Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ettevõtte aadress

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Ettevõtte aadress

Postitas:
Kägu

Avastasin, et minu kodusele aadressile on mingi suvaline ettevõtte registreeritud, mina selleks nõusolekut andnud ei ole. Kas nii käibki, et võin ennast ükskõik kelle juurde ära registreerida ja siis võlausaldajad lähevad sinna, mitte ei tule mind tüütama?

Tekkis nüüd hirmus tahtmine endale ka mingi oü teha ja selle aadressiks näiteks presidendi loss registreerida.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Avastasin, et minu kodusele aadressile on mingi suvaline ettevõtte registreeritud, mina selleks nõusolekut andnud ei ole. Kas nii käibki, et võin ennast ükskõik kelle juurde ära registreerida ja siis võlausaldajad lähevad sinna, mitte ei tule mind tüütama?

Tekkis nüüd hirmus tahtmine endale ka mingi oü teha ja selle aadressiks näiteks presidendi loss registreerida.

Jep. Aga siis loetakse dokumendid sulle kätte toimetatuks, mis sest, et sa neid füüsiliselt ei saa.

https://www.err.ee/881135/tallinnas-on-kolme-aadressi-peale-kokku-registreeritud-pea-5000-ettevotet

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt on nii, et registripidaja kohustus on tagada, et registris oleksid korrektsed andmed, aga äriregistri kohta see vist ei kehti ja seal võib ükskõik mis jama kirja panna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah! Meil on tohutu armee ametnikke, aga kõik ligiseb-logiseb ja tiiger lonkab 4 jalga.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah! Meil on tohutu armee ametnikke, aga kõik ligiseb-logiseb ja tiiger lonkab 4 jalga.

Hm, meil on KOV kontoris 9 raamatupidajat. Mida nad täpsemalt tegema peaksid sinu arvates, et sellist olukorda vältida?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil on KOV kontoris 9 raamatupidajat.

korjake pudeleid ja saate arvuti ostuks raha kokku, arvutiga piisab ühest rmp-st, teised saavad muule tööle minna.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

korjake pudeleid ja saate arvuti ostuks raha kokku, arvutiga piisab ühest rmp-st, teised saavad muule tööle minna.

Kes siis Perekoolikatele sotsiaaltoetused välja arvutab?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Avastasin, et minu kodusele aadressile on mingi suvaline ettevõtte registreeritud, mina selleks nõusolekut andnud ei ole. Kas nii käibki, et võin ennast ükskõik kelle juurde ära registreerida ja siis võlausaldajad lähevad sinna, mitte ei tule mind tüütama?

Tekkis nüüd hirmus tahtmine endale ka mingi oü teha ja selle aadressiks näiteks presidendi loss registreerida.

Jep. Aga siis loetakse dokumendid sulle kätte toimetatuks, mis sest, et sa neid füüsiliselt ei saa.

https://www.err.ee/881135/tallinnas-on-kolme-aadressi-peale-kokku-registreeritud-pea-5000-ettevotet

Milliseid asju tänapäeval üldse posti teel saadetakse peale Maxima reklaami? Kõik käib läbi interneti ja mitte midagi ei jää kätte saamata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milliseid asju tänapäeval üldse posti teel saadetakse peale Maxima reklaami? Kõik käib läbi interneti ja mitte midagi ei jää kätte saamata.

Pangakaart, trahvid, kohtukutse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milliseid asju tänapäeval üldse posti teel saadetakse peale Maxima reklaami? Kõik käib läbi interneti ja mitte midagi ei jää kätte saamata.

Pangakaart, trahvid, kohtukutse.

Arvad, et ennast teadlikult valele aadressile reganud inimene soovib neid trahve ja kohtukutseid kätte saada?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pangakaart, trahvid, kohtukutse.

Trahvinõuded tulevad küll ainult e-postkasti. Pangakaart saadetakse koju vaid siis, kui ise oled selle sinna tellinud. Juhiluba samuti. Kohtukutsetest õnneks midagi ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trahvinõuded tulevad küll ainult e-postkasti.

Ega ikka ei tule küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trahvinõuded tulevad küll ainult e-postkasti.

Ega ikka ei tule küll.

Pole oma 10 aastat postkastis ühtki paberkujul trahvi kirja näinud. Miks sina oled? Imelik. Kas su riiklik e-posti aadress on ümber suunamata ja sa ei saa neid meilikasti kätte, kõik lähevad üle aja?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu üürikorteri postkasti saabus pidevalt mitme erineva firma posti. Pideva all mõtlen nii üle nädala.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole oma 10 aastat postkastis ühtki paberkujul trahvi kirja näinud. Miks sina oled? Imelik. Kas su riiklik e-posti aadress on ümber suunamata ja sa ei saa neid meilikasti kätte, kõik lähevad üle aja?

Ma ei tea, tegu pole minu postiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trahvinõuded tulevad küll ainult e-postkasti.

Ega ikka ei tule küll.

Pole oma 10 aastat postkastis ühtki paberkujul trahvi kirja näinud. Miks sina oled? Imelik. Kas su riiklik e-posti aadress on ümber suunamata ja sa ei saa neid meilikasti kätte, kõik lähevad üle aja?

on inimesi, kes ei taha oma trahvinõudeid ja kohtutäituri kirju kätte saada. mulle tuleb siiamaani kunagistele üurnikele kirju sellistelt saatjatelt, samuti saab mu ema oma postkasti paberil sissenõudekirju, mis on adresseeritud tema pojale, kes juba 25 a seal ei ela.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Rahvastikuregistris näitab seda? Seal saab kohe alustada nn “Väljakirjutamise protsessi” muidu pöördu kohtu registri osakonda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Rahvastikuregistris näitab seda? Seal saab kohe alustada nn “Väljakirjutamise protsessi” muidu pöördu kohtu registri osakonda.

Misajast ettevõtted rahvastikuregistrisse kantakse?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ettevõtte aadress