Esileht Ilu ja tervis Fotonoorendus ehk valgusravi rosaatsea raviks

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Fotonoorendus ehk valgusravi rosaatsea raviks

Postitas:

Kas keegi on käinud rosaatseat fotonorendusega ravimas? Milline või kas üldse on mõju olnud? Kui oli mõju, siis kui kauaks seda tulemust jagus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 13:25; 02.10 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole aidanud, ei IPL, ei uuemad laser-ja raadiolainetega laserravid, ei see red light therapy mask. koduseks kasutamiseks (kasutasin seda vast 3-4 kuud igapäevaselt, efekti netu).
Kõige tähtsam on kaitsta ikka nahka kuuma ja külma ja päikese eest, seesama vana jama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige tähtsam on kaitsta ikka nahka kuuma ja külma ja päikese eest, seesama vana jama.

No seesama vana jama ei aita nagunii. Ma ei päevita nagunii, talve vastu ei saa, aga no ekstra just ei käi nägu külmetamas. Saunas olen elus vast 1x käinud, peale seda esimest pole kordagi higistama ajavas saunas käinud. Tahaks siiski miskit muud proovida. Ootaks kogemusi salongiteraapiate kohta. Koju lampi ostma ei hakka, sest turg on igast jama täis ja ma ei viitsi nii palju uurida, et asi endale selgeks teha

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 13:25; 02.10 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin terve kuuri, ei aidanud midagi. Tegija ütles, et no aga muidu oleks ju veelgi hullem, tuleb jätkata. Äkki tõesti, aga lihtsam on meigikreemiga kinni katta. Mul väga hull ei ole ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka erinevaid ravisid proovinud, mõnest uuest jälle kuulen, siis teen läbi, aga ei ole eriti miski aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole aidanud, ei IPL, ei uuemad laser-ja raadiolainetega laserravid, ei see red light therapy mask. koduseks kasutamiseks (kasutasin seda vast 3-4 kuud igapäevaselt, efekti netu).

Kõige tähtsam on kaitsta ikka nahka kuuma ja külma ja päikese eest, seesama vana jama.

Väga oluline roll on ka toitumisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Fotonoorendus ehk valgusravi rosaatsea raviks