Esileht Pereelu ja suhted Eraldi magamistoad abielupaaril

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 126 )

Teema: Eraldi magamistoad abielupaaril

Postitas:
Kägu

Kuidas suhtute?
Meil on eraldi, mõlemal on voodile liiga erinevad nõudmised, mees on ülitundliku unega ja ei maga välja, kui ma tema kõrval unes liigutan, minul jällegi seljavalud, mistõttu ma liigutan palju ja vajan kõvemat madratsit, pluss muidugi norskamine – mõlemad norskame eri kõrgustel. Ja lisaks on ka erinev töögraafik. Intiimsus toimib, käime üksteisel “külas”. Kui meile jääb ööseks külalisi ja on vaja tekitada lisamagamiskohti, siis kolime mehega ühte magamistuppa ja saame need paar ööd koos ka hakkama. Lihtsalt igapäevaselt on magamiskohad eraldi.

Ometi ei julge ma sellest väga ühelegi tuttavale rääkida, kohe tekib tunne, et nad mõtlevad, et meie elus ilmselt pole asjad korras, kui lahus magame. Tegelikult on kõik kõige paremas korras. Mida teie arvate?

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa peaksid teistele rääkima, et teil on eraldi magamistoad?

Mul vanematel olid eraldi magamistoad, kuna elurütm oli erinev. Minu arvates on see väga okei lahendus, kui üks näiteks tahab vara magama, teine vara üles. See elukorraldus ei seganud neid saamast 5 last ja elu lõpuni tänaval käes kinni käimast.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Julgelt pooled, kel maja, magavad eraldi magamistubades. Põhjuseks tavaliselt mehe norskamine. Siin pole midagi häbeneda, kelle asi?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühes voodis magamine ei näita perekonna hea seisu kohta midagi.

nad mõtlevad, et meie elus ilmselt pole asjad korras, kui lahus magame

Millal see näiteks petturist meest on seganud oma naisega ühes voodis magamast? See pole mingi parameeter.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, aga oma tuttavate kohta ma ju tean, et neil on enamikel ühised magamistoad ja ka voodi, ainult kahe väga vana paari kohta teadsin, et magavad eri tubades. Me nii vanad veel ei ole. Tundub, et meievanused on siiski kõik veel ühises voodis.

Kuidas selliseid asju teatakse? No lihtsalt jutu sees tuleb välja kuidagi. Näiteks ütleb naine, et nii põnev raamat oli, et ei saanud magamistuppa minna, sest lugemise valgus oleks mehe üles ajanud. Mul on oma magamistuba, kui tahan, loengi seal poole ööni.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi teinekord teatakse. Meil teati juba seepärast, et külalistele oli see näha, et olid toad, mille kohta öeldi “Toomase kabinet” ja “Liina buduaar” ja kui kolmepoolne toauks oli lahti, siis oli näha mõlema toas (kirjutus)lauda, tugitoole, diivanit ja näiteks kuššetti. Seda ei häbenenud keegi. Nikerdustega voodeid, nähtavat voodipesu, dildosid öökapil, peegellagesid ja aktipilte abielupaarist muidugi ei olnud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, aga oma tuttavate kohta ma ju tean, et neil on enamikel ühised magamistoad ja ka voodi, ainult kahe väga vana paari kohta teadsin, et magavad eri tubades. Me nii vanad veel ei ole. Tundub, et meievanused on siiski kõik veel ühises voodis.

Kust sa tead? Minu erinevate tuttavate puhul sa külas käies seda ei teaks-üks magab külalistetoas. Sa võid ju arvata, et see on tühi ja paar magab koos magamistoas, aga nii on see vaid külaliste ajal. Minu tutvusringkonnast magavad eraldi 40-55 vanuses paarid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka pooldan seda. Minu jaoks on uni püha. Niigi aastaid varvlesin uneyuse käes. Aga nüüdseks eksmees ei mõistnud seda. Ta solvus, kui ma diivanile või lapse tuppa kolisin.
Kui mõlemale sobib siis muidugi. Teistele ei ole vaja üldse rääkida sellest. No võib-olla patimale sõbrale. Aga kui tema ka ei mõista, ei ole see üldse probleem. Põhiline on see, et teie mehega sellega rahul olete.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka pooldan seda. Minu jaoks on uni püha. Niigi aastaid varvlesin uneyuse käes. Aga nüüdseks eksmees ei mõistnud seda. Ta solvus, kui ma diivanile või lapse tuppa kolisin.

