Esileht Erivajadustega laps Erivajadustega lastele kingitused

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Erivajadustega lastele kingitused

Postitas:

Tere!
Kuhu kohta saaks viia Tallinnas erivajadustega lastele/nende peredele kingitusi? (annetada riideid, mänguasju/meisterdamisvahendeid, toitu jms) Mõtlesin, et jõulud on juba kohe tulekul ja kindlasti ka nemad ootavad kinke!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun vii Tallinna Puuetega Inimeste kotta tööpäeviti. See on Endla tänaval. Just kogutakse neid vähekindlustatud peredele kel puudega laps peres.
Fb info
Hea sõber!

Ootame sellelgi aastal teiepoolset abi, et muuta puuetega laste ja nende perede jõulud rõõmsaks ja murevabaks pühaks! Sinu abi palume lastele jõulukingituste tegemisel????????????
Kingiootel on meil sel aastal üle Eesti umbes 150 poissi- tüdrukut, vanuses 1.- 18.a ????‍♂️????‍♀️
????Kingikotti ootame kõike, mida üks laps soovida võiks: autod- suured- väiksed, nukud ja nende aksessuaarid- tarbed, erinevad klotsid (eriti muidugi legod), puzzled, lauamängud, kõikvõimalikud meisterdamisvahendid, joonistamistarbed ja värviraamatud, nuputamis-, kirjutama- arvutamaõppimise vihikud-raamatud, raamatud, ehted, juukseaksessuaarid, teismelistele sobiv kosmeetika, pisitehnika (erinevas suuruses kõrvaklapid, kõlarid, mälupulgad, mängukonsoolid, mängud jms) sporditarbed, erinevate multikategelaste temaatilised asjad, multikate dvd-d!
Vôite julgelt ka konkreetseid soove meilt küsida, nt ka terve ühe pere laste vanuseid- kingisoove!

☃️ Palve on, et kõik, mis sa meile tood, oleks kas uus või uueväärne ehk sellises korras, mis sa tahaksid ise lapsena kuuse alt kingina leida.
Võimalusel pane kingitus juba kingikotti- karpi, kuid palun ära seda sulge kleepsu või klambriga. Meie päkapikud soovivad kingitustesse sisse piiluda, et iga laps saaks just omale soovitu.
????Kui kodus juhtub palju ilusaid kingikotte üle olema, on ka need meile väga oodatud!

????Aitame puuetega lapsega/lastega vähekindlustatud peredel ka jõululauda katta, saad meid aidata kõigega, mis kauem säiliv, eriti oodatud on purgikõrvits, pohlamoos, hapukapsas, piparkoogitaigen, piparkoogid, kommid, pähklid, kohv ja tee!

Meid on ka mitmeid firmasid toetamas oma toodetega nii kingituste kui toidulaua täitjana, kui sinu firmal on tooteid (nt ka näidistooted, pakendipraagid jms), mis võiks meile sobida, ole julge kontakteeruma!

Kingitusi ja jõululauakraami saab meieni toimetada praegusest hetkest kuni 16. DETSEMBRINI:
???? Igal ajal on oodatud Smartpostiga Relika 56506705 Viimsi Kaubanduskeskus või Kadri 55603026 Tallinna Rocca al Mare keskus.
???? E- R 10.00- 17.30 Endla 59 Tallinna Puuetega Inimeste Koda, administraatori kätte
???? Iga päev 10.00- 21.00 Rocca al Mare keskuse 1.korrusel asuv Tigeri pood, anna julgelt müüja kätte öeldes, et Kadrile laste kingitused.
❄ Viimsi kandis eelneval kokkuleppel Relika Sabuliga käest- kätte
???????????? kogume kinke ka Tartus, üleandmise saate kokku leppida Agne 56985184

Küsimuste korral kontakteeru julgelt: kirjuta meile Facebookis või helista Kadri Rajala 55603026 või Relika Sabul 56506705, kirjutada võite ka kadrirajala@gmail.com

Aitäh, et hoolite! ❤
Relika ja Kadri
Tasuta Asjade Turu meeskond

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 09:19; 16.11 09:54; 16.11 21:25; 17.11 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et see abi kunagi minu lapseni ei jõua 🙁

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 19:25; 16.11 20:31; 17.11 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et see abi kunagi minu lapseni ei jõua ????

