Esileht Kasutajaabi ja mõtted Foorum keerati viimase uuendusega pekki

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Foorum keerati viimase uuendusega pekki

Postitas:
Kägu

No nii närvi ajab, et pärast seda, kui Ajaviite-rubriigist anonüümsus kaotati, on ka kõik muu siin foorumis pekki keeratud. Enam ei näe infot enda postituste ja teemade koht, mis on tehtud Käona. Vahel tahaks mõnda rnda poolt varem tehtud teemat või postitatud vastust lugeda, aga ei pruugi täpselt mäletada ja enam ju enda nime alt seda ei leia. Samuti ei näe enam postituste statistikat – varem oli Käo all kirjas, kas ja milliseid postitusi ta antud teema all veel teinud on. Ja tundub, et keegi ei kavatsegi siin enam midagi korda teha, sest Kasutajaabi all ühelegi küsimusele ei reageerita. Kõik kaebused on siin nagu hüüdja hääl kõrbes.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oleks uuendatud ainult ajaviidet, siis oleks kõik praegu ok.
Aga platform eeldab mudimist, lisafunktsioonide allalaadimist, alafoorumi kogu sisu nö “ülespoole” teisaldamist ning ajaviitele eraldi kanali tekitamist, ju siis on omanikel täiesti ükskõik, mis siin foorumis toimub ja uuendati siis nii, et mi git uuendamist ju polegi toimunud! Lihtsalt ajaviitele lisati 2 käsku ja ülejäänule anti käsk kägu olla ja ongi jälle kiviaegne mulgi puder nüüd tekitatud.
Mille nimel? Et ajaviitws oleks näha et näe jälle see Anni ja näe jälle too Manni ja Kägu1-100 on muidugi kõigile meeldejäävad.
Ma saaks aru, kui oleks siis teustpidi kõigile sama labidaga antud, et las siis kogu foorum oleks kasutajanimedega. Ma ju võin olla eriliselt tore ja armas filosoof seal ajaviites, aga samas lähen ja pröökan peredele all kui lollid on naised ja kui koledad on mehed ja et abielu on püha lehm või et kõik üleüldse sakib ükskõik millest jutt käib. Lisaks võin iseendale vastata ning risti vastupidist väita, kuna keegi ei tea et ma just postitasin 3 korda järjest ja ajan iga kord eri juttu.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mu tugevaks küljeks on hea keeletunnetus ning veatu grammatika, siis nüüd ma ei viitsi isegi komasid kasutada ning kirjutan nii nagu klaviatuurilt tuleb mingit sellerit pole mu(e vaja mulle soovitada , mind ei motiveeri korrektses eesti keeles postitamine, kuna mult on võetud ära õigus korrigeerida oma postituse aibsamat viga, aga mis ma siis postitan kohe ruttu uuesti et lillkapsas ikka mitte lillakapsas.
Kurb on vaadata kuidas üks vahepeal juba täitsa toimiv süsteem lammutati moderaatorid said kõik korraga kinga ja peaasi muidugi et nüüd saab smailisid lisada.
Ma ei tahagi enam midagi kuhugile kirjutada, lihtsalt loen igalt poolt natukene ja kui varem sain olla abiks tervise alafoorumis ravimite mõjudest või koostisest või kuidas ja mille kaudu avaldub toime, siis nüüd ma ei taha isegi enam hädasolijaid aidata kuna keegi ei näe mõtet sealt abi küsimisel, niikui mõni teema ärevuse või depressiooni või unetuse psühhiaatriliste ravimite kohta avastatakse, siis saab ta sealt nõu puid paar tundi lõhkuda, käsimüügiravimeid tarbida ja mitte elu sees orjata ravimitootjaid, kes teevad kõik selleks, et sinust narkomaan saaks ja paar “arsti” pakuvad välja, et psühholoog aitab ja teraapiaid on nii palju erinevaid tänapäeval…
Ning et kõik on su enda peas kinni.
Tänan tähelepanu eest.
Kergitan oma kaabut ja kaon enne, kui liiga kurjaks lähen.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vigade parandus.
Lisaks sellerile pole mulle vaja soovitada ka spellerit.
Kõik muud vigased sõnad peaks arusaadavad olema.