Kui mõlemale sobib siis muidugi. Teistele ei ole vaja üldse rääkida sellest. No võib-olla patimale sõbrale. Aga kui tema ka ei mõista, ei ole see üldse probleem. Põhiline on see, et teie mehega sellega rahul olete.

Ahjaa, esialgu enne eraldi tube ma soovitasin eraldi tekke. Ka see oli eksmehe jaoks vastuvõetamatu 😒😬

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see koos magamine oligi vanasti vaeste inimese värk. Ruumi oli vähe ja külm  ka. Rikkad magasid alati eraldi.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magame eraldi juba aastaid ja tuttavad teavad, mida siin häbeneda. Mees norskab ja läheb magama peale mind, seega ajas mind üles (mul on kerge uni). Ka mitmed tuttavad magavad eraldi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osadele on šokeeriv isegi see, kui kahe eraldi tekiga magatakse 😀

Kui suhe toimib, lähedust on piisavalt ja kõik rahul, siis ei pea keegi halvustama või imestama. Inimesed on erinevad. Ja uni on tähtis ka 🙃

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ometi ei julge ma sellest väga ühelegi tuttavale rääkida, kohe tekib tunne, et nad mõtlevad, et meie elus ilmselt pole asjad korras, kui lahus magame. Tegelikult on kõik kõige paremas korras. Mida teie arvate?

Kõik unearstid ütlevad, et uni on püha ja kui ikka üks või mõlemad koos magada ei saa, siis on igal juhul õige eraldi magada. Mul on visiitsuhte partner ja isegi temaga ei saa koos magada, aga tema solvub, kui olen läinud teise tuppa magama. Inimene niimoodi norskab ja laiutab keset voodit, et olen terve öö üleval. Olen ka kannatanud temaga seal koos ja siis hommikul kell kuus läinud alla telekat vaatama, siis ütles, et oi kui hea oli magada, kui sa ära läksid, sa rabeled nii palju. No rabelesin vist jah, kui olin ärkvel ja see norskamine mind hullult ärritas. Kui kunagi kokku peaksime kolima, siis ma ei kujuta ette koos magamist.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olin noor, olin kindel, et tahan hakata mehest eraldi magama. Oli kujutelm, et ma ei taha, et ta kuuleks mind norskamas, läbi une peeretamas ega näeks mind hommikul rähmas silmade ja salkus juustega. Pean ütlema, et nii see kohe ei läinud. Küll aga aastaid hiljem. Muide, tõstis kohe kirge, see kerge ootusärevus, kas ma saadan kutsuva pildi, kas koputatakse uksele või kas annab märku, et mina võiksin tema tuppa minna. Pilkude mäng, pilkude mäng.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on üsna värske suhe ja kohe algusest peale leppisime kokku, et magame eraldi magamistubades. Me oleme väga lähedased, õhtul enne päriselt magamjäämist oleme emma-kumma toas, kallistame ja vahel isegi korraks tukastame. Ja mingil hetkel siis see nö “külaline” teise voodis läheb ära teise tuppa. Oleme mõlemad 50+, mõlemad käime öö jooksul paar korda WC-s ja tavaliselt see teise tuppa kolmine toimubki hiljemalt siis, kui vaja WC-sse minna. Lihtne hoolivus teienteise niigi kehva une suhtes, et mõlemad ei ärkaks iga kord, kui emmal-kummal vaja ära käia.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olin noor, olin kindel, et tahan hakata mehest eraldi magama. Oli kujutelm, et ma ei taha, et ta kuuleks mind norskamas, läbi une peeretamas ega näeks mind hommikul rähmas silmade ja salkus juustega. Pean ütlema, et nii see kohe ei läinud. Küll aga aastaid hiljem. Muide, tõstis kohe kirge, see kerge ootusärevus, kas ma saadan kutsuva pildi, kas koputatakse uksele või kas annab märku, et mina võiksin tema tuppa minna. Pilkude mäng, pilkude mäng.

