Esileht Ilu ja tervis Esimesed plussprillid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Esimesed plussprillid

Postitas:

Milliste sümptomite peale läksite ja lasite endale teha plussprillid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei näinud enam väikest kirja ja peavalud olid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis kui käsi hakkab lühikeseks jääma,no ei ulatu enam kaugemale,aga lugeda tahaks. Panin korra sõbranna prillid ette ja ma ei kujutanud ettegi, et prillidega oli ikka nii hea vaadata,muidu nagu polekski veel läinud endale tegema. Inimene harjub kõigega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, kui paljudel juhudel võib valmisprillid osta? mul on juba ammu avaja, aga nüüd on seis selline, et on kohe vaja, nädala jooksul, ja enam edasi lükata ei kannata. pärast võin tellida, ka, aga praegu pean kohe saama. mõtlen ikkagi neid, mida prillipoes müüakse, mitte päris suvalisi. või polegi neil kvaliteedis vahet?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 00:34; 19.02 23:03; 21.02 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astu mõnda istrumentaariumisse sisse, kontrollitakse nägemine ära ning saad kohe (parandage, kui ma eksin) ka vastavad prillid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt üks hea asi eluaegse lühinägelikkuse juures on see, et pluss-prillide vajadus niipea kimbutama ei hakka. Nüüd muidugi ilmselt sõnan ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 12:19; 19.02 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt üks hea asi eluaegse lühinägelikkuse juures on see, et pluss-prillide vajadus niipea kimbutama ei hakka. Nüüd muidugi ilmselt sõnan ära.

see on levinud müüt, mis ei vasta kahjuks tõele. lühinägelikel on just topeltjama, peab kahtede erinevate prillidega sebima hakkama.

huvitav, kui paljudel juhudel võib valmisprillid osta? mul on juba ammu avaja, aga nüüd on seis selline, et on kohe vaja, nädala jooksul, ja enam edasi lükata ei kannata. pärast võin tellida, ka, aga praegu pean kohe saama. mõtlen ikkagi neid, mida prillipoes müüakse, mitte päris suvalisi. või polegi neil kvaliteedis vahet?

plussprillid võib rahumeeli valmiskujul osta. need ju valid nagunii ise välja. ma olen apteegist ostnud, seal müüakse ka. aga isegi need Magaziini ja Koduekstra prillid ajavad asja ära kui kiirelt vaja või varueksemplarideks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt üks hea asi eluaegse lühinägelikkuse juures on see, et pluss-prillide vajadus niipea kimbutama ei hakka. Nüüd muidugi ilmselt sõnan ära.

see on levinud müüt, mis ei vasta kahjuks tõele. lühinägelikel on just topeltjama, peab kahtede erinevate prillidega sebima hakkama.

plussprillid võib rahumeeli valmiskujul osta. need ju valid nagunii ise välja. ma olen apteegist ostnud, seal müüakse ka. aga isegi need Magaziini ja Koduekstra prillid ajavad asja ära kui kiirelt vaja või varueksemplarideks.

Eks see ole ilmselt nii ja naa. Kolmel tuttaval, neist üks sugulane, kel kõigil oli nii -2 kandis, kadus 50+ vanuses üldse prillikandmisvajadus ära. Ise olen veel 40. keskel ja miinus on kõvasti suurem, aga seni, ptüi-ptüi, pole veel pluss-prille vaja läinud. Nõelale näen niiti ikka sama hästi taha panna kui alati. Aga nagu mainitud, ilmselt nüüd sõnasin ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 12:19; 19.02 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt üks hea asi eluaegse lühinägelikkuse juures on see, et pluss-prillide vajadus niipea kimbutama ei hakka. Nüüd muidugi ilmselt sõnan ära.

see on levinud müüt, mis ei vasta kahjuks tõele. lühinägelikel on just topeltjama, peab kahtede erinevate prillidega sebima hakkama.

