga karvad hakkavad meeletult sisse kasvama. No pm nii, et ega suvel lühikest seelikut ikka kanda saa 😀 punne täis. Niisiis raseerin. Aga kiire karvakasv ja tüütu, et koguaeg on terav tüügas, isegi lapsed kommenteerivad otsas turnides, et jalad torgivad 😮

Kas kuidagi on võimalik vältida karvade sissekasvamist epileerimisel?

ja mingedi salongi vahatamisi ei ole vaja soovitada, mul lihtsalt ei ole esiteks tahtmist nii tihti ilusalongis käia ja tihedama  ja tumeda karvakasvu omanikuna ei saaks oodata ka nii kaua, kuni karv vahatamise jaoks piisavalt pikk 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.04 15:19; 10.08 10:50; 25.08 10:58; 11.09 10:19; 10.10 15:47; 09.11 15:38; 17.11 13:35; 23.11 15:05; 14.12 14:45; 17.02 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koorida jalgu enne epileerimist ja ka pärast karvade tagasi kasvamise ajal. See aitab karvu n-ö õigesse asendisse masseerida. Tasub ka desinfitseerida nahka pärast protseduuri, et vältida karvanääpsude põletikku minemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koorimine-koorimine-koorimine!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead ma olen sama probleemi ees alates sellest, kui regulaarselt epileerima hakkasin ja teinud selle aja jooksul 100 imetrikki ja kasu midagi pole. Seda koorimist soovitatakse igal pool esimese asjana, reaalsuses minul mingit kasu sellest polnud, lõppude lõpuks ei tule liigne koorimine ka kasuks.

Samamoodi suvel ei tahtnud vahepeal enam kleitidega käiagi, sest jalad olid nii koledad ja kusjuures karvakasv oli isegi epileerides kiire. Ostsin ka 120 eurose epilaatori, mida saab ka duši all kasutada lootes, et olukord paraneb- seda ei juhtunud:D ikka kasvasid karvad samamoodi sisse. Vahet ei ole, kui palju koorida, kreemitada ja määrida. Proovisin ka teepuuõliga määrimist peale epileerimist, erinevaid kreeme (nt 30% uureaga, et niisutaks ja mis oli spetsiaalselt karvade sissekasvu vastu mõelud). Praeguseks hetkeks olen epilaatori nurka visanud ning raseerin (väga tüütu) ning plaanin minna fotoepilatsiooni või osta endale fotoepilaator, mõtlen veel. Sama sissekasvamise efekti tekitas mul ka vahatamine. Samas on mul ka väga tugev karv ning osadele inimestele ei pidanudki sellised karvaeemaldusviisid sobima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead ma olen sama probleemi ees alates sellest, kui regulaarselt epileerima hakkasin ja teinud selle aja jooksul 100 imetrikki ja kasu midagi pole. Seda koorimist soovitatakse igal pool esimese asjana, reaalsuses minul mingit kasu sellest polnud, lõppude lõpuks ei tule liigne koorimine ka kasuks.

Samamoodi suvel ei tahtnud vahepeal enam kleitidega käiagi, sest jalad olid nii koledad ja kusjuures karvakasv oli isegi epileerides kiire. Ostsin ka 120 eurose epilaatori, mida saab ka duši all kasutada lootes, et olukord paraneb- seda ei juhtunud:D ikka kasvasid karvad samamoodi sisse. Vahet ei ole, kui palju koorida, kreemitada ja määrida. Proovisin ka teepuuõliga määrimist peale epileerimist, erinevaid kreeme (nt 30% uureaga, et niisutaks ja mis oli spetsiaalselt karvade sissekasvu vastu mõelud). Praeguseks hetkeks olen epilaatori nurka visanud ning raseerin (väga tüütu) ning plaanin minna fotoepilatsiooni või osta endale fotoepilaator, mõtlen veel. Sama sissekasvamise efekti tekitas mul ka vahatamine. Samas on mul ka väga tugev karv ning osadele inimestele ei pidanudki sellised karvaeemaldusviisid sobima.

🙁

Aga uurea kohta ütlen, et valisidki vale! üle 10% uurea ei niisuta enam ja hakkab kuivatama ja koorima. Ma olen atoopiku ema 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 14:45; 17.12 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi, kui ma ise kodus sääri vahatasin, siis kasutasin Depileve’i karvade sissekasvamise vastast vedelikku Folisan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu epileerimine ja karvade sissekasvamine