Esileht Hobinurk Facebooki jama kaheosalise autentimisega

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Facebooki jama kaheosalise autentimisega

Postitas:
Kägu

Login sisse Facebooki, ütleb, et olen valinud kaheosalise autentimise, okei, küsib mingid kuuekohalist koodi. Samal ajal olen telefonis FB-s sees ja tuleb teavitus, et kas oled sina, kes just sisse logis teisest seadmest, ütlen jah, öeldakse, et kõik hästi. Kuid minnes tagasi arvutisse on endiselt ees see koodi küsimise lehekülg, kuigi mingit koodi mulle pole saadetud.

Kui otsin telefoni seadete alt üles FB koodi generaatori, tuleb välja, et see tuleks aktiveerida, aga ainult läbi arvuti, kus on ju FB lukus.

Et polegi enam võimalik arvutist sisse logida? Püüdsin sisestada lisaks uue e-postiaadressi, aga sellest mingit kasu polnud. Kas keegi on sellises olukorras olnud?

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Perekool ei halda Facebook’i.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekool ei halda Facebook’i.

No kus nüüd tegi avastuse.
Küll on PKs palju kasutajaid, mõnel ehk on sarnane probleem ette tulnud. Vaevalt, et TA-l nii unikaalne mure on, mis ainult temaga juhtus.

Kas sa oma probleemi guugeldades ei leia ühtki juhendit? Kas sulle pole tulnud nt sms selle koodiga, mida sa pole ehk tähele pannud?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekool ei halda Facebook’i.

No kus nüüd tegi avastuse.

Küll on PKs palju kasutajaid, mõnel ehk on sarnane probleem ette tulnud. Vaevalt, et TA-l nii unikaalne mure on, mis ainult temaga juhtus.

Kas sa oma probleemi guugeldades ei leia ühtki juhendit? Kas sulle pole tulnud nt sms selle koodiga, mida sa pole ehk tähele pannud?

Olen guugeldanud, aga täpselt sarnast probleemi pole veel leidnud. Mõtlesingi, et see ei tohiks olla ju nii äärmuslik juhtum, äkki kellelgi on ka juhtunud. SMSi ei tulnud kindlasti, tuli lihtsalt FB enda märguanne selle kohta, et kas olen mina, kes tahab sisse logida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid minnes tagasi arvutisse on endiselt ees see koodi küsimise lehekülg, kuigi mingit koodi mulle pole saadetud.

Kas panid vahepeal arvutis FB kinni? Sisenesid uuesti ühe liigutusega või nö puhtalt lehelt? Proovi mõlemat pidi uuesti.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid minnes tagasi arvutisse on endiselt ees see koodi küsimise lehekülg, kuigi mingit koodi mulle pole saadetud.

Siis saabki ilma koodita sisse, sest oled telefonist kinnitanud, et see sina.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Facebooki jama kaheosalise autentimisega