Saadad kutsuva pildi oma alakehast?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme mõlemad 50+, mõlemad käime öö jooksul paar korda WC-s

See nüüd küll ju päris normaalne ei ole, kas arsti juurde olete pöördunud?

+8
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei ole abielus, aga mul oleks vist abiellumise üheks tingimuseks see, et saaks magada omaette. Ma lihtsalt ei maga iial välja kui pean voodit jagama. Mõnikord romantikat teha on ju tore, aga nonstop iga päev sellist mittemagamist – ma oleks zombi.

Pealegi ma nagunii norskan ka ise, nii et see häiriks mind samuti kui ma mõtlen, et teine ärkab üles ja siis ma üürgan norsata nagu udupasun. (lapsest saadik juba norskan)

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olin noor, olin kindel, et tahan hakata mehest eraldi magama. Oli kujutelm, et ma ei taha, et ta kuuleks mind norskamas, läbi une peeretamas ega näeks mind hommikul rähmas silmade ja salkus juustega. Pean ütlema, et nii see kohe ei läinud. Küll aga aastaid hiljem. Muide, tõstis kohe kirge, see kerge ootusärevus, kas ma saadan kutsuva pildi, kas koputatakse uksele või kas annab märku, et mina võiksin tema tuppa minna. Pilkude mäng, pilkude mäng.

Saadad kutsuva pildi oma alakehast?

Miks, kust sa seda võtad. Pilkudest jutt, mitte piltidest. Need on kaks erinevat asja.

Flirt ehk eelmäng algab kaua enne uneaaega. Ei tea, kuidas sinul suhtes on, olen abikaasa silmist juba alates esimesest koosveedetud ööst aru saanud, kas ta sooviks korrata. Ja tema saab minu silmist aru, kui mina sooviksin. Või kui ma ei saa. Mõistan, et on teistsuguseid perekondi, kus asi algab sellest, et teine paneb rasaki käe külge ja esimene siis ka lükkab selle ära või laseb jätkata. Mõned hoopis räägivad sõnades, kas kavatasevad sel ööl seksida.

Seda, et sina tead esimesena hoopis sedamoodi suhet, kus pilt alakehast on eelmäng, on muidugi tore teada aga ma vast ei peaks võõrast inimesest seda teavet omama.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaüks peaks ikka nii elama, nagu talle meeldib.

Mina olen siin vist ainus, kes tahaks magada mehega koos. Ikka ühes voodis ja ühe teki all. Kui mul oleks mees… Ma vajan füüsilist lähedust – ja siinkohal ei mõtle ma ainult seksi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olin noor, olin kindel, et tahan hakata mehest eraldi magama. Oli kujutelm, et ma ei taha, et ta kuuleks mind norskamas, läbi une peeretamas ega näeks mind hommikul rähmas silmade ja salkus juustega. Pean ütlema, et nii see kohe ei läinud. Küll aga aastaid hiljem. Muide, tõstis kohe kirge, see kerge ootusärevus, kas ma saadan kutsuva pildi, kas koputatakse uksele või kas annab märku, et mina võiksin tema tuppa minna. Pilkude mäng, pilkude mäng.

Saadad kutsuva pildi oma alakehast?

Miks, kust sa seda võtad. Pilkudest jutt, mitte piltidest. Need on kaks erinevat asja.

Flirt ehk eelmäng algab kaua enne uneaaega. Ei tea, kuidas sinul suhtes on, olen abikaasa silmist juba alates esimesest koosveedetud ööst aru saanud, kas ta sooviks korrata. Ja tema saab minu silmist aru, kui mina sooviksin. Või kui ma ei saa. Mõistan, et on teistsuguseid perekondi, kus asi algab sellest, et teine paneb rasaki käe külge ja esimene siis ka lükkab selle ära või laseb jätkata. Mõned hoopis räägivad sõnades, kas kavatasevad sel ööl seksida.

Seda, et sina tead esimesena hoopis sedamoodi suhet, kus pilt alakehast on eelmäng, on muidugi tore teada aga ma vast ei peaks võõrast inimesest seda teavet omama.

Pole see, keda tsiteerid, aga sa tõepoolest kirjutasid: kas ma saadan kutsuva pildi. 

