Esileht Pereelu ja suhted Et…?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Et…?

Postitas:

Kuidas suhtute kui abielus mees küsib teie aadressi ja avaldab soovi külla tulla?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks otse, et puudub huvi suhelda inimestega kes end ise külla kutsuvad ning ignoreeriks seda meest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastaks nagu ükskõik kellele teisele, et minu kodus ei käi kunagi ühtki külalist ega hakkagi käima.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtute kui abielus mees küsib teie aadressi ja avaldab soovi külla tulla?

Mehele ei julgeks loomulikult midagi öelda.
Aga perekooli teeks küll teema ja küsiks, mida teised teeks.
Elementaarne ju.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 23:02; 15.12 23:29; 16.12 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tore mees, siis annaks aadressi ja ütleks, et tulgu muidugi – mulle võib külakostiks veini tuua, aga mu abikaasa ei ütleks mõnest huvitavas õllest ära.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tore mees, siis annaks aadressi ja ütleks, et tulgu muidugi – mulle võib külakostiks veini tuua, aga mu abikaasa ei ütleks mõnest huvitavas õllest ära.

Abielunaine on nõus igat “toredat meest” külla kutsuma, peaasi, et perele alkoholi toob ja juua saab?

+4
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 23:02; 15.12 23:29; 16.12 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab, et sul on kuulsus et “sealt saab”.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht nilbe ligitikkumine… vrd “kas sinu või minu pool” jms

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 01:02; 20.12 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunneks, et olen taas noor. Räägiks mehele ka uhkusega. Seega – suhtuksin positiivselt.
Aadressi siiski ei annaks.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvaks, et see mees tahab mind ja on valmis koheselt oma naisest loobuma ja me hakkaksime koos elama. muidugi annaks aadressi! ja teeks kohe kappi ruumi ka ta asjadele.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees tahab vallalisele naisele külla tulla= tahab seksi?
Täitsa siiralt küsin. Mul oli kunagi meessõber, keda oma peikaks pidasin ja kutsus külla end alati ning lõppes seksiga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma ise oleksin vaba ja vallaline ning see mees mulle meeldiks, siis laseksin ta sisse küll ????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtute kui abielus mees küsib teie aadressi ja avaldab soovi külla tulla?

Kui see mees on intelligentne, džentelmen ja ei ole siga juua täis, siis ta tõesti nii ei küsiks.
Selliseid küsimusi esitatakse vastava kuulsusega naisterahvale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastaks nagu ükskõik kellele teisele, et minu kodus ei käi kunagi ühtki külalist ega hakkagi käima.

Miks sul külalisi ei käi?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma suhtun niiviisi, et väga jaburalt püstitatud teema ja sa ise oled ka parajalt vaimuvaene – teema pealkirjaks mingi “Et…?”. Võta oma vähene mõistus kokku ja hakka mõtlema.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta oma vähene mõistus kokku ja hakka mõtlema.

Aga mis siis teha, kui polegi teist?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 23:02; 15.12 23:29; 16.12 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelikuks peaksin. Mitmel phjusel. Et miks abielumees ise üksi külaskäike otsib ja miks ei tule koos perega või koos naisega külla. Siis et miks ta tahab mulle, samuti pereinimesele ja abielunaisele külla tulla ja jätkuvalt üksi? Ja siis seda, et miks ta meie koju tahab tulla, meie mehega läheks hoopis tema koju või siis mina üksi seekord näiteks ja saaks naisega tuttavaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadaks perse 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi suhtun. Küsin, et mis ta naisele meeldib või üldse ei meeldi, siis selle järgi oskan neile süüa-juua pakkuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtute kui abielus mees küsib teie aadressi ja avaldab soovi külla tulla?

Kui seksi tahan ja mees meeldib, siis tulgu aga külla. Pole mingit suhtesoovi ja ilmselgelt pole sellisest mehest ka suhtematerjali. Seega jääb ära igasugune tundlemine. Kui temal pole probleemi mind ära kasutada ja oma naist petta, siis ei ole ka minul probleemi teda ära kasutada. Kui ta minu juurde ei tuleks, läheks ta kellegi teise juurde. Ainus petja ja perelõhkuja on see mees. Tõesti, mingeid süümekaid ei tunneks, sama mis vibraatoriga tegutseda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 16:54; 20.12 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja milleks siis meest sinna külge üldse vaja on, kui vibraator on alati valmis, kindel laks ja ei tee tüli, sest võta ainult sahtlist välja?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 01:02; 20.12 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpeta juba nende libade vorpimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja milleks siis meest sinna külge üldse vaja on, kui vibraator on alati valmis, kindel laks ja ei tee tüli, sest võta ainult sahtlist välja?

Mõnikord tahaks ju vaheldust ikka ka. Kas see vaheldus peaks aga selline mõttetu mees olema nagu teemaalgatuses kirjeldati, see on juba küsitav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 16:54; 20.12 18:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Et…?