Esileht Hobinurk Fotoluksi piltide kvaliteet – teie kogemus?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Fotoluksi piltide kvaliteet – teie kogemus?

Postitas:
Kägu

Tere, kuidas teie arvates Fotoluksi Pärnu mnt poe fotode kvaliteet on? Ma ei suutnud uskuda, kui kehva kvaliteediga prinditi mu hea Nikoni peegelkaameraga tehtud pildid. Ja müüja ise käitus, nagu ei saaks üldse aru, et kehvasti on. On kellelgi kogemust?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli täpselt sama asi, täpselt samas kohas. Käisin ka ilmutamas pilte, mis olid tehtud profikaameraga ja need olid nii kehva kvaliteediga.
Rohkem ma sinna ilmutama ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb eeldada, et jutt käib Tallinnast, eksole.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb eeldada, et jutt käib Tallinnast, eksole.

Palju neid pärnu mnt olevaid fotolukse siis on?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb eeldada, et jutt käib Tallinnast, eksole.

Aga eks mine otsi kuskilt Uugametsast või Kapa-Kohilast Pärnu maantee Fotoluksi. Mul ei tule küll ette, et Eestis üheski teises asulas Pärnu maanteed on. Ja kui ongi, siis  vaevalt, et seal Fotoluksi on.

Huvitav, kui ma näiteks midagi Kadrioru pargi või Toompea  kohta küsiksin, kas siis ka pahandkasid, et miks ma ei maininud, et ma just Tallinna Kadrioru parki või Toompead mõtlen? Ja Toomemäest rääkides pean kindlasti Tartu lisama, sest ega muidu ju arvatakse, et mõtlen seda Urvastes olevat Toomemäge..

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on see kehv kvaliteet? Mul on just kogemus, et Photopointi trükk ei kannatanud kriitikat, aga samad pildid Fotoluksis olid üllatavalt head. See on ikka nii subjektiivne väide sul. Sain kunagi tuttavalt fotograafilt soovituse ekraan ära kalibreerida ja peale seda olen küll oma peegelkaamera pilditrükiga rahul. Photopointis panevad ilma küsimata automaatkorrektori peale printides ja see keerab küll vahel värvid ja kontrastid ära paigast, Fotoluksis pole veel nii olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei tule küll ette, et Eestis üheski teises asulas Pärnu maanteed on.

No näiteks Häädemeestel on Pärnu maantee.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei tule küll ette, et Eestis üheski teises asulas Pärnu maanteed on.

No näiteks Häädemeestel on Pärnu maantee.

Seal Häädemeeste Pärnu maanteel on ka Fotoluks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei tule küll ette, et Eestis üheski teises asulas Pärnu maanteed on.

No näiteks Häädemeestel on Pärnu maantee.

Seal Häädemeeste Pärnu maanteel on ka Fotoluks?

See ei puutu asjasse. Jutu mõte on siiski selles, et Tallinna inimesed on niivõrd Tallinna-kesked, et eeldavad, et see on iseenesestmõistetav, et tegu on Tallinnaga. Üldtuntud kohad (Estonia teater, Vabaduse väljak, Kadrioru park) on üks asi, aga jutt käib eraettevõttest mingil tänaval, mille olemasolust ei pea küll kõik teadma. Kui ma küsiksin kuskil mujal teemas Oja tn Elleni pagariäri kohta, siis sa hakkaksid mulle esimese asjana mõtlema, et aga Tallinnas ei ole sellist tänavat ja vaataksid siis kaardilt, et kuskil Haaberstis siiski on, aga mingit pagariäri seal vist küll ei ole. Ja siis sinu loogika järgi ma peaksin täpsustama, et ilmselgelt on tegu Pärnuga, sest kus veel Oja tänaval Elleni pagariäri on. Aga mina mainiksin linna juba kohe alguses puhtalt sellepärast, et Tallinn ei ole terve Eesti, harituse küsimus.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga jutt käib eraettevõttest mingil tänaval, mille olemasolust ei pea küll kõik teadma.

No kui sa ei tea, siis pole sul ju ka midagi oma kogemustest rääkida selles teemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei tule küll ette, et Eestis üheski teises asulas Pärnu maanteed on.

No näiteks Häädemeestel on Pärnu maantee.

Seal Häädemeeste Pärnu maanteel on ka Fotoluks?

See ei puutu asjasse. Jutu mõte on siiski selles, et Tallinna inimesed on niivõrd Tallinna-kesked, et eeldavad, et see on iseenesestmõistetav, et tegu on Tallinnaga. Üldtuntud kohad (Estonia teater, Vabaduse väljak, Kadrioru park) on üks asi, aga jutt käib eraettevõttest mingil tänaval, mille olemasolust ei pea küll kõik teadma. Kui ma küsiksin kuskil mujal teemas Oja tn Elleni pagariäri kohta, siis sa hakkaksid mulle esimese asjana mõtlema, et aga Tallinnas ei ole sellist tänavat ja vaataksid siis kaardilt, et kuskil Haaberstis siiski on, aga mingit pagariäri seal vist küll ei ole. Ja siis sinu loogika järgi ma peaksin täpsustama, et ilmselgelt on tegu Pärnuga, sest kus veel Oja tänaval Elleni pagariäri on. Aga mina mainiksin linna juba kohe alguses puhtalt sellepärast, et Tallinn ei ole terve Eesti, harituse küsimus.

Tegelikult on asi lihtne

a) Kui sul on kogemus Pärnu mnt Fotoluksiga oskad sa teemasse vastata

b) Kui sa ei tea Pärnu mnt Fotoluksi ja pead hakkama seda kaardilt otsima siis sul ilmselgeltp ole ju ka teemasse vastamisega asja?!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teistes fotoluksides pole parem, vähemalt Tallinnas mitte. Photopoint veel hullem, viimati tegin seal 100 pilti, millest 35 tehti uuesti, sest värvid olid paigast ära. Üksikuid paremaid kohti on. Nt kaubamaja juures on üks kvaliteetne koht, nime kahjuks ei mäleta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Fotoluksi piltide kvaliteet – teie kogemus?