Esileht Hobinurk Film “Asjad, millest me ei räägi”

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Film “Asjad, millest me ei räägi”

Postitas:

Kas keegi näinud? Kas hea komöödia vōi totaalselt jama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 12:21; 11.03 13:32;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Just hiljuti oli Kanal11 -s originaalversioon, mille järgi Eesti film on tehtud

Kuigi seal oli pisarateni naljakaid kohti, oli üldmulje pigem tõsine
Mulle tundub, et see kõige kõhedam osa on Eesti versioonist üldse välja jäetud (mida ma pole veel näinud)

Aga eks selline see suhteelu on – vahel nalja, vahel pisaraid

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 12:49; 11.03 19:09; 02.08 19:25; 05.08 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas hea komöödia vōi totaalselt jama?

Vahepealne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just hiljuyi oli Kanal11 -s originaalversioon, mille järgi Eesti film on tehtud

Kuigi seal oli pisarateni naljakaid kohti, oli üldmulje pigem tõsine

Mulle tundub, et see kõige kõhedam osa on Eesti versioonist üldse välja jäetud (pole veel näinud)

Aga eks selline see suhteelu on – vahel nalja, vahel pisaraid

Millal see film oli , mis nimi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 12:21; 11.03 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just hiljuyi oli Kanal11 -s originaalversioon, mille järgi Eesti film on tehtud

Kuigi seal oli pisarateni naljakaid kohti, oli üldmulje pigem tõsine

Mulle tundub, et see kõige kõhedam osa on Eesti versioonist üldse välja jäetud (pole veel näinud)

Aga eks selline see suhteelu on – vahel nalja, vahel pisaraid

Millal see film oli , mis nimi?

Eelmise pühapäeva õhtul Kanal 11s

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski esmaspäeval oli: https://kanal11.postimees.ee/filmid/Voodielu-eriparad

The Little Death/”Voodielu eripärad” Kanal11 E 09.03.2020 kell 20:30

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 12:49; 11.03 19:09; 02.08 19:25; 05.08 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama. Muuseas, iga kord, kui teatud Eesti filmid välja tulevad, hakkab perekoolis arvamuste küsimuse nime all reklaamikampaania 😉

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on veel hispaanlaste versioon samast asjast
https://lookmovie.ag/movies/view/4922692-kiki-love-to-love-2016

tegelikult väga kurb film ju.Miks seda meil komöödiana esitletakse ?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Originaal on superhea film, vanasti oli see Telia videolenutuses ja olen mitu korda näinud. Hispaania varianti ei suutnud lõpuni vaadata, Eesti versiooni ei kavatsegi vaadata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna õhtul kanal2, soovitan vaadata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ja mehele küll see film meeldis- meie saime kõvasti naerda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna õhtul kanal2, soovitan vaadata.

Ei ole ju??

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 21:28; 01.08 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna õhtul kanal2, soovitan vaadata.

Ei ole ju??

Aaa ok, ikka on. Eesti varianti pole, arvasin, et sellest räägid. 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 21:28; 01.08 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ja mehele küll see film meeldis- meie saime kõvasti naerda.

Mida te naersite? Ehk kirjeldad mõnda situatsiooni 🙂

Minu jaoks oli see film üsna tõsine ja pigem kurb, kuna inimestel on mingid omad soovid, millest partnerile rääkida ei julgeta ja siis peab nö lolli mängima, et saada, mida vajad (pisarate peale erutuv naine).
Või siis, et jõutakse küll ühisele keelele ja saadakse teise soovidest aru, aga nägemus asja sisust ja enda tegevuse tagajägedest on ikkagi erinev (rollimängude paar).
Vägistamise mängu paaril lõppes asi ikka üsna kurvalt ning samuti sellele magavat partnerit vaatavale paarile lausa väga kurvalt.
Nalja tegi ehk natukene Skype teel kurdi tõlkimine telefoniseksi pakkujale.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oli see film üsna tõsine ja pigem kurb, kuna inimestel on mingid omad soovid, millest partnerile rääkida ei julgeta ja siis peab nö lolli mängima, et saada, mida vajad (pisarate peale erutuv naine).
Või siis, et jõutakse küll ühisele keelele ja saadakse teise soovidest aru, aga nägemus asja sisust ja enda tegevuse tagajägedest on ikkagi erinev (rollimängude paar).
Vägistamise mängu paaril lõppes asi ikka üsna kurvalt ning samuti sellele magavat partnerit vaatavale paarile lausa väga kurvalt.
Nalja tegi ehk natukene Skype teel kurdi tõlkimine telefoniseksi pakkujale.

