Esileht Pereelu ja suhted Facebook etikett?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Facebook etikett?

Postitas:

Facebooki oman ammu, aga viimasel ajal olen hakanud seal rohkem viibima. Pilte postitama jne. Peamiselt selle pärast, et elan teises riigis ja sedasi sugulased ja sõbrad on meie pere ja laste tegemistega kursis. Lisaks mulle meeldib vaadata ja jäädvustada oma elu ja tegevusi. Rahuldab tähelepanu vajaduse jne. Pilte ja asju näevad ainult sõbrad (sugulased ja inimesed, keda reaalselt tean ja tunnen).
Ise panen piltidele üldiselt Like märgi ja kõik, ei kommenteeri väga teisi. Aga siis on mingi osa inimesi, kes kasutavad neid südame märke ja emotikone, kus on silmade asemel südamed jne. Mees teatas, et teda see häirib ja see on imelik, kui mõni meeskolleeg paneb pildile Love märgi. Kuidas teie sellesse suhtute või milline see viisakas käitumine on?

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka probleem, juy siis sellele meeskolleegile tundus, et pildil on midagi armsat. Oleneb pidist, miks mitte – kummaline on ehk mingile nunnule lapse- või loomapildile lihtsalt “Like” panna.
Kui su meest su meeskollegide fb “reageeringud” häirivad, siis pole probleem mitte FB etiketis vaid selles, et järsku su sõbralistis, kellega oma intiimseid perepilte jagad, ei peaks seda kolleegi ja teisigi olema. Saad teha ju eraldi sõprade-sugulaste grupi, kus oma pereelu jagad ja lahkad, seda ei pea kõik su “sõbrad” fb-s nägema

Isiklikult minu jaoks on FB muutunud pigem profesionaalseks tööriistaks, kus erinevate teema ja diskussioonigruppides on huvitav “viibida”. Oma isikliku elu jagamist teen hoopis parooliga suletud blogis. Elan ka “välismaal”.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuniks su meeskolleeg komentaarides su pildi alla oma peenisest pilte toppima ei hakka on kõik korras ja etiketti pole rikutud

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, tegelikult mingid reeglid on, mis tulenevad heast tavast. Love-märk jah üldiselt indikeerib seda, et fotol on midagi armsat. Kui pildil lapsed-lemmikloomad või sa ise koos mehega, siis on mehe reageering liiast mu meelest. Kui oled fotol üksinda ja mõni meesisend on love pressinud, siis see pole hea toon. Ka vastupidi mitte, kui suhtesolijana lovetad mõnd meesisendi portreed.

Paraku sa teiste käitumist muuta ei saa, seega, kui su meest love-pressijad häirivad, siis tuleb kas mehega läbi rääkida, kuidas reageerida või lovetajad lihtsalt sõbralistist eemaldada, kui mehe ebamugavustunne sulle korda läheb.

Mul mees vahel väga harva paneb endast pildi üles. Eriti nilbe on kui mõni vana pruut love märgiga seda kostitab, omal mees ja lapsedki selle mehega kodus. No pole viisakas – ei fotopostitaja pere ega oma pere suhtes. On mees pannud pildi meie lastega koos ja mõni endine pruut love märgi viskab või vaatupidi, siis ma ennast puudutatuna ei tunne. Toredad perepildid on armsad. Tagamõtteta.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libateema. Kahjuks igav liba.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebooki oman ammu, aga viimasel ajal olen hakanud seal rohkem viibima. Pilte postitama jne. Peamiselt selle pärast, et elan teises riigis ja sedasi sugulased ja sõbrad on meie pere ja laste tegemistega kursis. Lisaks mulle meeldib vaadata ja jäädvustada oma elu ja tegevusi. Rahuldab tähelepanu vajaduse jne. Pilte ja asju näevad ainult sõbrad (sugulased ja inimesed, keda reaalselt tean ja tunnen).

Ise panen piltidele üldiselt Like märgi ja kõik, ei kommenteeri väga teisi. Aga siis on mingi osa inimesi, kes kasutavad neid südame märke ja emotikone, kus on silmade asemel südamed jne. Mees teatas, et teda see häirib ja see on imelik, kui mõni meeskolleeg paneb pildile Love märgi. Kuidas teie sellesse suhtute või milline see viisakas käitumine on?

Et kuidas meie suhtumine, et sinu meeskolleeg paneb sulle südame? Mina ei suhtu kuidagi sellesse mis sinu seinal toimub. Mina ei jälgi teiste reageeringuid. Kui kommentaar on kirjutatud, selle loeng läbi. Aga võtta lahti eraldi see koht, kus reaktsioonid, näha nimelised, kes mida teinud on, see on ju aja raiskamine. Parem loen midagi huvitavat sellel ajal. Peab ütlema, et su mees on kas on väga noor või tal on väga palju vaba aega. Soovitan mehel lisatöö võtta, siis pole aega naise kontol passida….

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldine etikett või noh, sotsiaalvõrgustiku kohta pigem hea tava mida ise järgin:
Ei piina sõbralisti totrate mängude jagamisega (loosimisi ei pea silmas), mingite isiksustestide ega muu rämpsuga, ei postita oma lastest miljon korda päevas, mehega ühist kontot ei oma. Minu jaoks on ta pigem kauplemise koht, ka on mul seal laste klasside grupid kus infot jagame, oma kogukonna grupid jne. Mingist love märgist pildi all on mul küll sügavalt kama kaks, need ei tähendagi midagi rohkemat kui nunnu pilt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt on see südameid toppiv mees gei. Muidugi, kui tegemist on välismaa mehega, siis võibolla ei ole ka, aga Eesti mehe puhul ma ei kujuta ette, et ta lambist südameid kellelegi topiks kuhugi, kui ainult oma naisele ja privaatselt.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libateema. Kahjuks igav liba.

Mina ei saa aru, miks see libateema on? Ma arvan, et see on põlvkondade erinevus. Minu peamises tutvusringkonnas mitte keegi neid emotikone ei kasuta. Aga on paar nooremat sugulast kes kasutavad ohtralt. Minusugustele tunduvadki need emotikonid fotode all veidrad ja titelikud, nende jaoks on aga normaalsus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Facebook etikett?