Esileht Tööelu, raha ja seadused. EV 100. aastapäeva toetus Tallinnas paljulapselistele peredele

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: EV 100. aastapäeva toetus Tallinnas paljulapselistele peredele

Postitas:

Kas sel aastal makstakse? Kui keegi on leidnud, palun linki. Ma otsisin igasuguste sõnadega, ei ole tulemusi. See toetus, mis igal aastal veebruaris makstakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 11:06; 14.02 11:42; 17.02 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliste igasuguste sõnadega otsisid?
Kui see on määruses kirjas ja määrus kehtib, siis kehtib ka toetus sel aastal jätkuvalt, ei pea igal aastal uuesti kehtestama.

Seadusaktides (hetkel kehtiv MÄÄRUS: Sotsiaaltoetuste maksmise tingimused ja kord)
on toetus olemas

§ 3. Sissetulekust sõltuvad toetused
Sissetulekust sõltuvaid toetusi makstakse:
1) toimetuleku tagamiseks;
2) tervise säilitamise ja taastamisega (taastus- ja hooldusravi, retseptiravimid, vaktsineerimine jms) ja abivahendite soetamisega seotud kulutuste osaliseks hüvitamiseks;
3) õnnetusjuhtumite ja muude erakorraliste juhtumitega seotud väljaminekute osaliseks hüvitamiseks;
4) lapse hariduse ning huvi- ja sporditegevusega seotud kulutuste osaliseks hüvitamiseks;
5) paljulapselise pere lastele Eesti Vabariigi aastapäevaks;
6) toimetulekutoetust saava pere lastele kooliminekul.

§ 5. Toetuse taotlemine
(1) Taotlus esitatakse rahvastikuregistri andmetel elukohajärgse linnaosa valitsuse sotsiaalhoolekande osakonnale (edaspidi sotsiaalhoolekande osakond).

§ 10. Toetuse maksmine
Toetus kantakse kümne tööpäeva jooksul pärast toetuse määramist taotleja näidatud pangakontole. Erandjuhul võib toetuse maksta välja postiasutuse kaudu või üle kanda teenust osutava isiku või asutuse pangakontole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 11:15; 14.02 11:31; 19.02 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sissetulekust sõltuvad toetused
est rus eng
Sissetulekust sõltuvat toetust on õigus taotleda isikutel, kelle perekonna netosissetulek esimese pereliikme kohta on väiksem kehtivast töötasu alammäärast (470 eurot) ja iga järgmise pereliikme kohta väiksem kui 80% kehtivast töötasu alammäärast.
Toetuste loetelu ja piirmäärad leiad õigusaktidest.

ja ülevalpool toodud ka õigusakt.

Pöördu oma linnaosavalitsuse sotsosakonda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 11:15; 14.02 11:31; 19.02 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan! Esiteks ma isegi ei teadnud, et see määruses sees ning igal aastal toimiv, kuna alles 3. aastat meil paljulapseline pere ja see uudis lihtsalt 2 aastat tagasi kogemata jäi silma, et selline toetus olemas.
Samas on olnud 2 aastat 35 € ühe lapse kohta. Ja alati on Tallinna kodulehel sellekohane uudis… ja mul ikka võtab aega, et see leida nüüd juba teaikult. Sel aastal kuskil kuu aega tagasi vilksatas kuskilt läbi, et plaanitakse maksta rohkem 100. sünnipäeva puhul. Vot enam ei leia. Lasterikka või suurpere vms vabariigi aastapäeva toetus annab vanemate aastate vasteid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 11:06; 14.02 11:42; 17.02 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sel aastal makstakse? Kui keegi on leidnud, palun linki. Ma otsisin igasuguste sõnadega, ei ole tulemusi. See toetus, mis igal aastal veebruaris makstakse.

et saaks selle eest mida?? sellr toetuse võiks juurikates anda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sel aastal makstakse? Kui keegi on leidnud, palun linki. Ma otsisin igasuguste sõnadega, ei ole tulemusi. See toetus, mis igal aastal veebruaris makstakse.