Originaal oli tõsisem, Eesti oma siiski paras komöödia.
“Vägistamise” lugu lõppes ju veel kõige paremini (mõlemas variandis). No, mees sai veidi klobida, aga naine avas end talle oma fantaasia kohapealt ja mees pingutas ka seda täita – see on ju just hea.
Seksiteemasid tulebki ometi veidi huumoriga võtta, kuidas sina siis oma fantaasiatest mehega räägid? Istutad laua taha ja “Kallis, me peame rääkima” ?
Nutmise peale erutuv oli juba hälbesse kalduv mitte lihtsalt kurb (tegi nimelt haiget mehele enda orgasmi nimel, armastust ei paistnud enam)
Rollimängude puhul oli ju naerda palju (osalistel – nii tegelastel kui näitlejatel – endil oli ju lõbus, see mõjus vähemalt mulle). Hiljem tõesti arenes mäng mõlema jaoks erinevas suunas, aga see on elu ju ometi. See ongi loomulik ja ei tasu traagilisetl võtta. Mõnedel hakkab klappima, mõnedel mitte.
Magav naine – see polnud ju isegi seksfantaasia, vaid paari mure peitus muus.
Videokõne vahendamine oli puhas komöödia.
Film aitas naerda elu, enda, inimlikkuse üle. Täiesti eluterve on vahel seda teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 12:49; 11.03 19:09; 02.08 19:25; 05.08 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ära selle Austraalia originaali. Miks seda Eesti versioonist paremaks peetakse? Täpselt sama ju! Isegi dialoogid sama tekstiga sõna-sõnalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ära selle Austraalia originaali. Miks seda Eesti versioonist paremaks peetakse? Täpselt sama ju! Isegi dialoogid sama tekstiga sõna-sõnalt.

Vist seetõttu, et tõsisemaid filme kiputakse paremaks pidama kui naljafilme ja Eesti versiooni jaoks oli sügavust ja tõsidust ikka välja võetud. Ilmselt eesmärgiga, et sobiks paremini kinoskäiva sihtgrupiga ja mitte häirida lõbusat üldmeeleolu.
Siin lõppesid ju kõik lood põhimõtteliselt hästi või vähemalt anti lootust positiivse lahenduse osas tulevikus. Kõige tõsisem liin ja selle sünge lahendus oli Eesti filmist üldse välja jäetud.
Parem või kehvem, aga kui mõlemad on nö draama-komöödiad, siis originaalis oli rohkem draamat (mitte “draamat”), Eesti omas rohkem komöödiat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 12:49; 11.03 19:09; 02.08 19:25; 05.08 09:14;
To report this post you need to login first.

Apollo kino kodukal oli selle filmi kirjelduses märge, et see on “menukomöödia Svingerid” tegijatelt. Kas Svingerid oli tõesti menukomöödia? Minu meelest üks täiesti ebaõnnestunud käkerdis. Arusaamatu film, komöödiast oli ka asi kaugel. Ilmselt on see film siis samasugune jama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Svingerid üleüldiselt on menukomöödia, mida on tehtud paljudes riikides. See, et ta Eestis ebaõnnestus… See ei muuda asjaolu eriti. Ja no olgem ausad, sellise farsi jaoks on vaja oma publikut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Hobinurk Film “Asjad, millest me ei räägi”