Esileht Kodunurk Euronicsi 29 eurine auruti toimib?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Euronicsi 29 eurine auruti toimib?

Postitas:

Praegu igalpool reklaamid, et Euronicsis käsiauruti 29 euri. Kuna vihkan triikimist, aga vahel ikka on vaja mõni asi kiiresti sirgemaks saada, siis kas see õigustab end?
Veemahuti oli sellel odaval 60ml, pea 70eurisel oli see 70ml, st selles väga suur vahe ei saa olla. On seal mõni muu konks, mida ma ei oska näha?
Voodipesu jaoks see muidugi ei sobi, aga kas nt t-särgi saab sirgeks või pluusil üksikud kortsud välja? Niisama vedelema ei taha osta.

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Palun, Kodunurk on selliste teemade jaoks sobiv. Sinu riided, riiete triikimine ja auruti ei ole ajaviite teema.

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, rääkige palun, kellel kogemusi. Mul oleks vaja vuaalkardinate triikimiseks, mul on elutoas maast laeni kardin, 7 m lai. Triikimisele kulub kaks tundi, kohutavalt tüütu ja aeganõudev, aga ilma triikimata on kole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest see pisike käsiauruti kõlbab vaid selleks, et kui võtad varem triigitud pluusi kapist välja ja sellele on teiste riiete vahel mingi väike volt või korts sisse läinud, siis saab selle hõlpsalt ilma triikrauata välja.
Teine aurutajate puudus on selles, et nad teevad riide üsna märjaks ja sellega töödeldud riideeset peab veel kaua väljas hoidma, enne kui saab seda kappi panna, sest muidu jääb niiskus sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine aurutajate puudus on selles, et nad teevad riide üsna märjaks ja sellega töödeldud riideeset peab veel kaua väljas hoidma, enne kui saab seda kappi panna, sest muidu jääb niiskus sisse.

Aurutajaid ei kasutatagi selleks, et riideid pärast töötlemist kappi panna!
Just vastupidi – aurutajaga teed kiirelt sirgeks kapist võetud riiete kortsud, et need riided varsti selga panna 😀

Kardinad saab aurutitega sirgeks kenasti (seda konkreetset mudelit ei tunne).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viskasin võrdlusesse. https://www.euronics.ee/tootevordlus/87088-94279-98005-87202

Mul on endal SteamOne, sellega saan tõesti kõik sirgeks, ka puuvilla. Kortsud lahkuvad kuuma auruga. Käsiaurutil on vaid üks temperatuur, erinevus on ka pihustatavas aurukoguses. SteamOne’il on kaitsekinnas kaasas, tõsiselt kuum aur. Niiskeks jätavad nad pesu kõik. Voodipesu jaoks on kuivati, ja siis ka peab sirgu soputama.
Kui päris igapäev ei kasuta (käsiaurutit), siis võib ju osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Euronicsi 29 eurine auruti toimib?