Esileht Lapse ootamine Esimesele visiidele juba elukaaslane kaasa?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Esimesele visiidele juba elukaaslane kaasa?

Postitas:

Tere!
Tekkis selline küsimus, et kas juba esimesele ämmaka visiidile on paslik elukaaslane kaasa võtta? Lähen rasedana arvele võtma ja üldse esimest korda kõike kontrollima.
Olen esmarase, seepärast ka esiti tobedana näiv küsimus.
Aitäh vastajatele!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole ühegi rasedusega esimest korda meest kaasa võtnud. Ega ei võta ka nüüd. Niikuinii on esimene uh vaginaalne ning jutustamised ämmakaga, niiet ei näe pointi 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin kaasa lapse isa esimesele vastuvõtule. Sai ka ekraanilt last näha ja südamelööke kuulata. Edasi käis kaasas ultrahelides.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Tuvastamine oli 6+ nädalal ja seal ei oleks olnud midagi vaadata (ei saanud isegi aru kus südameke tuksus). Küll aga käis kõik edasised uh-d kaasas 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel korral võtsin, väga tore oli, saime koos südamelö9ke kuulata ja teadmise, et saame lapsevanemaks. Vaginaalse UH pärast küll ei põdenud, mees on mind varem ka paljalt näinud. Rasedust oli 8+2.
Teisel korral oleks võtnud, aga polnud suuremat last kuskile jätta ja ei hakanud teda kaasa võtma, 9+2 oli. Teisega nüüd käiski ainult Oscaris, seal oli suurem laps kaasas, koroona tõttu muudesse (tasuline ja LA) ta tulla ei saanudki.

Minuteada hetkel meest tuvastamisele võtta ei tohi, aga see võib ka muutunud olla või haiglast oleneda. Võimalusel mina võtaks kaasa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole käinud mees ämmaka visiitidel. Ainult ultrahelides.

Minuteada ei tohi praegu üldse käia keegi kaasas, ainult suurematel uuringutel uh-s võib olla üks terve pereliige.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käis mees mees kaasas,polnud hullu midagi.Käis ka nendel suurematel uh uuringutel,kui vähegi vöimalik oli.(kui just tööl ei pidanud olema) ja väga tore oli,sest ka mees sai aimu,mis need uuringud ja protseduurid endast kujutavad.Ainult 1.vaginaalsel läbivaatusel ootas mees koridoris.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult ultrahelidesse. Pole seal ämmakavisiidil mehel midagi passida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuga tuli mees kaasa ainult 12. nädala ultrahelile ja siis 20. nädalal looteanatoomia omale. Muidu ei võtnud kaasa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei võtnud kaasa ei vastuvõtule ega ultrahelisse. Mulle meeldib sellistel protseduuridel üksi käia, ei vaja käehoidjat. Ja veel: ma ei kannata seal arsti ukse taga neid kõhusilitajaid paarikesi. On ka erandeid. Aga see on minu arvamus ja kui mees igati tahab ja sa ise ka, võta kaasa.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 21:34; 04.09 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kardan, et hetkel ei lasta seda vaest meest isegi kliiniku uksest sisse, rääkimata kaasatulemisest.

Nad vist vahepeal juba lubasid kaaslase kaasa võtta Oscarisse ja Looteanatoomia UHsse. Aga ma ei tea, kas see on veel jõus.

Kui aus olla, siis arvele võtmisel pole mehel seal suuremat teha. Parimal juhul saab vaadata halliseguselt ekraanilt ühte täppi ja kuulda tuksumist. Ülejäänud aja täidab ämmakas igasugu lünki oma arvutiprogrammis.

Mehega koos heldida jõuate Oscaris ka. (Ja ma pole sugugi nii radikaalne kui see eelnev kägu, kelle meelest laps on vaid “ema asi ajada”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed loevad välja ikka seda, mida ise lugeda tahavad. Kuulevad ikka seda, mida kuulda tahavad. Lihtsalt niisama mainin, et minu lapsel on parim isa.
-Radikaalne “ema asi ajada” kägu.-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 21:34; 04.09 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgus sai mees kaasa oscarisse, aga la-sse enam mitte. Koroonaoht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgus sai mees kaasa oscarisse, aga la-sse enam mitte. Koroonaoht.

Kas see oli kevadel või nüüd juba uuesti piiratakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Lapse ootamine Esimesele visiidele juba elukaaslane kaasa?