et saaks selle eest mida?? sellr toetuse võiks juurikates anda

Kas pead summat tühiseks?
Muidugi on see väike, aga mina nt tänu sellele ja mõnele muule pisikesele hüvele olen saanud olla kodune kuni lapse 3a saamiseni. Jh, nii vaesed me pole, et igakuist toetust saada, aga aee veebruatitoetus, paljulapselise lisa 300 € ning tuludeklr raha võimaldab peres olukorra, et töötab vaid 1 vanem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 11:06; 14.02 11:42; 17.02 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka käisin ja tegin ära, vaadati küll pika pilguga, kui kirjutasin, et ainuke sissetulek on peretoetus ja mees ei tööta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 16:19; 19.02 19:11; 19.02 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaataks ka pika pilguga, kui 3-lapseline pere (st 5 inimest) saaks hakkama vaid peretoetustega…no max on see 55+55+100+300+lht-d(kui laps alla 3a siis 38,35, kui 3-8a siis 19,18 kuus)

max 510+ 3x 38,35 kui kõik 3 last alla 3a= 625 ja 5 inimesele kuus ?
Tõeliselt super majandamine või…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 11:15; 14.02 11:31; 19.02 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaataks ka pika pilguga, kui 3-lapseline pere (st 5 inimest) saaks hakkama vaid peretoetustega…no max on see 55+55+100+300+lht-d(kui laps alla 3a siis 38,35, kui 3-8a siis 19,18 kuus)

max 510+ 3x 38,35 kui kõik 3 last alla 3a= 625 ja 5 inimesele kuus ?
Tõeliselt super majandamine või…

Siisetulek ei võrdu kulu, matemaatik.. Kõik ei ela peost suhu.

Ma olin valmis vastama aga kuna küsimise asemel suutis see ametnik vaid pika pilguga vaadata ja kolm korda lolli näoga küsida, kas tõesti nii rohkem sissetulekut pole, siis ma ei hakanud selgitama ka. Imelik tõesti, et ametnikud säästudest ei ole midagi kuulnud..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 16:19; 19.02 19:11; 19.02 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaataks ka pika pilguga, kui 3-lapseline pere (st 5 inimest) saaks hakkama vaid peretoetustega…no max on see 55+55+100+300+lht-d(kui laps alla 3a siis 38,35, kui 3-8a siis 19,18 kuus)

max 510+ 3x 38,35 kui kõik 3 last alla 3a= 625 ja 5 inimesele kuus ?
Tõeliselt super majandamine või…

Siisetulek ei võrdu kulu, matemaatik.. Kõik ei ela peost suhu.

Ma olin valmis vastama aga kuna küsimise asemel suutis see ametnik vaid pika pilguga vaadata ja kolm korda lolli näoga küsida, kas tõesti nii rohkem sissetulekut pole, siis ma ei hakanud selgitama ka. Imelik tõesti, et ametnikud säästudest ei ole midagi kuulnud..

No kui kohe nii palju sääste on, et mees ei pea tööl käima, milleks siis riigilt juurde kerjata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaataks ka pika pilguga, kui 3-lapseline pere (st 5 inimest) saaks hakkama vaid peretoetustega…no max on see 55+55+100+300+lht-d(kui laps alla 3a siis 38,35, kui 3-8a siis 19,18 kuus)

max 510+ 3x 38,35 kui kõik 3 last alla 3a= 625 ja 5 inimesele kuus ?
Tõeliselt super majandamine või…

Siisetulek ei võrdu kulu, matemaatik.. Kõik ei ela peost suhu.

Ma olin valmis vastama aga kuna küsimise asemel suutis see ametnik vaid pika pilguga vaadata ja kolm korda lolli näoga küsida, kas tõesti nii rohkem sissetulekut pole, siis ma ei hakanud selgitama ka. Imelik tõesti, et ametnikud säästudest ei ole midagi kuulnud..

No kui kohe nii palju sääste on, et mees ei pea tööl käima, milleks siis riigilt juurde kerjata?

ei kerjagi, võtan vaid selle, mis on seaduse järgi õigus saada 🙂 Lähen lastega SPA´sse selle eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 16:19; 19.02 19:11; 19.02 20:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. EV 100. aastapäeva toetus Tallinnas paljulapselistele peredele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.