Esileht Hobinurk Etv ja Ukraina

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Etv ja Ukraina

Postitas:
Kägu

Mina ei suuda enam etv-d vaadata, absoluutselt iga päev hommikust õhtuni ainult üks teema. Alustab sellega Terevisioon ja lõpetab Esimene Stuudio. Sõda on kohutav, aga nii palju sellest jahuda pole vaja. Millest nad küll räägiksid, kui sõda poleks?

+11
-34
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie vaatame, kui on aega. Vaata siis midagi muud ☺️

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei sunni sind ju hommikust õhtuni etv-d või üleüldse televiisorit vaatama. Või sunnib?

Mina arvan, et teema pildis hoidmine on oluline, et ei ununeks – Venemaa on jätkuvalt ohtlik ja tema isu on täitmatu.

+27
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hirmu all hoitud rahvast on kergem valitseda. Las närveerivad võõra sõja, mitte iseenda majandusolukorra pärast.

+13
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne sõda oli koroona see teema, mida seal söögi alla ja peale nämmutati. Tõeliselt vaimuvaesed ajakirjanikud.

+10
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõeliselt vaimuvaesed ajakirjanikud.

Nemad täidavad lihtsalt tellimust.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma leian ka, et selle temaga on täiesti üle võlli mindud. Selline tunne, nagu sõda oleks Eestis.

+13
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka nõus, pigem on kanali nimi UTV.
Paar päeva tagasi mainisin sõbrannale sama – enam ei suuda vaadata saateid, mida varem vaatasin. Mitte ühtegi. Ringvaated jne jäävad kõik vaatamata. Neid annetuspäringuid ja sama juttu, aga erineva nurga alt on liiga palju, kuigi loomulikult elan Ukrainale väga kaasa ja loodan, et see tobe sõda peatselt lõppeb.
Jah, õnneks on kanaleid rohkem ja alati on võimalus TV vaatamise asemel lugeda meelepärast kirjandust 🙂

+11
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hiljuti just mõtlesin, et Rainer Saks saab vist ETVst kuupalka. Alaline külaline Terevisioonis, Ringvaates, Esimeses stuudios, Ukraina Stuudios, aeg-ajalt ka Aktuaalses kaameras. Kindlasti väga tark mees ja oma ala spetsialist, aga teda on kuidagi väga palju.

+6
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algas Ringvaade. Arvake kolm korda, mis on esimene teema ????

+9
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks aastat tagasi oli see koroona, mis kõik teised teemad varjutas. Venemaa sõda Ukrainas on kahtlemata väga oluline sündmus. Ilmselt on see meie eluaja kõige olulisem sündmus. Ma ei leia, et seda oleks palju. Vaatan telekat valikuliselt ja järelvaatamisega. Ringvaates, kui lõik ei huvita, kerin edasi. Milles probleem? Kohe hakkan Wistingut vaatama, seal pole sõjast minutitki.

+20
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama, väldin ETV-d. Mu puutun oma töös Ukraina teemadega päris palju kokku. Tahaks õhtul vähemalt 15 minutitki midagi meelelahutuslikku. Nagunii toad on jahedad, sest ühistu hoiab kokku ja elekter kallis. Ma ei jaksa koguaeg vaadata kuidas inimesed surevad. Jah, elan muidugi kaasa iga päev ja hoian pöidlaid Ukrainale. Aga ETV hakkas mulle närvidele käima juba covidi ajal, tohutu paanika külvamine, samad inimesed igas jumala saates, Pangu ennast kinni parem Ja sealjuures on nad kõik lõpmatud eneseimetlejad, ennast kiitmast nad ei väsi. Vabandust, elasin end välja. Õnneks on Netflix ja kõikvõimalikud telekanalid olemas.

+6
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tõeliselt vaimuvaesed ajakirjanikud.

Nemad täidavad lihtsalt tellimust.

Soros? USA? Vabamüürlaste? Või millist vandenõuteooriat sa pooldad.

Ja kindlasti on lõbusamaid asju, aga 21 sajandil  toimub Euroopas  midagi nii jälestusväärset nagu Venemaa sõda Ukrainas siis väärib kajastamist ja seda tulebki teha – sest see mida need jäletised-vene sõjaväelased seal oma kremli kurja kääbuse juhtimisel teevad -peab olema avalikkuse ette toodud.

Teiseks – telekas on piisavalt kommertskanaleid, kes ka täidavad tellimust, näiteks Rannamajale vms – mina imestan vastu, kes küll seda vaatab?

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kajastage terviseks, kas loodate, et Venemaa üldsus vaatab või keda harida püüate? Isegi Eesti tiblad ei vaata. Mina ka ei ole ETV-d enam ammu vaadanud, ei meeldi eneseimetlejatest saatejuhid.

+4
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Häbi ei ole tõesti vinguda, et meil kajastatakse päevakajalisi asju liiga palju? Kas ukrainlased peavad jaksama karta, keldris elada, piinatud saada ja surra? Mida nemad ootavad teie meelest? Et neid unustataks ja teie saaks rahus filme ja meelelahutust vaadata? Läbi ajaloo on  meie häda olnud enesekesksus, teise maakonda tunginud vaenlane on teise maakonna asi ja sealne sõda pole ju meie sõda,, tuletame meelde, et seetõttu me oma vabadusvõitluse ka kaotasime ja ordu alla langesime, Ühtsuse puudumine on kaotuse võti ja vesi vene fašistide veskile. Mingi majandusmure või kraadi võrra jahedam tuba ei ole oluline, kui su naaber vägistatakse ja ta pere tapetakse fašistliku terriristi poolt, kes homme tuleb tapma sind. Paneme silmad kinni ja pea liiva alla, et täna filme vaadata ja homme ise surra?

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Häbi ei ole tõesti vinguda, et meil kajastatakse päevakajalisi asju liiga palju? Kas ukrainlased peavad jaksama karta, keldris elada, piinatud saada ja surra? Mida nemad ootavad teie meelest? Et neid unustataks ja teie saaks rahus filme ja meelelahutust vaadata? Läbi ajaloo on  meie häda olnud enesekesksus, teise maakonda tunginud vaenlane on teise maakonna asi ja sealne sõda pole ju meie sõda,, tuletame meelde, et seetõttu me oma vabadusvõitluse ka kaotasime ja ordu alla langesime, Ühtsuse puudumine on kaotuse võti ja vesi vene fašistide veskile. Mingi majandusmure või kraadi võrra jahedam tuba ei ole oluline, kui su naaber vägistatakse ja ta pere tapetakse fašistliku terriristi poolt, kes homme tuleb tapma sind. Paneme silmad kinni ja pea liiva alla, et täna filme vaadata ja homme ise surra?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Hobinurk Etv ja Ukraina