Palun võta Relika või Kadriga ühendust. Lisaks asjade kogumisele panevad na kirja ka abivajajad kellele need asjad võiksid minna. kuidas muidu nendeni info jõuaks. Nad teevad kõike seda vabatahtlikult ja oma muude tegemiste ning pereelu kõrvalt.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 09:19; 16.11 09:54; 16.11 21:25; 17.11 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et see abi kunagi minu lapseni ei jõua ????

Palun võta Relika või Kadriga ühendust. Lisaks asjade kogumisele panevad na kirja ka abivajajad kellele need asjad võiksid minna. kuidas muidu nendeni info jõuaks. Nad teevad kõike seda vabatahtlikult ja oma muude tegemiste ning pereelu kõrvalt.

Minu Kov töötaja on sellega väga hästi kursis ja andmed olemas. Samuti vastavas koolis on andmed olemas. Ei ole ka Puuetega Inimeste Kojast ühtki pakki saanud. Purgikõrvitsat, pohlamoosi, hapukapsast ja kommi, pähklid, kohvi ja teed mu laps ei söö. Kahtlane annetusäri jälle.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 19:25; 16.11 20:31; 17.11 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et see abi kunagi minu lapseni ei jõua ????

Palun võta Relika või Kadriga ühendust. Lisaks asjade kogumisele panevad na kirja ka abivajajad kellele need asjad võiksid minna. kuidas muidu nendeni info jõuaks. Nad teevad kõike seda vabatahtlikult ja oma muude tegemiste ning pereelu kõrvalt.

Minu Kov töötaja on sellega väga hästi kursis ja andmed olemas. Samuti vastavas koolis on andmed olemas. Ei ole ka Puuetega Inimeste Kojast ühtki pakki saanud. Purgikõrvitsat, pohlamoosi, hapukapsast ja kommi, pähklid, kohvi ja teed mu laps ei söö. Kahtlane annetusäri jälle.

Kui tahate KOV-i toetust saada, tulev ka nendega ühendust võtta. Ka puuetega inimeste koda ei puutu minu poolt viidatud ürituse puhul asjasse. Tegu on vabatahtlike korraldatud üritusega. Kui ei sobi selline vorm, ei pea ka osalema.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 09:19; 16.11 09:54; 16.11 21:25; 17.11 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et see abi kunagi minu lapseni ei jõua ????

Palun võta Relika või Kadriga ühendust. Lisaks asjade kogumisele panevad na kirja ka abivajajad kellele need asjad võiksid minna. kuidas muidu nendeni info jõuaks. Nad teevad kõike seda vabatahtlikult ja oma muude tegemiste ning pereelu kõrvalt.

Minu Kov töötaja on sellega väga hästi kursis ja andmed olemas. Samuti vastavas koolis on andmed olemas. Ei ole ka Puuetega Inimeste Kojast ühtki pakki saanud. Purgikõrvitsat, pohlamoosi, hapukapsast ja kommi, pähklid, kohvi ja teed mu laps ei söö. Kahtlane annetusäri jälle.

Kui tahate KOV-i toetust saada, tulev ka nendega ühendust võtta. Ka puuetega inimeste koda ei puutu minu poolt viidatud ürituse puhul asjasse. Tegu on vabatahtlike korraldatud üritusega. Kui ei sobi selline vorm, ei pea ka osalema.

Ma tunnen lähedalt umbes kümmekond raske ja sügava puudega lapsega peret. Olen küsinud nende käest, kas nad on käinud vabatahtlike korraldatud üritusel ja saanud lapsele vabatahtlike kingitusi. Kahjuks ei tea nendest üritustest keegi midagi. Helistasin täna õhtul KOV-i lastekaitse spetsialistile ja ka tema ei tea nendest annetust midagi. Lubas mulle homme tagasi helistada ja uurida ka majasiseselt. Ma arvan, et pole mõtet iroonitseda, kuna ei mõelnud midagi halba selle all, et tundsin lihtsalt huvi kuidas need pakid lasteni jõuavad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 19:25; 16.11 20:31; 17.11 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et see abi kunagi minu lapseni ei jõua ????