huvitav, kui paljudel juhudel võib valmisprillid osta? mul on juba ammu avaja, aga nüüd on seis selline, et on kohe vaja, nädala jooksul, ja enam edasi lükata ei kannata. pärast võin tellida, ka, aga praegu pean kohe saama. mõtlen ikkagi neid, mida prillipoes müüakse, mitte päris suvalisi. või polegi neil kvaliteedis vahet?

plussprillid võib rahumeeli valmiskujul osta. need ju valid nagunii ise välja. ma olen apteegist ostnud, seal müüakse ka. aga isegi need Magaziini ja Koduekstra prillid ajavad asja ära kui kiirelt vaja või varueksemplarideks.

vastab ikka küll. Olen juba 30 aastat -1,5 lühinägelik, praegu 52a. ja viimases kontrollis 3 kuud tagasi ütles arst, et mul pole veel mitu aega plussprille vaja. 25% üle ealise normi veel. Muidugi sõltub see palju ka silmade koormusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 14:50; 20.02 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mul prillid -0,75/-1 muidu ja vanust 45a ja nüüd viimasel ajal panen tähele, et lähedale vaatamine vajaks vist teisi prille. Miinusprillidega näiteks arvutis olla, telefoni kasutada ei saa, ei ole mugav. Kasutangi ainult teleka või muidu kaugele vaatamiseks. Peaks proovima kuidas plussprillidega lähedale/nina alla vaatamine oleks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astu mõnda istrumentaariumisse sisse, kontrollitakse nägemine ära ning saad kohe (parandage, kui ma eksin) ka vastavad prillid.

kohe ikka ei saa, valmistamine võtab aega, tavaliselt paar nädalat. tehakse ju täpselt silmade järgi ja paljudel on silmad ka veidi erinevad.

no ja kumba teist ma siis uskuma peaksin?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 00:34; 19.02 23:03; 21.02 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astu mõnda istrumentaariumisse sisse, kontrollitakse nägemine ära ning saad kohe (parandage, kui ma eksin) ka vastavad prillid.

kohe ikka ei saa, valmistamine võtab aega, tavaliselt paar nädalat. tehakse ju täpselt silmade järgi ja paljudel on silmad ka veidi erinevad.

no ja kumba teist ma siis uskuma peaksin?

Mõlemal on õigus tegelikult. Kellel on väga selge probleem ja silmadega kõik standartne, lepib poes pakutavate valmisprillidega, see saab kohe. Kellel vaja midagi pisut korrigeerida ja tahab raame oma maitse järgi peab ootama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 14:50; 20.02 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul on eluaeg miinus olnud ja see pole kuhugi kadunud. Küll on aga lähedale nägemine kehvaks läinud. Niiti nõela taha ajada ei näe, peenikest kirja ei näe, aga mul on üks nn nokk kodus, selline ümber pea käiva reguleeritav võru ja selle küljes nokamütsi noka moodi nokk, mille küljes mõlema silma jaoks luup. Sellega saan peenemad tööd tehtud. Vanust 48 ja umbes 5 aastat tagasi panin tähele, et hommikul pärast ärkamist on tükk aega silm udune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astu mõnda istrumentaariumisse sisse, kontrollitakse nägemine ära ning saad kohe (parandage, kui ma eksin) ka vastavad prillid.

kohe ikka ei saa, valmistamine võtab aega, tavaliselt paar nädalat. tehakse ju täpselt silmade järgi ja paljudel on silmad ka veidi erinevad.

no ja kumba teist ma siis uskuma peaksin?

Mõlemal on õigus tegelikult. Kellel on väga selge probleem ja silmadega kõik standartne, lepib poes pakutavate valmisprillidega, see saab kohe. Kellel vaja midagi pisut korrigeerida ja tahab raame oma maitse järgi peab ootama.

nii, astusin tana lähimasse prillipoodi sisse ja prillid kotis välja. sain kõige nõrgemad valmisprillid ja maksin nende eest 20€. silmade vahe vastas peaaegu standardile. müüja kiitis, et pidid olema päris korralikud prillid 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 00:34; 19.02 23:03; 21.02 21:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Esimesed plussprillid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.