Kas selline postituse korrigeerimise viis on täiskasvanud inimestele mõeldud?

Nagu 1. klassis pigem, et kirjuta nüüd kolmandat korda veel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pekisena ongi külmal ajal mõnnam

 

Paks!" - Vana ja Hea

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No pmt oli see tehtud et teatud suunamudijad saaksid nõudekirju saata. Mind näiteks häirib et kodu rubriiki ei saa tihti teemat lisada aga keda see huvitab. Hkka kasvõi nõudekirju saatma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et teema lisamine ei ole enam võimalik, on täiesti arusaamatu. Ma saan aru, et kõigil seda probleemi ei ole, sest vahel mõni uus teema ikka tekib. Neile, kes ei tea:
Uut teemat ja pealkirja lisades hüppab kursor pea kohe teema sisu kasti. Arvutiga on mul 2x õnnestunud uus teema nii teha, et kirjutan pealkirja sisu osasse valmis ja siis über-kiirusel pealkirja kasti klikates ctrl+v abil on õnnestunud pealkiri kleepida. See aga ei toimi ka enamasti, sest teema sisu lahter ei lase ka midagi sisestada, kursor kaob ära.
Kuidas saab avalikul foorumil selline pikaaajaline hälve olla?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No lisaks on menüüs alafoorumite lingid, millele klikkides saad teada, et sellist alafoorumit ei ole enam.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks ei vaevu moded ka kunagi vastama, täiesti mõttetu teema. Oleks hea, kui foorumi ladvikus tehtaks ümberkorraldused ja seda haledaks inimesed, kes seda ka PÄRISELT teha tahavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks ei vaevu moded ka kunagi vastama, täiesti mõttetu teema. Oleks hea, kui foorumi ladvikus tehtaks ümberkorraldused ja seda haledaks inimesed, kes seda ka PÄRISELT teha tahavad.

Oled kindel, et siin üldse on modesid? Praegu paistab küll nii, et mingi suva it-amatöör hüppab siit korra nädalas läbi, et mõned kommentaarid maha võtta ja kõik. Madal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks ei vaevu moded ka kunagi vastama, täiesti mõttetu teema. Oleks hea, kui foorumi ladvikus tehtaks ümberkorraldused ja seda haledaks inimesed, kes seda ka PÄRISELT teha tahavad.

Oled kindel, et siin üldse on modesid? Praegu paistab küll nii, et mingi suva it-amatöör hüppab siit korra nädalas läbi, et mõned kommentaarid maha võtta ja kõik. Madal.

äkki kutseka omad teevad praktikat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise modereerige nüüd, see oli foorumlaste soov ja nüüd on vaja taas moderaatoreid tagasi?

Kutsekooli lumehelves ei sobi kuna tänapäeva noore õrn närvikava ei pea vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ikka on, perv teema pandi lukku.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise modereerige nüüd, see oli foorumlaste soov ja nüüd on vaja taas moderaatoreid tagasi?

Kutsekooli lumehelves ei sobi kuna tänapäeva noore õrn närvikava ei pea vastu.

Moderaatorid on väga normaalsed, tegutsevad kiiresti. Äkki peaks siis rohkem tõesti vaatama, mida nad teevad, mitte kritiseerima. Minu meelest on õige, et kontot tehes saab nüüd nn loa ja sisselogimiseks on vajalik email. Nii ei saa kasutajaid häkkida või massiliselt rämpsmeiliaadresse kasutada, mille parool ununenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appike, kuulge saage aru, modesid pole olnud mitte ühtegi viimase kolme aasta jooksul vähwmalt ja omanik ise kes millal ja millisel põhimõttel siin figureeris, see ei ole foorumis korda hoidmine, vaid ämmaemandad proovisid kätt kriidiseks teha, kes korra kuus, kes korra nädalas ja it mees käis kah vahel ja niimoodi siis foorum pekki kewratigi, et omanik näplas oma vara siit ja sealt ja mingid tasuta teated oli jubbe tähtis juurde teha ja siis mingi arg tervis oli homnikul nt ilugoorumiga kokku keevitatud.
Siis kaksikud ja beebid said sama tanu alla.
Ja nii edasi.
Ega siis EÄÜ pile kedagi, kes eriliselt siin lugusid ja teemasid oleks huviga lapanus või muud taolist
Nüüd igaks annab oma parima ja muud ei saa teha keegi siin.