Palun võta Relika või Kadriga ühendust. Lisaks asjade kogumisele panevad na kirja ka abivajajad kellele need asjad võiksid minna. kuidas muidu nendeni info jõuaks. Nad teevad kõike seda vabatahtlikult ja oma muude tegemiste ning pereelu kõrvalt.

Minu Kov töötaja on sellega väga hästi kursis ja andmed olemas. Samuti vastavas koolis on andmed olemas. Ei ole ka Puuetega Inimeste Kojast ühtki pakki saanud. Purgikõrvitsat, pohlamoosi, hapukapsast ja kommi, pähklid, kohvi ja teed mu laps ei söö. Kahtlane annetusäri jälle.

Kui tahate KOV-i toetust saada, tulev ka nendega ühendust võtta. Ka puuetega inimeste koda ei puutu minu poolt viidatud ürituse puhul asjasse. Tegu on vabatahtlike korraldatud üritusega. Kui ei sobi selline vorm, ei pea ka osalema.

Ma tunnen lähedalt umbes kümmekond raske ja sügava puudega lapsega peret. Olen küsinud nende käest, kas nad on käinud vabatahtlike korraldatud üritusel ja saanud lapsele vabatahtlike kingitusi. Kahjuks ei tea nendest üritustest keegi midagi. Helistasin täna õhtul KOV-i lastekaitse spetsialistile ja ka tema ei tea nendest annetust midagi. Lubas mulle homme tagasi helistada ja uurida ka majasiseselt. Ma arvan, et pole mõtet iroonitseda, kuna ei mõelnud midagi halba selle all, et tundsin lihtsalt huvi kuidas need pakid lasteni jõuavad.

Ma ei iroonitsenud. Lihtsam oleks ju olnud ülaltoodud isikutelt küsida.
Niipalju kui mina tean, on põhiinfo läbi fb grupi ja muude heategevuslike ürituste. Palun saadke taotlus liitumiseks fb grupile Tasuta asjade turg puuetega inimestele ja nende lähedastele.
Remargi korras, olen ise ka puudega lapse ema ja tunnen ka palju samasuguseid peresid. Näiteks MTÜ kuhu kuulun oma lapse puude tõttu, korraldab samaväärset jõuluüritust.Mina ei usu , et neid nüüd niivähe on.
Ka tean, et KOV-i ametnikud on need viimased kes mingit infot jagavad . Mina isiklikult ei teagi oma KOVi lastekaitsespetsialisti kuna pole kunagi mingit asjalikku infot nende kaudu saanud.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 09:19; 16.11 09:54; 16.11 21:25; 17.11 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Tore náha, et me arutluse all oleme, Facebooki kasutajatele on selline grupp https://www.facebook.com/groups/1632901470297178/ ,see on tasuta asjade jagamise grupp, mis on mõeldud inimestele, kes on ise puudega vói puudega inimese pereliikmetele, ja sellest tulenevalt on raskem toime tulla kui teistel peredel. Lisaks tavapärasele tasuta asjade grupi tegevusele korraldame selle grupi liikmetele ka erinevaid üritusi ja projekte, need on vóimalikud ikka ja ainult tänu headele annetajatele, viimane oli nt jäätise jagamine, nyyd on käsil raskustes peredele, kus kasvamas puudega laps v lapsed, jóulukinkide jagamine ja ka nende kogumine, jagamine on grupisisene üritus, mida näete liitudes. Kogumine on avalik üritus, mille tekst siia ülesse ka juba kopeeritud on. Suurim üritus on meil augustis igal aastal toimuv suur tasuta asjade turg, kus jagame kóikvóimalikku kraami alates riietest jalgratasteni, mis meie oma Eesti inimesed on annetanud. Kui tunnete, et olete abivajajad vòi hoopis soovite aidata, siis olete oodatud grupiga liituma.
Kogu grupi tegevus toimub vabatahtliku tööna ja ei ole mingil moel sóltuv Kov- st või muudest asutustest, teeme küll tihedat koostööd erinevate puuetega inimeste ühingutega ja mtü-ga, samuti nt Põhja- Tallinna linnaosaga.
Olete oodatud,
Kadri

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Erivajadustega laps Erivajadustega lastele kingitused