Esileht Hobinurk Fotograafide ooteajad

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Fotograafide ooteajad

Postitas:
Kägu

Kui pikalt olete oodanud pärast fotograafi juures pildistamas käimist oma pilte?

Käisime rohkem kui 5 nädalat tagasi fotograafi juures pildistamas, kuid pole siiani saanud pilte kätte, ta ise tookord midagi ooteaja kohta ei öelnud ka. Olen aru saanud, et fotograafidele väga ei meeldi, kui inimesed pommitavad ja uurivad, et millal juba pildid kätte saab, samas pole mul teiste fotograafidega varem kunagi nii pikka ooteaega olnud.

Küsingi sellepärast, et ehk kellelgi rohkem kogemusi ja oskab öelda, kas selline ooteaeg praegusel ajal on tavaline või peaksin igaks juhuks küsima, ega unustatud pole?

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui tal kodulehel infot pole, ja te seda omavahel ei arutanud ka suuliselt/meilides/lepingus, siis loomulikult küsi viisakalt üle, et mis on tal tüüpiline tähtaeg. Normaalne teenusepakkuja ei võtaks seda kuidagi solvavalt.

(Olen fotograaf.)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisime rohkem kui 5 nädalat tagasi fotograafi juures pildistamas, kuid pole siiani saanud pilte kätte, ta ise tookord midagi ooteaja kohta ei öelnud ka. Olen aru saanud, et fotograafidele väga ei meeldi, kui inimesed pommitavad ja uurivad, et millal juba pildid kätte saab, samas pole mul teiste fotograafidega varem kunagi nii pikka ooteaega olnud.

Inimene, võta ometi julgus kokku ja küsi oma teenusepakkujalt, kellele ehk rahagi makstud juba, millal kauba kätte saad.
Mis põdemine?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootan ka hetkel 5ndat nädalat ühelt fotograafilt pilte. Ei arvanud, et nii kaua läheb. Kas L tähega fotograaf? ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasel aastal on mitu fotograafi hõivatud koroonauuringutega (märksõnad: üks isa ja redis), võibolla on see pikkade järjekordade põhjus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pulmafotosid on normaalne 5-6 nädalat oodata, aga hooaja väliselt pildistatud portreefotod võiks ikka kiiremini kliendile saata või teha korrektuure oma töös (vähem sessioone või tõsta hinda).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt sama!

Ma ootasin LilianK_Photography pilte kuus nädalat kuigi jutt oli 3-4 nädalat ja kui lõpuks pildid kätte sain siis ei aitäh, enam sinna ei lähe.

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui influencer ei ole, siis tavaline klient oodaku jah 6 nädalat. ✌️

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, olen aegajalt piilunud ühele välismaa tööampsude lehele ja keegi Eestist pakub seal pidevalt fotode töötlemise projekte (põhiliselt pulmapildid); st keegi Eesti fotograaf pildistab ja siis laseb kommiraha eest hindudel töötlemist teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, olen aegajalt piilunud ühele välismaa tööampsude lehele ja keegi Eestist pakub seal pidevalt fotode töötlemise projekte (põhiliselt pulmapildid); st keegi Eesti fotograaf pildistab ja siis laseb kommiraha eest hindudel töötlemist teha.

Nii imelik, ma arvasin, et just töötlemi e on fotograafidel kõige põnevam töö.
Minu ihufotigraafi puhul on küll nii, nih, ta on nii öelnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen käinud aastate jooksul erinevate fotograafide juures pildistamas ja mitte kunagi ei ole galeriiga läinud 6 nädalat, isegi mitte hinnatud fotograafi suvehooajal tehtud pulmafotodega. Võiks siis olla inimestega aus ja kohe broneerides öeldagi, et ooteaeg on väga pikk (2-3 nädalat kauem kui välja reklaamitud infos). Siis kliendil võimalik veel ümber mõelda teise teenusepakkuja kasuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, olen aegajalt piilunud ühele välismaa tööampsude lehele ja keegi Eestist pakub seal pidevalt fotode töötlemise projekte (põhiliselt pulmapildid); st keegi Eesti fotograaf pildistab ja siis laseb kommiraha eest hindudel töötlemist teha.

Egerta? Varem ta lasi erinevatel Eesti töötlejatel teha ja jättis maksmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Fotograafide ooteajad