ja kukkus siin ümber korraldama ja dünaamikat lõhkama.
Ja nüüd on siis foorum ära unustatud sest igaks vastutab oma postitse eest ise ja kogu moos.
See, kui adminnudest keegi siin iga alafoorumi esimeselt lehelt korra paar nädalas kopaga üle sõidab, siis see foorum on praegusele tiimile täiesti tundmatu koht ja tükk tühja linti. Igaks nokitseb et üldist välimust veits tuunika ja mõni korea kuus näiteks tegeleb nii hoogsa tempoga, et ega ta ei loe pealkirjadest kaugemale!
Eelmiste modeze tiim koosnes perekooli pikaajalistesr foorumlastwst, kes end nagu omad kodus tundsid ja ise foorumis aktiivselt huvi tundsid ja teemades nagu noh ikka siin kägu pannes, oma arvamust avaldasid.
Siin oli ära jagatud, keda huvitasid beebid või kes teadis töötlus seadust ja viitsis neid eeldatavad laekumisi rasedatele kokku arvutada.
Polnud eriti midagi ümber tõsta, vahel sai hoopispealkirju teemadel mudida, aga nii etteemaalgataja ikka oma teema ka ära tunbeb!sest distsipliin ja kägude endi huvi ja aktiivsus kõrgem ja palj6d tahtsingi kas oma koduks esise üle pühkida ja mõned olud aktivistid kes tahtsid kohu aeg midagi ????
Üldine viisakus ja vihakõnele 0 tolerantsi reegleid järgijate oli suur suur SUUR kadu, sest neid, kes siia oma solgiämbritega tuleb, see anti üles teatud arv kordi ja visati välja ja kui tagasi trügis, siis klõpsid sell6stw hulludega võidu, tema tegi uue konto, sina kustutasid ära ja 5 min hiljem jälle samale ringile.
Ega ainult model pile õigust mudida, ikkaadminnid on ka ja need volitavad kellegi oma tuttava siin õhtuti ringi lonk6ma.
Probleem on selkea, et omanikku ei huvita siinne seltskond või teie ajaviide või miks kasutajani veel üldse eksisteerib ja ise ainult tuleb ja kappab läbi ja süvenes ei viitsi siia jacoma järgi ära ei koristata, väga üle jala ja käigu pealt. Milleks seda ümbertõstmist on vaja, seda äkki siis mõni admin. armastab teha, no kust seda teab, nii et peate oma pealkirjas ajaviitwlinw olema Kui muust sisu on. Kesse jõuab sed jauru siin luged, kui kedagi ei huvita see milkeT sii. Räägitakse või kuidas veteranist kägu tahaks teha ja mõttes on head aga kes see kuvab, siin alafoorumid või?
Hahaa.
KirjaveD võite endal jaoks üle lugeda mind ei huvita saate aru küll.

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Väga vigane post tuli, aga uuendusena ju ei saa oma pistikusse grammatiliste pisiremonti teha.

Totulotud siin need foorumi nö “korraldajad”

Ikka huvi kui oleks käoriigi vastu, siis äkki alustaks siit.

Naljasahtel siin, miks küll keegi laseb nagu meelega sel siin rippuda, et näha, kirjuta sinna, äkki keegi abiks seal ikka.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ikka on, perv teema pandi lukku.

Sest selle kui kah lukku eisaa omanik siis peab üldse foorumi uksed sulgema

Pervrdid käivad parGrahvi alla koos ip oma postituste ja muu ilaga.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Foorum keerati viimase uuendusega pekki