Esileht Kasutajaabi ja mõtted Foorum keerati viimase uuendusega pekki

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Foorum keerati viimase uuendusega pekki

Postitas:
Kägu

No nii närvi ajab, et pärast seda, kui Ajaviite-rubriigist anonüümsus kaotati, on ka kõik muu siin foorumis pekki keeratud. Enam ei näe infot enda postituste ja teemade koht, mis on tehtud Käona. Vahel tahaks mõnda rnda poolt varem tehtud teemat või postitatud vastust lugeda, aga ei pruugi täpselt mäletada ja enam ju enda nime alt seda ei leia. Samuti ei näe enam postituste statistikat – varem oli Käo all kirjas, kas ja milliseid postitusi ta antud teema all veel teinud on. Ja tundub, et keegi ei kavatsegi siin enam midagi korda teha, sest Kasutajaabi all ühelegi küsimusele ei reageerita. Kõik kaebused on siin nagu hüüdja hääl kõrbes.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui oleks uuendatud ainult ajaviidet, siis oleks kõik praegu ok.
Aga platform eeldab mudimist, lisafunktsioonide allalaadimist, alafoorumi kogu sisu nö “ülespoole” teisaldamist ning ajaviitele eraldi kanali tekitamist, ju siis on omanikel täiesti ükskõik, mis siin foorumis toimub ja uuendati siis nii, et mi git uuendamist ju polegi toimunud! Lihtsalt ajaviitele lisati 2 käsku ja ülejäänule anti käsk kägu olla ja ongi jälle kiviaegne mulgi puder nüüd tekitatud.
Mille nimel? Et ajaviitws oleks näha et näe jälle see Anni ja näe jälle too Manni ja Kägu1-100 on muidugi kõigile meeldejäävad.
Ma saaks aru, kui oleks siis teustpidi kõigile sama labidaga antud, et las siis kogu foorum oleks kasutajanimedega. Ma ju võin olla eriliselt tore ja armas filosoof seal ajaviites, aga samas lähen ja pröökan peredele all kui lollid on naised ja kui koledad on mehed ja et abielu on püha lehm või et kõik üleüldse sakib ükskõik millest jutt käib. Lisaks võin iseendale vastata ning risti vastupidist väita, kuna keegi ei tea et ma just postitasin 3 korda järjest ja ajan iga kord eri juttu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mu tugevaks küljeks on hea keeletunnetus ning veatu grammatika, siis nüüd ma ei viitsi isegi komasid kasutada ning kirjutan nii nagu klaviatuurilt tuleb mingit sellerit pole mu(e vaja mulle soovitada , mind ei motiveeri korrektses eesti keeles postitamine, kuna mult on võetud ära õigus korrigeerida oma postituse aibsamat viga, aga mis ma siis postitan kohe ruttu uuesti et lillkapsas ikka mitte lillakapsas.
Kurb on vaadata kuidas üks vahepeal juba täitsa toimiv süsteem lammutati moderaatorid said kõik korraga kinga ja peaasi muidugi et nüüd saab smailisid lisada.
Ma ei tahagi enam midagi kuhugile kirjutada, lihtsalt loen igalt poolt natukene ja kui varem sain olla abiks tervise alafoorumis ravimite mõjudest või koostisest või kuidas ja mille kaudu avaldub toime, siis nüüd ma ei taha isegi enam hädasolijaid aidata kuna keegi ei näe mõtet sealt abi küsimisel, niikui mõni teema ärevuse või depressiooni või unetuse psühhiaatriliste ravimite kohta avastatakse, siis saab ta sealt nõu puid paar tundi lõhkuda, käsimüügiravimeid tarbida ja mitte elu sees orjata ravimitootjaid, kes teevad kõik selleks, et sinust narkomaan saaks ja paar “arsti” pakuvad välja, et psühholoog aitab ja teraapiaid on nii palju erinevaid tänapäeval…
Ning et kõik on su enda peas kinni.
Tänan tähelepanu eest.
Kergitan oma kaabut ja kaon enne, kui liiga kurjaks lähen.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vigade parandus.
Lisaks sellerile pole mulle vaja soovitada ka spellerit.
Kõik muud vigased sõnad peaks arusaadavad olema.

Kas selline postituse korrigeerimise viis on täiskasvanud inimestele mõeldud?

Nagu 1. klassis pigem, et kirjuta nüüd kolmandat korda veel.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Foorum keerati viimase uuendusega pekki