Ka mulle tundus see kummaline.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on olnud kahe sünnituse juures, seega rähmas silm või sassis juuksed on vähim mis häiriks. Mees magab u 16 kraadi juures, mina aga tahan soojemat, lisaks meeldib kaua lugeda, mees jääb kell 10 magama. Ongi eraldi magamistoad.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole see, keda tsiteerid, aga sa tõepoolest kirjutasid: kas ma saadan kutsuva pildi. Ka mulle tundus see kummaline.

Tahtis vist kirjutada, et pilgu. Aga naljakas natuke jah see oma pereelu kirjeldamine, et kohe ootusärevus, kas ikka koputab minu uksele ja kas täna tuleb mulle külla. Abielus olles mul sellist asja pole küll olnud, oma mehele võib ikka läheneda, millal ise tahan, mitte ei pea kuskil teises toas süda põksudes ootama, et kas täna näkkab.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, minu viga, kutsuva pilgu ikka.

Abikaasa kutsuvat pilku ei pea ootama, kuui tahan, saadan selle ikka ise välja. Laapama tõesti kohe ei lähe. Kuidas mis peres.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laapama tõesti kohe ei lähe.

Mis see “laapama” tähendab?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme mõlemad 50+, mõlemad käime öö jooksul paar korda WC-s

See nüüd küll ju päris normaalne ei ole, kas arsti juurde olete pöördunud?

Esiteks ei puutu see teemasse. Aga jah, mul on diagnoos, mis seda põhjustab. Sinu lahkel loal jätan täpsemalt oma terviseandmed siin avaldamata.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ometi ei julge ma sellest väga ühelegi tuttavale rääkida, kohe tekib tunne, et nad mõtlevad, et meie elus ilmselt pole asjad korras, kui lahus magame. Tegelikult on kõik kõige paremas korras. Mida teie arvate?

Kõik unearstid ütlevad, et uni on püha ja kui ikka üks või mõlemad koos magada ei saa, siis on igal juhul õige eraldi magada. Mul on visiitsuhte partner ja isegi temaga ei saa koos magada, aga tema solvub, kui olen läinud teise tuppa magama. Inimene niimoodi norskab ja laiutab keset voodit, et olen terve öö üleval. Olen ka kannatanud temaga seal koos ja siis hommikul kell kuus läinud alla telekat vaatama, siis ütles, et oi kui hea oli magada, kui sa ära läksid, sa rabeled nii palju. No rabelesin vist jah, kui olin ärkvel ja see norskamine mind hullult ärritas. Kui kunagi kokku peaksime kolima, siis ma ei kujuta ette koos magamist.

Norskamine on seotud padjaga. Padi on liiga kõrge ja siis pea jääb kronksu ja tekib norskamine.

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Norskamine on seotud padjaga. Padi on liiga kõrge ja siis pea jääb kronksu ja tekib norskamine.

Mitte alati, tema norskab iga padjaga ja ka ilma padjata.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Norskamine on seotud padjaga. Padi on liiga kõrge ja siis pea jääb kronksu ja tekib norskamine.

Mitte alati, tema norskab iga padjaga ja ka ilma padjata.

Siis võiks arstile minna?
Või kasutada odavat abivahendit https://mediron.ee/toode/airmax-ninasisene-abivahend-norskamise-vastu-m/?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIn62B46r7hAMVSGGRBR2MegL0EAAYAiAAEgIy5vD_BwE

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis võiks arstile minna? Või kasutada odavat abivahendit https://mediron.ee/toode/airmax-ninasisene-abivahend-norskamise-vastu-m/?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIn62B46r7hAMVSGGRBR2MegL0EAAYAiAAEgIy5vD_BwE

No tegelikult see ravi pole nii kerge, nagu mõni arvab, et pistad klambri ninna ja kõik korras. See klamber on ebamugav ja ka ei aita väga. Mees on käinud arsti juures, on soovitatud mingit masinat, aga see põriseb sama hullusti, kui see norskamine on. Lisaks on ebamugav magada, kui mingi mask on peas ja toru küljes kinni oled. Vahel aitaks kaalu alandamine, aga minu partner on juba normaalkaalus, seega temal see väga ei aita.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 126 )


Esileht Pereelu ja suhted Eraldi magamistoad abielupaaril