Esileht Koroonaviirus COVID-19 Evelin Sepp Urmas Vaino saates UV faktor

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Evelin Sepp Urmas Vaino saates UV faktor

Postitas:
Kägu

Vaatasin teisipäev Urmas Vaino juhitud uut saadet UV faktor. Saates osalesid 4 inimest. Kaks vaktsineeritud ja kaks mitte. Evelin Sepp ja üks jurist nimega Keres olid vaktsineerimata. Doktor Popov ja Tallinki mees Nõgene olid vaktsineeritud. Sepp teatas hirmunud näoga, et temal on meditsiinilised põhjused, miks ta ei ole süsti saanud. Aga loomulikult täpsemalt ta rääkima ei soostunud. Delikaatne info. Täna Ringvaates räägiti ka vaktsineerimisest ja üks meditsiinitegelane väitis, et lõviosa vaktsineerimata inimesi ei taha lihtsalt vaktsineerida ja meditsiinilisi vastunäidustusi on imevähe (paar protsenti).

Mina arvan, et see Evelin Sepa meditsiiniliste põhjuste jutt oli lihtsalt väljamõeldis, tegelikult Evelin kardab end süstida. Väga mugav on öelda, et mul on meditsiinilised vastunäidustused, sest seda kontrollida on võimatu. Hea ettekääne mille taha pugeda.

+7
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis see sinu asi on? Kui ta oleks öelnud, et ei taha ja kõik, siis sa oleks teda siin lamemaalaseks sõimanud!

Näe, ma tahtsin Modernaga ennast süstida ja täna juba tuli välja, et Rootsi ei lase sellega enam alla 30 aastaseid süstida. Praegu mõtlen, et jumal tänatud, et ise ennast siiski usaldasin ja ei teinud seda.

Tunnen kaasa vanematele, kes oma 12- 13 aastaseid sellega 2x torkida lasid. Ei tea kas Selveri 5eurine kinkekaart oli seda väärt . . . .

+15
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis siis? Inimesel on õigus mitte lasta ennast vaktsineerida. Ka meditsiinilised põhjused on täiesti olemas mitte vaktsineerida ja lahmimine stiilis “nagunii valetab” räägib midagi ainult selle lahmija enda kohta, mitte kellegi teise.

Mul veab, et mul mingit meditsiinilist põhjust pole ja olen ennast ka ära vaktsineerinud, aga kui ei oleks, siis ilmselt ei elaks seda pidevat kiusamist üle.

Lõpetage kiusamine, mõnitamine ja iseenda upitamine teiste inimeste maha tallumise abil.

Sellest küll ei saanud hästi aru, miks see Evelin Sepp seal oli ja mis arvamust või suunda ta seal esindas. Aga toetan inimeste õigust teha ise oma keha üle otsuseid. Vajaliku vaktsineerituse taseme peab saavutama inimlikkuse ja informeerimise, mitte kiusamise ja ühiskonnast välja tõrjumise abil.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle just meeldisid vandeadvokaat Paul Kerese avaldused vaktsineerimisele survestamise (eriti töölepingu lõpetamise klausli) ja koroonapassi teemal, millest viimast tõesti ei saa nimetada nakkusohutustõendiks. Samuti imponeeris mulle ta tunnistus teemal, et tema ei ole viroloog ega muu meditsiiniharidusega teadlane ning ta juhindub selles debatis eelkõige oma professiooni puudutavates väljaütlemistes, milleks siis õigusalane teadmine.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Evelin Sepp rääkis meditsiinilistest põhjustest, mis teda kuidagi vaktsineerida ei luba hirmunud  näoga. See tundus ebasiiras. Lihtsalt hea põhjus mille taha pugeda.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Evelin Sepp rääkis meditsiinilistest põhjustest, mis teda kuidagi vaktsineerida ei luba hirmunud näoga. See tundus ebasiiras. Lihtsalt hea põhjus mille taha pugeda.

