Esileht Hobinurk Etv- uue aja asjad

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Etv- uue aja asjad

Postitas:

Sattusin nägema seda saadet, vaatasin ERR-i arhiivist kõik osad ära. Kuna ma olen ise 1991 aastal sündinud, siis ma eriti midagi ei mäleta 90ndatest ja ka nõukogude ajast ma tean ainult läbi teiste.
Olete vaadanud? Kuidas tundus?
Mulle meeldis, üsna huvitav humoorikas vaatamine.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 18:35; 09.12 20:00; 10.12 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kas “Vana aja asjad” osad ka oled ära vaadanud? Uute asjade ajastut mäletan isiklikult väga hästi ja pigem kergendustunne vaadata. Huvitav on jõuda vanusesse, kus sinu ümber hakkab tekkima noori täiskasvanuid, kes küsivad nagu teise kultuuriruumi välismaalased mingite asjade kohta, mis sulle iseenesest mõistetavad ja tahaks hüüatada, kuidas sa ei mäleta. A ei saagi mäletada, sest polnud veel sündinud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 19:20; 10.12 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas “Vana aja asjad” osad ka oled ära vaadanud? Uute asjade ajastut mäletan isiklikult väga hästi ja pigem kergendustunne vaadata. Huvitav on jõuda vanusesse, kus sinu ümber hakkab tekkima noori täiskasvanuid, kes küsivad nagu teise kultuuriruumi välismaalased mingite asjade kohta, mis sulle iseenesest mõistetavad ja tahaks hüüatada, kuidas sa ei mäleta. A ei saagi mäletada, sest polnud veel sündinud.

Veel ei ole, võtan selle ka kindlasti ette. Nii põnev oleks näha ka tolle aja kohta olevaid asju.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 18:35; 09.12 20:00; 10.12 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pisteliselt vaadanud ja väga hea saade, sellise omapärase huumoriga. Kas vaatasid jupiterist?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pisteliselt vaadanud ja väga hea saade, sellise omapärase huumoriga. Kas vaatasid jupiterist?

Ma vaatasin lihtsalt ERR-i arhiivist. Omapärane huumor on tõesti, minuarust täitsa lahe vaatamine. 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 18:35; 09.12 20:00; 10.12 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ma alustaks pigem “Vana aja asjadest”, siis tulevad need “Uue aja asjad” loogiliselt järgi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 19:20; 10.12 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldivad mõlemad, mõnusad tekstid ja muhe vaatamine. Olen aastate jooksul ikka mitu korda neid näinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees vaatab neid ja ma ikka ka vahel silmanurgast. Meile ei meeldi kummalegi see nagu põlastav-üleolev hääletoon nende tekstide lugemisel.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Etv- uue aja asjad