Esileht Hobinurk Estonia seriaal

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Estonia seriaal

Postitas:
Kägu

Kuidas meeldib? Mina ootasin ikka palju enamat. Väidetavalt tegemist ju Skandinaavia kõige kallima seriaaliga, aga esimesed 4 osa on küll igavad olnud. Keskendutakse ainult uurimisele ja mingid vanamehed lihtsalt uimerdavad ringi.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda näidatakse ju jälle mingil imelikul platformil. Mina ei taha endale kõiki erinevaid platforme muretseda, piisab nendest, mis juba on.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei jõua igale platvormile 7-10 eurot kuus maksta, et neid siis kõiki vaadata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inspira nüüd nii eriline platvorm ka pole, peaks ju kõigil Telia-TV  omanikel olema. Lõpuks jõuab neist suurem osa ikka tavakanalitesse.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eilne osa veel vaatamata, aga sama meelt, et mõtetu jura.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas meeldib? Mina ootasin ikka palju enamat. Väidetavalt tegemist ju Skandinaavia kõige kallima seriaaliga, aga esimesed 4 osa on küll igavad olnud. Keskendutakse ainult uurimisele ja mingid vanamehed lihtsalt uimerdavad ringi.

Ma saan aru, et sa ootasid detailset filmi sellest kuidas laev uppus? Möllu ja karjeid jne.

Minu jaoks vastupidi on see seriaal just väga huvitav. Hoopis teisest vaatenurgast tehtud. Näitab neid inimesi, kes tagajärgedega silmitsi seisid. Nii hukkunute ja pääsenute lähedased, pääsenud ise, päästjad ning ka uurijad ning võimalikud süüdlased. Kuidas üritatakse süüd kellegi kaela veeretada ja kui vähe vahendeid Eestil endal sel ajal oli, et sellise õnnetusega tegeleda. Ja kuidas tekivad vandenõuteooriad. Ning loomulikult see rootslaste patroneeriv suhtumine, et “meie teame kõike paremini”.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub tõesti arusaamatu, et mille peale need miljonid siis kulusid. Pirita Top hotellis filmimine ei tohiks eriti kallis olla.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et sa ootasid detailset filmi sellest kuidas laev uppus? Möllu ja karjeid jne.

No ikka – oodati katastroofimärulit.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et sa ootasid detailset filmi sellest kuidas laev uppus? Möllu ja karjeid jne.

No ikka – oodati katastroofimärulit.

Ausalt öeldes treilerites ka nendele momentidele osalt rõhuti. Seega ei saa öelda, et ootused liigsed on. Ma pakun, et actioniks veel läheb ja see/need 28.09 tagasivaate osad on veel tulemas.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlen ka minule pettumus, lootsin ajatruud sarja. Näiteks kuulati seal üle Estonial olnud meremeest, eestlast (oli eesti nimi, Janek Tamm vms), kes rääkis hoopis vene keeles. Eesti pool on üldse kajastamata, kuidas oodati päästetute nimekirju terminaalis. Rootsi poolt oli laeval palju rohkem inimesi, oli vaid mõnikümmend inimest terminalis ja keda bussiga hotelli viidi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks kuulati seal üle Estonial olnud meremeest, eestlast (oli eesti nimi, Janek Tamm vms), kes rääkis hoopis vene keeles.

Aga  nii oligi. Rootslased ei suutnud alguses korraldada eesti-inglise tõlki ja tõid kohale vene keelest tõlkiva tõlgi, mistõttu eesti poole tunnistajad olid sunnitud vene keeles tunnistust andma. Mistõttu ilmselgelt läks üht teist kaduma või võidi valesti mõista. Detail, mis ülihästi peegeldab uurimiskomisjoni Rootsi osapoole suhtumist Eestisse. Hilisematel ülekuulamistel ja tänu eesti poole protestidele suudeti siiski ka eesti keelest tõlge tagada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Estonia seriaal