Evelin Sepp ei pea kuhugi pugema. Ta oleks võinud sama hästi ka öelda, et tal ei ole põhjust ennast vaktsineerida ja see olnuks tõsi – ta ei ole ei rasvunud (nagu suur osa meie elanikkonnast) ega vanur (kes on haavatavamad), kes peaks covidi rasket põdemist pelgama.
Ja kellelgi ei olnuks õigust teda selle väljaütlemise eest kuidagi halvustada.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Evelin Sepp rääkis meditsiinilistest põhjustest, mis teda kuidagi vaktsineerida ei luba hirmunud näoga. See tundus ebasiiras. Lihtsalt hea põhjus mille taha pugeda.

Evelin Sepp ei pea kuhugi pugema. Ta oleks võinud sama hästi ka öelda, et tal ei ole põhjust ennast vaktsineerida ja see olnuks tõsi – ta ei ole ei rasvunud (nagu suur osa meie elanikkonnast) ega vanur (kes on haavatavamad), kes peaks covidi rasket põdemist pelgama.

Ja kellelgi ei olnuks õigust teda selle väljaütlemise eest kuidagi halvustada.

riskigruppide loetlemisel unustasid kaasuvad haigused ja “meditsiiniline põhjus” viitab justkui võimalikule tõsisele haigusele.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/75134233/evelyn-sepp-talitseb-pidevat-tungi-poes-inimeste-ramps-toidukorvi-kritiseerida-loll-ja-laisk-olemine-ei-peaks-olema-inimoigus-mu-meelest

“Ja lõpetuseks-enamus meie tervisehädadest on julgelt meie endi põhjustatud. Ise tehtud nii endale kui oma lastele ja pagan võtaks, siis ma küll mõtlen, et kuidagi ei tahaks olla selliste “hädade” kinni maksmisel solidaarne. Loll olemine ja laisk olemine ei peaks olema inimõigus mu meelest.” lajatab ta.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Evelin Sepp rääkis meditsiinilistest põhjustest, mis teda kuidagi vaktsineerida ei luba hirmunud näoga. See tundus ebasiiras. Lihtsalt hea põhjus mille taha pugeda.

Evelin Sepp ei pea kuhugi pugema. Ta oleks võinud sama hästi ka öelda, et tal ei ole põhjust ennast vaktsineerida ja see olnuks tõsi – ta ei ole ei rasvunud (nagu suur osa meie elanikkonnast) ega vanur (kes on haavatavamad), kes peaks covidi rasket põdemist pelgama.

Ja kellelgi ei olnuks õigust teda selle väljaütlemise eest kuidagi halvustada.

riskigruppide loetlemisel unustasid kaasuvad haigused ja “meditsiiniline põhjus” viitab justkui võimalikule tõsisele haigusele.

Võib-olla see meditsiiniline põhjus on psühholoogiline. See ei ole kellegi asi. Ja mis puutub neissse paljuleierdatud “kaasuvatesse haigustesse”, siis need kaasuvad üldjuhul rasvumisega. Tervet rasvunut ei ole olemas.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/75134233/evelyn-sepp-talitseb-pidevat-tungi-poes-inimeste-ramps-toidukorvi-kritiseerida-loll-ja-laisk-olemine-ei-peaks-olema-inimoigus-mu-meelest

“Ja lõpetuseks-enamus meie tervisehädadest on julgelt meie endi põhjustatud. Ise tehtud nii endale kui oma lastele ja pagan võtaks, siis ma küll mõtlen, et kuidagi ei tahaks olla selliste “hädade” kinni maksmisel solidaarne. Loll olemine ja laisk olemine ei peaks olema inimõigus mu meelest.” lajatab ta.

