Esileht Kodunurk filtritega bassein õues

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: filtritega bassein õues

Postitas:

Milliseid soovitate, ise vaatan metallraamiga. Kui palju üldse kasutate? kas on mõtet meie kliimas, kus enamus ajast suvel vihmane ja külm?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 12:04; 08.01 09:55; 08.01 10:25; 11.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see ->

https://basseinipood.ee/et/basseinid-metallraamil-et-18.htm/bassein1-et-66.htm

Vee lasen sisse umbes maikuus ja katan koormakattega kinni. Augusti lõpus tühjendan.

Kasutatakse ikka palju.

Aga probleem on putukad ja puulehed, mis sisse lendavad.

 

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 09:36; 08.01 10:19; 08.01 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see ->

https://basseinipood.ee/et/basseinid-metallraamil-et-18.htm/bassein1-et-66.htm

Vee lasen sisse umbes maikuus ja katan koormakattega kinni. Augusti lõpus tühjendan.

Kasutatakse ikka palju.

Aga probleem on putukad ja puulehed, mis sisse lendavad.

Oi tore, ma just samasugust mõtlesin. Mõtlesime veel puidust raami ümber ehitada. Kuidas seal vee väljalaskmine on?  Kas kasutate klooritablette, olen lugenud ka et on olemas mingid soolatabletid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 12:04; 08.01 09:55; 08.01 10:25; 11.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ikka, kõik vajalik keemia on basseinipoes müügil ja seda me ka kasutame – muidu läheb vesi libedaks.

Vee väljalaskmiseks on allosas ava, sinna (vist) saab ka vooliku ühendada, et kaugemale juhtida. Aga see ava on niipalju kõrgel, et põhja ikka jääb u 15cm vett.

Igatahes meil on see elektripump, mille viskad sisse ja võtab põhjani puhtaks.

Meil on see bassein nüüd olnud 3 aastat ja veel ei ole tehnilisi probleeme esinenud.

Ma tean, et on olemas mingi põhjaimur, millega peaks saama põhjast sodi koristada – seda mul veel pole. Võrgud on, aga nendega on lõpuks ikka tüütu. Sel suvel oli mingi erakordne kärbserünnak, varem nii jubedalt pole olnud. Ja need vajuvad kõik basseini põhja.

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 09:36; 08.01 10:19; 08.01 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Meil on ka metallraamiga, basseinipoest ostetud, ostsime sealt juurde veel soojuspumba, lisaks ehitasime kasvuhoonest katuse 🙂 ja terve suve läbi ujusime. Vesi oli 26-30 kraadi olenevalt sellest, kui palju pumbaga kütsime. Kloori peab päris palju panema, see aasta tahaks osta soolageneraatori, äkki siis on hooldus lihtsam…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka metallraamiga, basseinipoest ostetud, ostsime sealt juurde veel soojuspumba, lisaks ehitasime kasvuhoonest katuse ???? ja terve suve läbi ujusime. Vesi oli 26-30 kraadi olenevalt sellest, kui palju pumbaga kütsime. Kloori peab päris palju panema, see aasta tahaks osta soolageneraatori, äkki siis on hooldus lihtsam…

mis tähendab kasvuhoonest katus?, et katus on, aga seinad on lahtised?  Huvitab ka, kui teha puidust raam ümber ja bassein talveks kinni katta, kas võiks tühja basseini talveks õue jätta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 12:04; 08.01 09:55; 08.01 10:25; 11.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühi bassein on loomulikult õues, kus siis veel? Mõtled igal aastal lahti võtta?

Seda ma küll ette ei kujutaks. Esiteks on see väga raske, käsitsi väga ei tõsta.

Kui selle PVC kokku murrad, siis murdekohtadesse võivad praod tekkida.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 09:36; 08.01 10:19; 08.01 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka metallraamiga, basseinipoest ostetud, ostsime sealt juurde veel soojuspumba, lisaks ehitasime kasvuhoonest katuse ???? ja terve suve läbi ujusime. Vesi oli 26-30 kraadi olenevalt sellest, kui palju pumbaga kütsime. Kloori peab päris palju panema, see aasta tahaks osta soolageneraatori, äkki siis on hooldus lihtsam…

mis hinnaga soojuspump oli ja palju ta 1 kuus elektriarvet kasvatas umbes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 12:04; 08.01 09:55; 08.01 10:25; 11.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on see https://www.motonet.ee/et/toode/8000284/Bestway-Lay-Z-Spa-Miami-massaaYibassein-180-x-66-cm

Talveks pakin koku ja kogu lugu.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk filtritega bassein õues