Ja tal on täiesti õigus. See, et enamus on lollid ja laisad, ei muuda seda fakti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/75134233/evelyn-sepp-talitseb-pidevat-tungi-poes-inimeste-ramps-toidukorvi-kritiseerida-loll-ja-laisk-olemine-ei-peaks-olema-inimoigus-mu-meelest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/75134233/evelyn-sepp-talitseb-pidevat-tungi-poes-inimeste-ramps-toidukorvi-kritiseerida-loll-ja-laisk-olemine-ei-peaks-olema-inimoigus-mu-meelest

“Ja lõpetuseks-enamus meie tervisehädadest on julgelt meie endi põhjustatud. Ise tehtud nii endale kui oma lastele ja pagan võtaks, siis ma küll mõtlen, et kuidagi ei tahaks olla selliste “hädade” kinni maksmisel solidaarne. Loll olemine ja laisk olemine ei peaks olema inimõigus mu meelest.” lajatab ta.

Ja tal on täiesti õigus. See, et enamus on lollid ja laisad, ei muuda seda fakti.

https://epl.delfi.ee/artikkel/94784127/paeva-teema-ants-nomper-kes-on-pohjuseta-vaktsineerimata-voiks-enda-ravi-ise-kinni-maksta

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Evelin Sepp rääkis meditsiinilistest põhjustest, mis teda kuidagi vaktsineerida ei luba hirmunud näoga. See tundus ebasiiras. Lihtsalt hea põhjus mille taha pugeda.

Evelin Sepp ei pea kuhugi pugema. Ta oleks võinud sama hästi ka öelda, et tal ei ole põhjust ennast vaktsineerida ja see olnuks tõsi – ta ei ole ei rasvunud (nagu suur osa meie elanikkonnast) ega vanur (kes on haavatavamad), kes peaks covidi rasket põdemist pelgama.

Ja kellelgi ei olnuks õigust teda selle väljaütlemise eest kuidagi halvustada.

riskigruppide loetlemisel unustasid kaasuvad haigused ja “meditsiiniline põhjus” viitab justkui võimalikule tõsisele haigusele.

Võib-olla see meditsiiniline põhjus on psühholoogiline. See ei ole kellegi asi. Ja mis puutub neissse paljuleierdatud “kaasuvatesse haigustesse”, siis need kaasuvad üldjuhul rasvumisega. Tervet rasvunut ei ole olemas.

ma ei oleks nii kategooriline. paraku on ka hulgaliselt normkaalulisi haigeid inimesi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ainult endine alkohoolik jälestab alkoholi, suitsetaja ei talu sigareti aroomi. Ehk oma kaaluprobleeme ei maksaks ajakirjdanduses feti1šeerida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nelja osalise kohta oli kõigil jube vähe aega, et oma mõte korralikult välja saada – segati vahele, teema vahetus ja ei saanudki siis arutada, mis selle statistikaga tegelt ikkagi on jne.

Jäi ka põhjendusta, mida täpsemalt annab see üks lisa süst veel juba läbipõdenud inimesele peale katkupassi templi 🙂 Oleks tahtnud rohkem teada.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õhtulehes ilmus artikkel, mis kinnitas minu arvamust. Tsitaat.

Paljud arvavad ekslikult, et nad ei tohi vaktsineerida oma tervise tõttu. Viroloog Andres Merits purustas selle müüdi „Vikerhommikus“. „Aga neid inimesi on tegelikult väga vähe. Mõnikümmend ehk. Enamik põhjusi, mis tuuakse, on hoopis sellised põhjused, miks just peaks kohe vaktsineerima minema,“ täpsustas ta. Kui palju siis ikka on neid inimesi, kellel on reaalne meditsiiniline põhjus ennast mitte COVID-19 vastu vaktsineerida ja mis see põhjus olla võiks?

Artikkel ose on selline (ei ole tasuline muideks).

https://www.ohtuleht.ee/1045802/kusimus-kui-palju-on-eestis-inimesi-keda-ei-saa-meditsiinilistel-pohjustel-vaktsineerida

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et Delfi tavapärased vaxivastased on nüüd ka Perekooli üle kolinud ning möllavad ja miinustavad siin. Õhtulehes oli ka juba tavapärasest hulga rohkem negatiivseid kommentaare.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Evelin Sepp Urmas Vaino saates UV faktor